Między młotem a kowadłem...

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

Między młotem a kowadłem...

Postprzez Ewi33 » 8 lip 2019, o 19:09

Hej, mam straszny problem z mężem, nie ma z kim pogadać, kogo się poradzić, może wy mi pomożecie?! W skrócie, jestem mężatką od 10 lat, mieszkamy z moimi rodzicami, zmusiła nas do tego sytuacja życiowa moich rodziców i nie domowienie zaraz po ślubie, czy chcemy z nimi mieszkać, nikt nie pytał a ja nie powiedziałam czego chce, uznali że tak bo jestem zaradna, pomocna i wogole dla każdego na zawołanie... Czasem nie wychodzę na ty dobrze, no ale taka jestem. Mąż zawsze chciał mieszkać sam, jakoś go przekonałam żeby mieszkać z rodzicami, ale znów wraca nie chęć mieszkania razem z moimi rodzicami,rozumiem go ale nie mogę zostawić rodziców, nie po tylu latach.Dodam że mąż jest cichy, ale tylko do innych, jeśli coś mu się nie podoba, wkurza go mieszkanie razem, zachowanie mojego taty zwłaszcza, to wylewa to na mnie... A ja już nie daje rady tego znieść i pogodzić.Jak to rozwiązać, ale uprzedzam że nie mogę się wyprowadzić, jak przekonać chłopa, ale nie narzucić mu czegoś?! Pomóżcie????!!!
Ewi33
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 8 lip 2019, o 18:53

Re: Między młotem a kowadłem...

Postprzez BlackWolf » 10 wrz 2019, o 00:59

Nie rozumiem za bardzo jaka sytuacja życiowa Twoich rodziców zmusza Cię do mieszkania z nimi? Są chorzy? Niedołężni? Potrzebują stałej opieki? Nie stać ich na swoje utrzymanie?

Nie szukam bajek w życiu moim.
Bajki są okrutne...

Obrazek
Avatar użytkownika
BlackWolf
Moderatorka
 
Posty: 2891
Dołączył(a): 13 mar 2015, o 20:52

Re: Między młotem a kowadłem...

Postprzez bogata » 10 wrz 2019, o 15:28

Po tylu latach? Ale latach czego?
Avatar użytkownika
bogata
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 9
Dołączył(a): 10 wrz 2019, o 15:13

Re: Między młotem a kowadłem...

Postprzez falafelek » 16 wrz 2019, o 16:26

Myślę, ze jest ot niedomówienie, ale raczej z braku laku nie mieszkali z rodzicami. Pewnie po prostu rodzice potrzebują pomocy..

Jeśli chcesz wyróżnić się z tłumu, upewnij się, że zostaniesz zapamiętany z właściwych powodów.
Avatar użytkownika
falafelek
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 16
Dołączył(a): 16 wrz 2019, o 16:19
Lokalizacja: Inowrocław
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]