Miedzyrasowa milosc

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

Miedzyrasowa milosc

Postprzez Lunazlotopolska » 15 paź 2014, o 21:26

Znalazlam ostatnio taka stronę. SPAM i jest to chyba najlepsza strona randkowa. Panowie są mega uprzejmi i jest ich mnostwo:-). Mozna wysylac flirty i odpowiadac na wiadomosci za darmo. Przetestujecie i podzielicie się uwagami? :-)

Ostatnio edytowano 16 paź 2014, o 10:48 przez Anonymous, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Nie reklamujemy stron portali randkowych. Linki kasuję, a wraz z kolejnym dostaniesz ostrzeżenie.
Lunazlotopolska
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 15 paź 2014, o 21:24

Re: Miedzyrasowa milosc

Postprzez iza813 » 15 paź 2014, o 22:21

Ja mam za soba 6 letni związek z czarnoskórnym mężczyzną z którego mamy dwoje dzieci,które sama wychowuje.Po takim związku,mam swój bagaż doświadczeń, i nie związałabym się ponownie z afrykańczykiem, ponieważ niektóre różnice są nie do przeskoczenia ...

Co mnie nie zabije to mnie wzmocni
Avatar użytkownika
iza813
Fajna Kobietka
 
Posty: 125
Dołączył(a): 24 cze 2013, o 01:50
Lokalizacja: Gorzów Wlkp

Re: Miedzyrasowa milosc

Postprzez Sol » 15 paź 2014, o 22:29

Właśnie. Trzeba pamiętać o różnicy kulturowe. Inna mentalność bardzo często prowadzi do nieporozumień.

Niech pozytywna energia Cię nie opuszcza.
Avatar użytkownika
Sol
Miła Kobietka
 
Posty: 95
Dołączył(a): 29 sie 2014, o 00:57

Re: Miedzyrasowa milosc

Postprzez Lunazlotopolska » 15 paź 2014, o 22:38

Ale zawsze mozna sie pobawic, porandkowac, niekoniecznie wiazac sie od pierwszej randki do konca zycia, jak jakies kuropatwy ;-)
Lunazlotopolska
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 15 paź 2014, o 21:24

Re: Miedzyrasowa milosc

Postprzez Lunazlotopolska » 15 paź 2014, o 22:55

Podobno sa lepsi w lozku, czy to prawda? ;-)
Lunazlotopolska
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 15 paź 2014, o 21:24

Re: Miedzyrasowa milosc

Postprzez a_gatka » 16 paź 2014, o 10:55

A niby dlaczego? Od kiedy sprawność kochanka zalezy od rasy? :)
a_gatka
 

Re: Miedzyrasowa milosc

Postprzez iza813 » 16 paź 2014, o 16:20

Nie sądze aby czarnoskórzy mężczyzni byli lepsi w łóżku,ale odmienność jest pociągająca ;-)

Trzeba pamiętać że oni są inaczej wychowani,mają inne tradycje,inną kulturę,język,wychowanie.W wiekoszości krajach afrykańskich kobiety są traktowane inaczej niż w Europie.Żeby osiągnąć swój cel ( np papiery potrzebne do legalnego pobytu w PL ) są w stanie posunąć się bardzo daleko,myśląc przede wszystkim o sobie.Osobiście znam dziewczyny które stały się takimi ofiarami ... w kontaktach z nimi trzeba być ostrożnym i bardzo czujnym,i nie dać sobie zamydlic oczu słodkimi słówkami.

Co mnie nie zabije to mnie wzmocni
Avatar użytkownika
iza813
Fajna Kobietka
 
Posty: 125
Dołączył(a): 24 cze 2013, o 01:50
Lokalizacja: Gorzów Wlkp

Re: Miedzyrasowa milosc

Postprzez Astra » 16 paź 2014, o 23:46

Nie da sie ukryc , ze zwiazki z czarnoskorymi mezczyznami obrosly roznymi mitami i domyslami.
Byc moze owa odmiennosc kulturowa i najzwyklejsza w swiecie ciekawosc , jest tego glowna przyczyna.
Ty Iza, z racji swojego zyciowego doswiadczenia mozesz byc najwiarygodniejszym zrodlem prawdziwych informacji na ten temat. :ok:
Avatar użytkownika
Astra
Super Gaduła
 
Posty: 1827
Dołączył(a): 22 mar 2014, o 01:28

Re: Miedzyrasowa milosc

Postprzez iza813 » 17 paź 2014, o 18:25

Dzięki Astra :) ,mieszkałam ponad 5 lat w Hiszpanii,tam też poznałam ojca moich dzieci.Widziałam naprawde wiele bo obracałam się w towarzystwie kameruńczyków,nigeryjczyków wiem do czego są zdolni ... niestety :|

Co mnie nie zabije to mnie wzmocni
Avatar użytkownika
iza813
Fajna Kobietka
 
Posty: 125
Dołączył(a): 24 cze 2013, o 01:50
Lokalizacja: Gorzów Wlkp

Re: Miedzyrasowa milosc

Postprzez Astra » 19 paź 2014, o 01:09

Wiesz Iza , ludzie lubia fantazjowac i to w kazdej dziedzinie a w szczegolnosci w sferze dot milosci i seksu.
Ty przezylas wiele , a wiec warto Ciebie posluchac, bo to rzeczywistosc a nie kolorowe i bajeczne zycie. :o
Avatar użytkownika
Astra
Super Gaduła
 
Posty: 1827
Dołączył(a): 22 mar 2014, o 01:28

Re: Miedzyrasowa milosc

Postprzez MajaK » 17 lis 2014, o 20:44

Ja jestem z Irakijczykiem, który wychował się w USA, więc poza wyglądem w sumie nie widzę wielkich różnic.

Ale faktycznie aby się wiązać z kimś z innej kultury, najpierw trzeba się o tej kulturze sporo dowiedzieć, by potem nie próbować czegoś na siłę zmieniać. Ludzie są różni, ale pewne rzeczy warto wiedzieć by potem nie było takich dramatycznych historii kobiet pokrzywdzonych przez np Arabów.

Czasem mam wrażenie, że kobie właśnie "lecą" na tą inność i nic więcej się nie liczy, nic ich nie obchodzi. powiedział kocham i to już wystarczy. A potem jest płacz.
MajaK
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 16 lis 2014, o 17:06
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]