Męskie nasienie- ambrozja jej smaczki oraz legendy

Rozmowy o seksie i seksualności,o naszych pragnieniach, fantazjach erotycznych. Jak zabezpieczyć się przed niechcianą ciążą? Te i inne tematy związane z seksem i antykoncepcją poruszamy tutaj.

Męskie nasienie- ambrozja jej smaczki oraz legendy

Postprzez Cunnilingus » 17 sty 2014, o 18:48

Witam

Mamy XXI wiek i uważam, iż kobiety powinny być świadome do czego może służyć męskie nasienie. Atoli nie jest to jeno środek na posiadanie bobaska, a środek upiększający przysparzający kobietę o gładszą skórę, lepsze samopoczucie, o mniej depresji.

SPAM

Istnieje również stronka propagująca samo połykanie nasienia oraz instruuje jak pozyskać owo nasienie metodą usteczka- penisek.
SPAM


Na pewno nie jest to temat dla młodych kobiet zacukanych przez prababcię. Kontakt kobiety z nasieniem poza pochwą nie jest grzechem, nie powoduje raka ani ślepoty. Ksiądz z ambony też nie wygrzmi. Jeżeli jesteś zacukana przez prababcię to opuść tę stronkę precz :)

Miłego czytania oraz obcowania.

Ostatnio edytowano 17 sty 2014, o 22:39 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: proszę nie SPAMować forum
Cunnilingus
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 16 sty 2014, o 01:48

Re: Męskie nasienie- ambrozja jej smaczki oraz legendy

Postprzez vaniliiia » 17 sty 2014, o 20:06

że co ??

Obrazek


♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦
Vice Miss Babskich Spraw 2013
vaniliiia
Kobietka Expert
 
Posty: 2934
Dołączył(a): 26 lut 2013, o 19:58

Re: Męskie nasienie- ambrozja jej smaczki oraz legendy

Postprzez Culagula » 17 sty 2014, o 20:54

Wiesz co? Mam pomysł, weź sobie sam zrób dobrze, nabierz tego cudu do szklanki i pij.. codziennie ile tylko razy dasz radę. Wiesz jaki będziesz piękny? Nie tylko mądry ale i piękny ]:-) ]:-)
Avatar użytkownika
Culagula
Kobietka Expert
 
Posty: 2642
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 18:56
Lokalizacja: Pomorze

Re: Męskie nasienie- ambrozja jej smaczki oraz legendy

Postprzez a_gatka » 17 sty 2014, o 22:51

A ja bym chciała tak merytorycznie bardziej. O jakich legendach mówimy? Bo chyba mi wszystkie umknęły? Oraz nie znalazłam w wypowiedzi autora wątku niczego o smakach? Ale zakładam, że zna ich co najmniej kilkanaście i że nam tu równie odważnie jak założył wątek, coś opowiedniego poleci? :) Osobiście nie mogę się doczekać!

Z doświadczenia wiem, że krowa, która dużo ryczy... Wiem też, że tytuł szeptacza roku też Cię raczej ominie : :roll:

Rany Julek... oświeć mnie stary, czemu miało to służyć, bo mnie zżera zwyczajna ludzka ciekawość :|

Culagula - ja bym tu raczej na jakieś wyższe loty i mądrość nie liczyła. Ale może chociaż na spermie się zna :D

Jak dla mnie - idealny kandydat na LOL tygodnia. Jak myślicie kochane? 8-)
a_gatka
 

Re: Męskie nasienie- ambrozja jej smaczki oraz legendy

Postprzez Olcia_ » 17 sty 2014, o 22:55

Culagula napisał(a):Wiesz co? Mam pomysł, weź sobie sam zrób dobrze, nabierz tego cudu do szklanki i pij.. codziennie ile tylko razy dasz radę. Wiesz jaki będziesz piękny? Nie tylko mądry ale i piękny ]:-) ]:-)


heh dobre, jestem za ;)

