Miłość, co zrobić? Proszę o dobre rady!

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

Miłość, co zrobić? Proszę o dobre rady!

Postprzez marta9797 » 7 lis 2012, o 22:25

Witam!
postaram sie o opisać krótko.
Jestem z chłopakiem od prawie roku, na początku to była wielka miłość, jest on ode mnie o prawie 8 lat starszy, bardzo mnie kocha, jest wrażliwy, czuły, opiekuńczy, ma bardzo słabą psychikę, kiedyś przez dziewczynę próbował sobie odebrać życie. Od kilku miesięcy to wszystko się skończyło, motylki w brzuchu, to stało się nudne, a ja wiem że go nie kocham, męczy mnie to bardzo, nie mogę sobie dać rady wiedząc że jak go zostawię to go bardzo zranię, wiem że nie jest tym jedynym, nie kocham go, może jako przyjaciela, nie chce go zranić, co powiedzieć mu, jak to zrobić, proszę o rady. Może to przez tą różnice wieku się tak stało, inne priorytety, może tak, a może nie . nie wiem ;( Proszę o pomoc, bo sama sobie z tym nie poradzę.
marta9797
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 7 lis 2012, o 22:19

Re: Miłość, co zrobić? Proszę o dobre rady!

Postprzez Marcysia » 7 lis 2012, o 23:20

Takie sytuacje zawsze są trudne... Co byś nie zrobiła bez bólu się nie obejdzie, jednak jeżeli go nie kochasz to nie ma sensu dalej tkwić w tym związku... bo prędzej czy później i tak go będziesz ranić... Porozmawiaj z nim, powiedz jak się mają sprawy, im szybciej to zrobisz tym lepiej dla was oboje... Będzie ciężko ale pamiętaj,nie zrobisz niczego na siłę...
Marcysia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 18
Dołączył(a): 24 maja 2012, o 07:17

Re: Miłość, co zrobić? Proszę o dobre rady!

Postprzez kasia90 » 8 lis 2012, o 12:55

no juz samo to ze on probowal sobie odebrac zycie przez inna moze byc ciezko;/ ale to on troche niedobrze robi.bo jesli dziewczyna nie jest z nim szczesliwa to nie powinien jej trzymac na uwiezi..musisz z nim pogadac i powiedziec co i jak..glupia sytuacja;/
kasia90
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 4 lis 2012, o 13:19
Lokalizacja: Gliwice

Re: Miłość, co zrobić? Proszę o dobre rady!

Postprzez elzbieta45 » 8 lis 2012, o 13:52

szczera powazna rozmowa
elzbieta45
Kobietka Expert
 
Posty: 6529
Dołączył(a): 21 paź 2012, o 06:18

Re: Miłość, co zrobić? Proszę o dobre rady!

Postprzez ewa24 » 8 lis 2012, o 15:45

Bardzo skomplikowana sprawa. W tym momencie krzywdzisz siebie, ale najgorsze będzie, jak zranisz i jego - tym bardziej, że jak piszesz, chłopak ma bardzo słabą psychikę. Życzę powodzenia, wierzę, że będzie dobrze! Pozdrawiam!

Dla każdego chwilowka !
Avatar użytkownika
ewa24
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 8 lis 2012, o 15:36

Re: Miłość, co zrobić? Proszę o dobre rady!

Postprzez dobroslawa » 8 lis 2012, o 17:30

Porozmawiaj z nim szczerze o własneych i jego uczuciach. Może się okazać, że oboje tkwicie w związku, z którego żana ze stron nie jest zadowowlona.
dobroslawa
 

Re: Miłość, co zrobić? Proszę o dobre rady!

Postprzez paralotnia » 8 lis 2012, o 19:45

Dziewczyno, motylki w brzuchu, to objaw narkotycznego haju, a nie miłości. Miłość to coś nad czym trzeba pracować a nie czekać na jakieś motylki. Romantyczna miłość nie trwa wiecznie, nie czytaj więcej harlequinów i nie oglądaj komedii romantycznych, z których wynika zawsze, że po jednym pocałunku miłość niezmiennie płonie do końca życia. Gdyby tak płonęła, to byśmy się w niej spalali. On cie kocha. Może dlatego, że jest starszy, to jego uczucia nie opierają się na motylkach. Życie zaczyna się PO "i żyli długo i szczęśliwie" PRZED to tylko bajka
paralotnia
 

Re: Miłość, co zrobić? Proszę o dobre rady!

Postprzez marta9797 » 8 lis 2012, o 20:38

Tak, może jestem młoda i o życiu wiem mało, ale wiem jedno nie chce go zranić, więc proszę powiedzcie co zrobić żeby to zrobić tak, żebyśmy cierpieli jak najmniej. Wiem że cierpienia nie da sie ominąć, ale może mu pomożecie i powiecie, co mam powiedzieć? , co zrobić? moje serce wie najlepiej co zrobić, a ono mówi że go nie kocha i ten związek nie ma przyszłości
marta9797
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 7 lis 2012, o 22:19
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google Adsense [Bot]