Medycyna Estetyczna

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Re: Medycyna Estetyczna

Postprzez kaja12321 » 30 gru 2018, o 22:47

Interesuję się tą dziedziną i dużo o tym czytam. Ostatnio wpadłam na ciekawy artykuł gdzie zawodowcy pisali o ilości szkoleń jakie muszą przechodzić żeby być na bieżąco. Najwięcej osób polecało szkolenia z Anti-Age-Academy , a ja mam nadzieję że po ukończeniu studiów będę mogła pracować w tej dziedzinie.
kaja12321
Miła Kobietka
 
Posty: 42
Dołączył(a): 18 maja 2018, o 22:21

Re: Medycyna Estetyczna

Postprzez jarmuszkarolina » 31 gru 2018, o 00:30

Ja jestem 3 tygodnie po zabiegu z użyciem Restylane Skinboosters i jestem bardzo zaodowlona. Skóra na buzi bardzo odżyła, zostala dogłebnie nawilżona i efekt super się utrzymuje. Nawet zmarszczki dzięki temu są mniej widoczne :)
jarmuszkarolina
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 20 gru 2018, o 00:57

Re: Medycyna Estetyczna

Postprzez wirtuoz » 11 kwi 2019, o 15:48

tak, ale kryterium wyboru nie może być najniższa cena, a doświadczenie kliniki i wyspecjalizowani lekarze.

wirtuoz
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 11 kwi 2019, o 15:44
Lokalizacja: Łódź

Re: Medycyna Estetyczna

Postprzez Dolna » 13 kwi 2019, o 10:56

Znacie jakiś blog o medycynie estetycznej?
Avatar użytkownika
Dolna
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 13 kwi 2019, o 10:52
Lokalizacja: Rybnik

Re: Medycyna Estetyczna

Postprzez kaja12321 » 14 kwi 2019, o 14:58

Na pewno sprawdzona klinika i doświadczenie lekarzy i kosmetyczek stawiałabym ty na pierwszym miejscu. To bardzo ważne aby zabiegi były dobrze dobrane i prawidłowo wykonane. Nie oszczędzałabym na tego typu zabiegach. Jeśli Gdańsk to warto iść do SPAM Bardzo dobrzy i wykwalifikowani specjaliści.

Ostatnio edytowano 12 maja 2019, o 14:52 przez Jamelia, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
kaja12321
Miła Kobietka
 
Posty: 42
Dołączył(a): 18 maja 2018, o 22:21

Re: Medycyna Estetyczna

Postprzez Silesiana » 25 kwi 2019, o 08:38

Zwolenniczką medycyny estetycznej nigdy nie byłam i nie jestem. Raczej też nigdy bym się na takie zabiegi nie zdecydowała, jakoś mnie to nie kręci.
Silesiana
Miła Kobietka
 
Posty: 74
Dołączył(a): 17 mar 2016, o 15:28

Re: Medycyna Estetyczna

Postprzez nati » 29 maja 2019, o 21:28

Ja znam stronę na fb Anti-Age Academy oraz byłam tam w praktyce. Jestem kosmetyczką i mogę śmiało polecić Panią z, bardzo dobre szkolenie!
nati
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 29 maja 2019, o 21:26

Re: Medycyna Estetyczna

Postprzez marka4 » 19 lip 2019, o 07:52

Myślę, że jakość zabiegów, podejście i większa świadomość i pacjentów i lekarzy pozwala rzeczywiście poprawić mankamenty i to w sposób najmniej inwazyjny, a skuteczny. Magiczna Klinika słynie z doświadczonej kadry, najnowszych technologii i świetnych materiałów, stąd taka popularność.
marka4
Miła Kobietka
 
Posty: 30
Dołączył(a): 9 lis 2018, o 18:53

Re: Medycyna Estetyczna

Postprzez romik » 7 sie 2019, o 17:39

Medycyna estetyczna działa tak, by poprawić wygląd w nieinwazyjny sposób. Dzięki takim zabiegom kobiety czują się dużo bardziej atrakcyjne.
romik
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 7 sie 2019, o 17:30

Re: Medycyna Estetyczna

Postprzez Lolka84 » 8 sie 2019, o 16:04

A ja od czasu do czasu lubię skorzystać z jakiegoś zabiegu med. est. :) Wiadomo, nic na siłę, każdy ma prawo do swojego zdania, więc jeśli ktoś nie ma nic przeciwko naturalnym oznakom starzenia się, to jego wybór ;) Ja natomiast uważam, że jeśli trafi się do dobrego gabinetu i na zaufanego, doświadczonego specjalistę, to zawsze efekt zabiegu powinien wyglądać dobrze i przede wszystkim naturalnie i estetycznie. Ja np. raz na czas skoryguję sobie jakąś zmarszczkę i usta kwasem hialuronowym w krakowskim SCM Estetic... i jeszcze nigdy nie wyglądało to jakoś nienaturalnie. Ale tak, jak mówię, każdy ma prawo do swojego zdania na ten (a w zasadzie na każdy) temat :)
Lolka84
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 7 lip 2019, o 15:42