"Tylko czyste sumienie jest zwycięstwem"
Olcia_
Miła Kobietka
 
Posty: 46
Dołączył(a): 9 kwi 2013, o 03:15
Lokalizacja: Poznan

Re: Męskie nasienie- ambrozja jej smaczki oraz legendy

Postprzez Culagula » 17 sty 2014, o 22:58

wygrał bezkonkurencyjnie :)
I zastanawia mnie powiązanie jego nicka z tym wątkiem... bo to jakoś na odwrót :)
Avatar użytkownika
Culagula
Kobietka Expert
 
Posty: 2642
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 18:56
Lokalizacja: Pomorze

Re: Męskie nasienie- ambrozja jej smaczki oraz legendy

Postprzez chochlik70 » 18 sty 2014, o 00:06

Aga już napisałam,że jak ktoś jako nick wybiera nazwę pieszczoty oralnej nie może być prze ze mnie traktowany poważnie.

Obrazek

Sarkazm mym ojcem,ironia mą matką.Z mym charakterem nie ma tak gładko
Avatar użytkownika
chochlik70
Super Gaduła
 
Posty: 1465
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 19:29

Re: Męskie nasienie- ambrozja jej smaczki oraz legendy

Postprzez Adix257 » 18 sty 2014, o 07:13

Dziewczyny traktujcie naszego nowego kolegę trochę poważniej i z szacunkiem

Ja się zastanawiam co autor chce nam przekazać zakładając taki dość kontrowersyjny i trudny temat?

Adrian
:P
Avatar użytkownika
Adix257
Samiec
 
Posty: 1665
Dołączył(a): 22 gru 2012, o 23:42

Re: Męskie nasienie- ambrozja jej smaczki oraz legendy

Postprzez Culagula » 18 sty 2014, o 14:58

Adrian, nie obraź się ale czy Ty na głowę upadłeś? nam mówisz że mamy go traktować poważnie i z szacunkiem? No proszę Cię...
Skoro on nas nie traktuje poważnie i z szacunkiem to niby dlaczego my mamy???????????
Avatar użytkownika
Culagula
Kobietka Expert
 
Posty: 2642
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 18:56
Lokalizacja: Pomorze

Re: Męskie nasienie- ambrozja jej smaczki oraz legendy

Postprzez Adix257 » 18 sty 2014, o 19:02

Oczywiście że nie upadłem na głowę, ale też nie dałem się sprowokować i nie zniżajmy się do poziomu kolegi. Uważam że ma dużo racji mówiąc że nasienie jest upiększające ponieważ oprucz plemnikó jest w nim bardzo dużo składników odżywczych, ale nie sądzę żeby któraś kobieta chciała by się tym smarować gdyż dostępne są bardziej higieniczne środki odmładzające skórę.

Niemniej jednak jeśli kolega tak zachwala właściwości uzdrawiające nasienia to może umówimy się razem i z miłą chęcią nałożę mu maseczkę na twarz z mojego nasienia. Do Krakowa nie mam ddaleko mogę dojechać. Wskoczę na A1 i z niej na A4 i już jestem na miejscu.

Adrian
:P
Avatar użytkownika
Adix257
Samiec
 
Posty: 1665
Dołączył(a): 22 gru 2012, o 23:42

Re: Męskie nasienie- ambrozja jej smaczki oraz legendy

Postprzez chochlik70 » 18 sty 2014, o 19:23

Adix mogę traktować ale jak nowy kolega będzie tak traktował kobiety a niestety nie wygląda na to.
Oczywiście,że nasienie ma właściwości kosmetyczno-zdrowotne ;-) jak komuś to odpowiada.
Pomysł z maseczką super

Obrazek

Sarkazm mym ojcem,ironia mą matką.Z mym charakterem nie ma tak gładko
Avatar użytkownika
chochlik70
Super Gaduła
 
Posty: 1465
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 19:29

Re: Męskie nasienie- ambrozja jej smaczki oraz legendy

Postprzez Culagula » 18 sty 2014, o 20:20

Adix257 napisał(a):Oczywiście że nie upadłem na głowę, ale też nie dałem się sprowokować i nie zniżajmy się do poziomu kolegi. Uważam że ma dużo racji mówiąc że nasienie jest upiększające ponieważ oprucz plemnikó jest w nim bardzo dużo składników odżywczych, ale nie sądzę żeby któraś kobieta chciała by się tym smarować gdyż dostępne są bardziej higieniczne środki odmładzające skórę.

