Miejsce intymne

Masz problemy ze zdrowiem? Jak dbasz o swoje zdrowie? Wszystko na temat chorób, leczenia, profilaktyki oraz opinie na temat służby zdrowia piszemy tutaj.

Miejsce intymne

Postprzez Niepoznaka123 » 1 lut 2013, o 21:44

Witam,
Mam problem. Od trzech dni pojawia mi się biała wydzielina z pochwy. Obawiam się,że to grzybica. Było swędzenie, ale ustało. Jednak koło wargi sromowej pojawił się jakby mały guzek z dołu. Kiedy to dotykam lekko boli. Wizytę u ginekologa mogę mieć dopiero za trzy dni, gdyż w weekend i nikt nie przyjmuje. Czy to może być coś groźnego? Proszę o rady! :((
Niepoznaka123
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 1 lut 2013, o 21:36

Re: Miejsce intymne

Postprzez kropeczka20 » 2 lut 2013, o 09:02

witam do czasu wizyty u lekarza , smaruj maścia clotrimazolum ta maśc jest do smarowania wewnętrznego.. Kosztuje niecałe 3zł. Jest bardzo dobra. Nie cały tydzień smarowałam się ta maścia i mi przeszło szybko :-).
kropeczka20
 

Re: Miejsce intymne

Postprzez Seena » 2 lut 2013, o 09:46

Miałam podobny dylemat, co zrobić aby nie zwariować od pieczenia i swędzenia zanim dostane się do lekarza.... Z czystym sumieniem mogę polecić...... 20 minut po aplikacji, i zero męki ze swędzeniem... Bez recepty....
Vagical Globulki Dopochwowe – homeopatyczny produkt leczniczy w postaci globulek dopochwowych. Zawiera nagietek lekarski, który ma właściwości łagodzące stany zapalne pochwy, infekcje, nadżerki narządów rodnych kobiet.

fizjoterapeutka, masażystka, kosmetyczka, kobieta ...
Avatar użytkownika
Seena
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 2 lut 2013, o 08:33

Re: Miejsce intymne

Postprzez ladyD22 » 4 lut 2013, o 16:49

Witam... tez mam dosc czesta taki problem :D ale to nic zlego czasami jest taka biala wydzielinka i to nie grzybica:) a co do clotrimazolum owszem ta masc pomaga, tylko ze nie jest do smarowania wenetrznego tylko zewnetrznego okolicy miejsca intymnego tak ze bron boze nie smaruj w srodku:)
ladyD22
Fajna Kobietka
 
Posty: 101
Dołączył(a): 31 lip 2012, o 10:20

Re: Miejsce intymne

Postprzez bettti86 » 5 lut 2013, o 09:39

ja jednak poszłabym do lekarza upewnić się, ze wszystko jest w porządku, wychodzę po prostu z założenia, ze lepiej zapobiegać niż leczyć
bettti86
Extra Kobietka
 
Posty: 484
Dołączył(a): 4 gru 2012, o 12:11

Re: Miejsce intymne

Postprzez kropeczka20 » 5 lut 2013, o 11:45

przepraszam powyżej napisałam do wewnętrzenego zamiast zewnętrznego :-)
kropeczka20
 

Re: Miejsce intymne

Postprzez Natalka86 » 5 lut 2013, o 14:13

a ja polecam kobietom iladian direct plus, działa antybakteryjnie na różne infekcje miejsc intymnych
Natalka86
Miła Kobietka
 
Posty: 28
Dołączył(a): 5 lut 2013, o 14:09

Re: Miejsce intymne

Postprzez DariaSz » 19 kwi 2013, o 08:41

Ja na infekcje pochwy i grzybice, nim udałam sie do gina smarowałam żelem wewnętrznie i zewnętrznie multi gyn acti gel. ale dowiedziałam się, że jak bede stosowac go po kazdym stosunku to bedzie łagodził pieczenie i zabezpieczał przed wchodzeniem bakterii zaczełam go zapobiegawczo stosowac. juz 7 miesiac mam z glowy. nic nie wrociło. :swing
DariaSz
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 5 kwi 2013, o 11:55

Re: Miejsce intymne

Postprzez tasiaka » 21 kwi 2013, o 19:18

U mnie pomagały irygacje :)
tasiaka
Fajna Kobietka
 
Posty: 122
Dołączył(a): 2 gru 2012, o 19:18

Re: Miejsce intymne

Postprzez pannaczarna » 7 maja 2013, o 16:48

ten guzek na pewno nie jest związany z grzybica pochwy...
na grzybicę najlepszy jest krem clotrimazolum. kosztuje niecałe 4 zł a działa cuda.
Avatar użytkownika
pannaczarna
Miła Kobietka
 
Posty: 28
Dołączył(a): 3 maja 2013, o 23:04

Re: Miejsce intymne

Postprzez Klarina » 9 maja 2013, o 22:16

Tak - to zdecydowanie bardzo dobra maść i skuteczna,a niedroga przy tym. Nie jeden raz już jej używałam i zawsze wystarczały 3-4 dni, by wszystko wróciło do normy :)

O dietach, zdrowym jedzeniu i odchudzaniu:
www.dbajoswojalinie.pl
Avatar użytkownika
Klarina
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 23
Dołączył(a): 30 kwi 2013, o 09:02
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]