Miłość jest tak wielka, że dotarła aż do ...

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

Miłość jest tak wielka, że dotarła aż do ...

Postprzez kamcia3120 » 27 maja 2018, o 22:03

Hej dziewczyny :roll:
Mój narzeczony ma za miesiąc urodziny wiec chciałabym mu zrobić dosyć oryginalny prezent :P
Chodzi o słynna akcje "miłość jest tak wielka ze dotarla az do..."
Chodzi w niej o to ze różne osoby z różnych części kraju ( a może nawet świata ) odsyłają zdjęcie. Na fotografii jest w tle zdjęcie jakieś miejscowości a na 1 planie karteczka z konkretnym napisem który podam niżej :)
Wiec jeśli któraś z was by miała ochotę i chciałaby mi pomoc byłabym ogromnie wdzięczna może to być zdjęcie na tle wsi zabytku pól czy kamienicy a może domku ważne żeby było ! ❤
Napis na karteczce to: "Kuba! Miłość Kamili do Ciebie jest tak wielka, że dotarła aż do ( nazwa miejscowości) "
Liczę na was dziewczyny !!❤❤
*Jeśli dodanie tu zdjęcia w wątku nie będzie możliwe, będę mogła podać e-mail dajcie znać :)
kamcia3120
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 27 maja 2018, o 21:53

Re: Miłość jest tak wielka, że dotarła aż do ...

Postprzez Ola z Printu » 1 cze 2018, o 14:14

Hej :) Świetny pomysł na prezent. Możesz napisać swój post na grupach na facebooku, tam być może znajdziesz więcej chętnych. Masz już jakąś koncepcję na to, w jakiej formie zrobisz album z pozyskanymi zdjęciami ? Jeśli byłabyś zainteresowana, moglibyśmy zrobić dla Ciebie fotoksiżkę. Może akurat, któryś z szablonów wpadnie Ci w oko LINK
Życzę Ci powodzenia i jak największej liczby osób z różnych miejsc świata :)
Ola z Printu
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 1 cze 2018, o 14:01

Re: Miłość jest tak wielka, że dotarła aż do ...

Postprzez pekala07 » 27 cze 2018, o 14:59

Ja się niestety niezbyt na tym znam... Dlatego też ciężko będzie mi pomóc...

Ponieważ jeśli wyleczy się pan,to znaczy,że nie było to warte zachodu.
pekala07
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 22 cze 2018, o 16:03
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]

cron