Niemniej jednak jeśli kolega tak zachwala właściwości uzdrawiające nasienia to może umówimy się razem i z miłą chęcią nałożę mu maseczkę na twarz z mojego nasienia. Do Krakowa nie mam ddaleko mogę dojechać. Wskoczę na A1 i z niej na A4 i już jestem na miejscu.

Jemu może nie tyle o smarowanie chodziło co o konsumowanie... w sensie połykanie....
Ale z tą maseczką super pomysł, ciekawe co on na to...
A to, że on mówi że nasienie ma właściwości upiekszające to niestety, nie on to wymyślił, Ameryki tym nie odkrył. To już wiadomo nie od dziś. Jemu chyba bardziej chodziło o to, aby jakaś dziewczyna się zgodziła na wypróbowanie tego z nim.
Avatar użytkownika
Culagula
Kobietka Expert
 
Posty: 2642
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 18:56
Lokalizacja: Pomorze

Re: Męskie nasienie- ambrozja jej smaczki oraz legendy

Postprzez Adix257 » 18 sty 2014, o 20:28

Jak chce to może sobie go nawet połykać ale jak dla mnie jest to niesmaczne.

Coś czuję że zakupy "nowego towaru" online też nie wypalą, przynajmniej na tym forum

Adrian
:P
Avatar użytkownika
Adix257
Samiec
 
Posty: 1665
Dołączył(a): 22 gru 2012, o 23:42

Re: Męskie nasienie- ambrozja jej smaczki oraz legendy

Postprzez chochlik70 » 18 sty 2014, o 21:45

:D :D :D :D :D :D :D :D

Obrazek

Sarkazm mym ojcem,ironia mą matką.Z mym charakterem nie ma tak gładko
Avatar użytkownika
chochlik70
Super Gaduła
 
Posty: 1465
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 19:29

Re: Męskie nasienie- ambrozja jej smaczki oraz legendy

Postprzez Cunnilingus » 19 sty 2014, o 13:40

Dlaczego na tym forum nie można wklejać linków? Podałem bardzo ciekawe artykuły, które zmienią światopogląd oraz wywrócą świat do góry nogami każdej kobiecie, każdej! Jak widać koledze z okolic Łodzi też światopogląd, a nawet orientacja się zmieniła. :D
Adix257 jestem pewien, iż na ul. Piotrowskiej znajdziesz kogoś, kto ma zbieżne marzenia z twoimi i nie będziesz się musiał fatygować autostradą płatną.

Jemu chyba bardziej chodziło o to, aby jakaś dziewczyna się zgodziła na wypróbowanie tego z nim.
Z byka spadłaś?! Wiesz co o tym sądzi ksiądz proboszcz. Przyjmowałaś go przecież po kolędzie, gdyby on tylko wiedział o czym pomyślałaś. To są szatańskie myśli. Wstydź się, wstydź.

Kto jest tutaj władny we wklejaniu linków?
Cunnilingus
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 16 sty 2014, o 01:48

Re: Męskie nasienie- ambrozja jej smaczki oraz legendy

Postprzez Hadassa » 19 sty 2014, o 13:45

Nikt nie jest tu we władaniu linków...
Nie wklajamy linków i koniec..
Jeżeli ktoś się zainteresuje tematem to spokojnie poszuka i wujek Google spokojnie mu pomoże...

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Męskie nasienie- ambrozja jej smaczki oraz legendy

Postprzez Culagula » 19 sty 2014, o 17:28

Cunnilingus napisał(a):Dlaczego na tym forum nie można wklejać linków? Podałem bardzo ciekawe artykuły, które zmienią światopogląd oraz wywrócą świat do góry nogami każdej kobiecie, każdej! Jak widać koledze z okolic Łodzi też światopogląd, a nawet orientacja się zmieniła. :D
Adix257 jestem pewien, iż na ul. Piotrowskiej znajdziesz kogoś, kto ma zbieżne marzenia z twoimi i nie będziesz się musiał fatygować autostradą płatną.