Re: Medycyna Estetyczna

Postprzez olajamroz » 25 wrz 2019, o 08:55

Wiem, że dr Lenartowicz pomaga wielu młodym osobom w pozbyciu się trądziku, czy poważnych komplikacji z wyglądem. Czytałam jej Biblię Zdrowej Cery i przyznam, że fantastyczne uzupełnienie biblioteczki. Babka z międzynarodowym można powiedzieć doświadczeniem, więc godna zaufania.
olajamroz
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 22
Dołączył(a): 2 sty 2019, o 10:18

Re: Medycyna Estetyczna

Postprzez minka18 » 26 wrz 2019, o 16:03

Osobiście uważam, że zabiegi z zakresu medycyny estetycznej to prawdziwe zbawienie. Sama zdecydowałam się na powiększenie ust i piersi, gdyż nie do końca czułam się atrakcyjnie. Efekt końcowy? Powyżej oczekiwań! Wspomniane zabiegi z zakresu medycyny estetycznej zrealizował dla mnie Michał Chalcarz, lekarz z Bydgoszczy.
minka18
Miła Kobietka
 
Posty: 47
Dołączył(a): 26 wrz 2019, o 15:56

Re: Medycyna Estetyczna

Postprzez olajamroz » 10 paź 2019, o 12:11

Miałam spory cellulit, po ciąży się mocno zaniedbałam, a po rozwodzie chciałam wrócić do życia towarzyskiego. Zainwestowałam w teambeauty.pl/fala-uderzeniowa-lipo-shock-system i przyznam, że o 2 poziomy zeszłam. Nie jest może idealnie, ale już wyjściowo i się niczego nie wstydzę. Praktycznie całą garderobę musiałam wymienić, bo spodnie, w których chodziłam zaczęły ze mnie spadać :) Żadnych diet, czy innych wyrzeczeń. Sportu nie uprawiam. Po prostu poszłam na to, regularnie i się opłaciło. Jak chcesz to wal śmiało, bo dają radę w tym gabinecie. Nie ma ściemniania.
olajamroz
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 22
Dołączył(a): 2 sty 2019, o 10:18

Re: Medycyna Estetyczna

Postprzez Arga » 16 paź 2019, o 15:10

Ja ostatnio wypełniałam sobie fałdy nosowo-wargowe u siebie we Wrocławiu, na Powstańców śląskich w ESDERM i było bardzo przyjemnie. Brak początkowego zaufania do takich metod szybko przegrał z profesjonalizmem, toteż myślę, że zaglądnę tam jeszcze nie raz.
Arga
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 15 paź 2019, o 09:58

Re: Medycyna Estetyczna

Postprzez syletka » 20 paź 2019, o 19:52

ja jestem po nieinwazyjnym liftingu twarzy ULTRAFORMER III. Miałam go robionego w Allure Esthétique Clinique. Efekt jest WOW :) Jeden zabieg i skóra jest o wiele bardziej jędrna, a zmarszczki wygładzone :)
syletka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 16
Dołączył(a): 21 wrz 2019, o 23:08

Re: Medycyna Estetyczna

Postprzez kossss » 4 lis 2019, o 12:17

kaja12321 napisał(a):Interesuję się tą dziedziną i dużo o tym czytam. Ostatnio wpadłam na ciekawy artykuł gdzie zawodowcy pisali o ilości szkoleń jakie muszą przechodzić żeby być na bieżąco. Najwięcej osób polecało szkolenia z Anti-Age-Academy , a ja mam nadzieję że po ukończeniu studiów będę mogła pracować w tej dziedzinie.


no jeśli chodzi o branże beauty to regularnie szkolenia są niezbędne :) wiem coś o tym. Cały czas wchodzą jakieś nowe metody, rozwiązania, specyfiki i trzeba zapisywać się na kursy/szkolenia aby być na bieżaco. Ja jestem na etapie szkolenia się z makijazu permanentnego. To jest własnie coś w czym chce się rozwijać :) jestem juz po dwóch szkoleniach w Perfect Glamour we Wrocławiu (I stopnia i szkolenie z kolorymetrii). Przede mną jeszcze trochę, ale juz coraz pewniej czuje sie w tym temacie
kossss
Miła Kobietka
 
Posty: 31
Dołączył(a): 21 sty 2013, o 15:28

Re: Medycyna Estetyczna

Postprzez mojemyśli » 4 lis 2019, o 21:44

Osobiście korzystam z zabiegów medycyny estetycznej w sprawdzonej już klinice miracki https://klinikamiracki.pl ostatnio wykonano u mnie powiększenie ust :) teraz są takie o jakich zawsze marzyłam
mojemyśli
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 6 sie 2019, o 18:58

