Mikołaj na plaży

Miejsce na dyskusje nie związane z pozostałymi tematami.

Mikołaj na plaży

Postprzez Kastella » 26 lip 2015, o 20:41

Dziewczyny! Widziałyście reklamę z Mikołajem spacerującym na plaży? i napisem #czekamnalisty :)
Bardzo mnie to zaintrygowało, więc poszperałam trochę i okazało się, że to konkurs! :D Ktoś o tym słyszał? Bo w sumie chciałabym wziąć udział, ale jakoś nie bardzo rozumiem o co chodzi... Może słyszałyście coś więcej o tym? Bo nie chcę wyjść na głupola z jakimś dziwacznym zdjęciem :P
Avatar użytkownika
Kastella
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 20
Dołączył(a): 23 gru 2014, o 11:55

Re: Mikołaj na plaży

Postprzez a_gatka » 26 lip 2015, o 22:54

A jest jakieś forum, na którym tym nie spamujecie? O_O
a_gatka
 

Re: Mikołaj na plaży

Postprzez pollyanna » 27 lip 2015, o 10:00

Ja tam się nie przejęłam i cyknęłam sobie fotkę z moim chłopakiem, ubranym w czapkę i brodę mikołaja. :roll:
Konkurs wiąże się z Listami do M.2, bo w tym roku mają zrobić kolejną część. Pierwsza przypadła mi do gustu, więc zapewne wybiorę się i na drugą.
Ale swoją drogą - niezły sposób na zwrócenie uwagi, moi znajomi po seansie AntMana też właśnie zwrócili uwagę na Mikołaja :)

Odette or Odile?
Avatar użytkownika
pollyanna
Miła Kobietka
 
Posty: 63
Dołączył(a): 9 sty 2014, o 23:05

Re: Mikołaj na plaży

Postprzez Kastella » 2 sie 2015, o 19:52

Fantastycznie, bardzo mi się podobała pierwsza część :) Chociaż dziwnie już tak myśleć o świątecznych filmach i konkursach, zwłaszcza, że lato, wakacje... Ale może to właśnie jest takie intrygujące :)
Pollyanna - na pewno zdjęcie zrobione przez Ciebie było urocze! Ja się jeszcze do tego nie zabrałam, ale kto wie, kto wie...:D
Avatar użytkownika
Kastella
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 20
Dołączył(a): 23 gru 2014, o 11:55

Re: Mikołaj na plaży

Postprzez kusicielka » 11 sie 2015, o 14:41

A to listy do m 2 się szykują :P BTW - Wszyscy teraz o tym gadają - współczuje kolesiowi przy tej temperaturze w kubraku mikołaja chodzić :P
Avatar użytkownika
kusicielka
Extra Kobietka
 
Posty: 306
Dołączył(a): 11 mar 2013, o 17:05

Re: Mikołaj na plaży

Postprzez tobi » 19 sie 2015, o 18:24

Gdzieś czytałem, że w pewnym sklepie, bodajże w Londynie, sprzedawano już ozdoby świąteczne :D Nie słyszałem o tej reklamie, kolesiowi nie ma co współczuć, za darmo tego nie robił :)
tobi
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 21 sty 2015, o 21:51
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]