Jemu chyba bardziej chodziło o to, aby jakaś dziewczyna się zgodziła na wypróbowanie tego z nim.
Z byka spadłaś?! Wiesz co o tym sądzi ksiądz proboszcz. Przyjmowałaś go przecież po kolędzie, gdyby on tylko wiedział o czym pomyślałaś. To są szatańskie myśli. Wstydź się, wstydź.

Kto jest tutaj władny we wklejaniu linków?

A skąd ty niby wiesz że ja księdza przyjmowałam? A tak się składa że jeszcze nie...
I o czym ja pomyslałam? Ja mam się wstydzić? A kto wkleja takie linki? Normalnie chyba zapluję ekran ze śmiechu.... ja mam się wstydzić :D A powiesz księdzu jakie linki wstawiasz na forum?
Wiesz, jakoś TO nie wywróci mi świata do góry nogami.... A o właściwiościach spermy to już wiadomo od dawna, gdzie się uchowałeś że tego wcześniej nie wiedziałeś? Moj mąż już to dawno mi mówił....Ameryki tym nie odkryłeś.
Ja to bym nie tylko wymazała linki ale przeniosła ten wątek do kosza!
Avatar użytkownika
Culagula
Kobietka Expert
 
Posty: 2642
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 18:56
Lokalizacja: Pomorze

Re: Męskie nasienie- ambrozja jej smaczki oraz legendy

Postprzez Adix257 » 19 sty 2014, o 18:10

Cunnilingus napisał(a):Dlaczego na tym forum nie można wklejać linków? Podałem bardzo ciekawe artykuły, które zmienią światopogląd oraz wywrócą świat do góry nogami każdej kobiecie, każdej! Jak widać koledze z okolic Łodzi też światopogląd, a nawet orientacja się zmieniła. :D
Adix257 jestem pewien, iż na ul. Piotrowskiej znajdziesz kogoś, kto ma zbieżne marzenia z twoimi i nie będziesz się musiał fatygować autostradą płatną.

Jemu chyba bardziej chodziło o to, aby jakaś dziewczyna się zgodziła na wypróbowanie tego z nim.
Z byka spadłaś?! Wiesz co o tym sądzi ksiądz proboszcz. Przyjmowałaś go przecież po kolędzie, gdyby on tylko wiedział o czym pomyślałaś. To są szatańskie myśli. Wstydź się, wstydź.

Kto jest tutaj władny we wklejaniu linków?


Nie koniecznie się musiała zmienić orientacja, chciałem po prostu sprawdzić czy ta metoda faktycznie jest skuteczna i że jako jedyny zainteresowany i zachwycony chciał byś ją osobiście wypróbować i potwierdzić to na własnej skórze zanim zaczniesz ją polecać moim koleżanką
A o moją podróż płatnymi autostradami się nie martw mam dość pieniędzy żeby móc sobie na to pozwolić i robić tobie tą maseczkę z nasienia codziennie.

Adrian
:P
Avatar użytkownika
Adix257
Samiec
 
Posty: 1665
Dołączył(a): 22 gru 2012, o 23:42

Re: Męskie nasienie- ambrozja jej smaczki oraz legendy

Postprzez a_gatka » 20 sty 2014, o 20:13

Jak dla mnie - jedź i rób. Tylko poka foty 8-)

:diabel
a_gatka
 

Re: Męskie nasienie- ambrozja jej smaczki oraz legendy

Postprzez Jamelia » 26 sty 2014, o 17:41

Lał, ciekawe kto się pokusi na taka maseczkę :D

Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
Avatar użytkownika
Jamelia
Moderatorka
 
Posty: 3270
Dołączył(a): 6 sty 2013, o 14:47

Re: Męskie nasienie- ambrozja jej smaczki oraz legendy

Postprzez karolinq12 » 6 lut 2014, o 18:50

hehehe, nie znam takiej legendy, ale pewnie to pisał FACET... :)

Myślałam, że do końca życia nie będzie stać mnie nawet na głupie waciki, ale czuję, że dzięki tv.sexbook.com.pl niedługo wszystko się odmieni!:)
karolinq12
Miła Kobietka
 
Posty: 50
Dołączył(a): 6 lut 2014, o 18:12
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]