Re: Medycyna Estetyczna

Postprzez mires » 5 lis 2019, o 19:48

Ważne jest, by na takie zabiegi chodzić wyłącznie do znanych klink. Wtedy mamy pewność, że nasze zdrowie i uroda są w dobrych rękach.
mires
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 5 lis 2019, o 19:42

Re: Medycyna Estetyczna

Postprzez kaja12321 » 14 lis 2019, o 21:50

Kilka dni temu zapisałam się na zabieg Laserem Lumecca InMode , jest to zabieg kompleksowej odnowy skóry, mam problem z czerwonymi plamami na twarzy, czyli nie mam jednolitego kolorytu skóry, jest to mój największy kompleks, ponieważ nawet makijaż nie daje sobie z tym rady. Wybrałam do tego Małą Klimikę w Gdańsku https://malaklinikaurody.pl/medycyna-es ... ca-inmode/, słyszałam wspaniałe opinie i wiem że będę bardzo zadowolona z efektu
kaja12321
Miła Kobietka
 
Posty: 42
Dołączył(a): 18 maja 2018, o 22:21

Re: Medycyna Estetyczna

Postprzez Onlla » 15 lis 2019, o 09:25

Nie mogę wyobrazic sobie,że będę kiedyś stara- to mnie przeraża... Już teraz zaczynam sie strasznie wkurzać,że te młodsze sa takie zgrabne...
Jesli byłabym okaleczona-nie chcialabym żyć- nie potrafilabym żyć.
Często wzoruję sie na dziewczynach z tV. i zawsze po kazdym programie o modzie czy popularnych ludziach,mam po prostu depresje...

Chcialabym być idealna i jestem wściekła,że ktoś wygląda lepiej ode mnie.
Jesli mialabym kasę, zainwestowalabym wszystko w mój wygląd-jego poprawę...

Aktualnie chodzę na zabiegi modelowania sylwetki: https://wydzialurody.pl/modelowanie-syl ... tetycznej/
Avatar użytkownika
Onlla
Miła Kobietka
 
Posty: 45
Dołączył(a): 14 lis 2019, o 10:53

Re: Medycyna Estetyczna

Postprzez magicznanatura » 19 lis 2019, o 13:36

Wszystko jest dla ludzi, medycyna estetyczna również. Oby w umiarze i w dobrych klinikach :) Mi zawsze u mnie przeszkadzała opadająca linia żuchwy. Byłam na jeden, drugiej konsultacji w różnych gabinetach i każdy polecał mi kwas hialuronowy. Zdecydowałam się na zabieg z użyciem kwasu Restylane i nie żałuję. Zmiana jest na plus :)
magicznanatura
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 21
Dołączył(a): 19 lut 2019, o 00:15

Re: Medycyna Estetyczna

Postprzez alice81 » 30 lis 2019, o 18:47

Na owal twarzy super działa wolumetria, można pięknie tu zadziałać :) Wolumetria nie wykorzystuje chirurgii, jest to zabieg niewinwazyjny, a efekty są super :) Polecam, ja robiłam w Klinice Sfera u dra Migały :)
alice81
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 29 lis 2019, o 21:59

Re: Medycyna Estetyczna

Postprzez Patka777 » 27 gru 2019, o 11:05

certyfikowane_piekno napisał(a):Dziewczyny, wiecie czym zajmuje się medycyna estetyczna? Chodzicie do lekarzy medycyny estetycznej?


Chodzimy :) chociaż, kiedyś nie mogłam się do tego przekonać. Teraz z kolei uważam, że pomaga to w podniesieniu swojej samooceny, więc dlaczego miałabym sobie odmawiać :) Moja Estetyka z Rzeszowa robi bardzo dobrą robotę, polecam :)
Patka777
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 27 gru 2019, o 11:02

Re: Medycyna Estetyczna

Postprzez Kla_87 » 26 sty 2020, o 11:06

Patka777 napisał(a):
certyfikowane_piekno napisał(a):Dziewczyny, wiecie czym zajmuje się medycyna estetyczna? Chodzicie do lekarzy medycyny estetycznej?


Chodzimy :) chociaż, kiedyś nie mogłam się do tego przekonać. Teraz z kolei uważam, że pomaga to w podniesieniu swojej samooceny, więc dlaczego miałabym sobie odmawiać :) Moja Estetyka z Rzeszowa robi bardzo dobrą robotę, polecam :)


Również polecam zabiegi w tej klinice
Kla_87
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 26 sty 2020, o 11:04

Re: Medycyna Estetyczna

Postprzez Adwokatka1 » 31 sty 2020, o 13:56

We Wrocławiu to mogę polecić WellDerm na Inowrocławskiej :) wystarczy sobie wejść do nich na stronę i poczytać o zabiegach - pełen komplet informacji. A samo miejsce jest mega profesjonalne i uczciwe oraz szacunkiem podchodzi do pacjentów :) ja im całkowicie ufam
Adwokatka1
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 24
Dołączył(a): 27 lis 2013, o 09:04
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]