Mlodszy brat ekshibicjonista ?

Rozmowy o seksie i seksualności,o naszych pragnieniach, fantazjach erotycznych. Jak zabezpieczyć się przed niechcianą ciążą? Te i inne tematy związane z seksem i antykoncepcją poruszamy tutaj.

Mlodszy brat ekshibicjonista ?

Postprzez Perona » 16 lut 2015, o 13:39

Witam,
Pisze ten temat, poniewaz niepokoi mnie pewna rzecz. Mam mlodszego o 6 lat brata, on ma 15 lat, niedawno moje kolezanki powiedzialy mi, ze widzialy jak on sie onanizuje obnazajac swoje genitalia przed dziewczynami na osiedlu, rowniez przed nimi. Dodaly. ze wygladal na bradzo podnieconego, co mnie troche zniesmaczylo. Nie wiem co go sklania do robienia tego, jest milym i przystojnym chlopakiem i stwierdzam fakt. Nie chce. zeby byl wytykany palcami, albo mial doczynienia z policja z tego powodu. Co powinnam zrobic ? Nie wiem czy porozmawiac z nim o tym w cztery oczy czy powiedziec naszym rodzicom ?
Perona
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 16 lut 2015, o 13:37

Re: Mlodszy brat ekshibicjonista ?

Postprzez Nienasycona » 9 mar 2015, o 12:02

Spróbuj porozmawiać z nim najpierw, a jeśli nie przyniesie to zamierzonego rezultatu - powiedz rodzicom.
Nienasycona
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 8 mar 2015, o 02:52

Re: Mlodszy brat ekshibicjonista ?

Postprzez skysiejo » 9 mar 2015, o 14:43

Wierzysz koleżankom? Może tak tylko gadają?
skysiejo
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 9 mar 2015, o 14:36

Re: Mlodszy brat ekshibicjonista ?

Postprzez Astra » 9 mar 2015, o 23:37

Mysle, ze powinnas czym predzej wziasc brata na przyslowiowe spytki , bo wbrew wszystkiemu sprawa
jest niezwykle delikatna i bardzo powazna.
Czy uda Ci sie ta rozmowa trudno powiedziec , bo osoby o takich sklonnosciach niestety ale sa bardzo lekliwe i
zamkniete w sobie.
Absolutnie zakazana jest agresywna i emocjonalnie krzykliwa rozmowa ,bo skutek jej bedzie do przewidzenia, czyli zaden.
Jesli brat potwierdzi, ze takie obnazania sie maja miejsce to czeka Cie rowniez bardzo delikatna rozmowa z rodzicami , ktorej finalem musi byc wizyta u seksuologa.
Bywa , ze osoby obnazajace sie zupelnie nie wiedza dlaczego to robia , ale wiedza tez , ze musza i tu jest to bledne kolo wymagajace interwencji nie tylko farmakologicznej.
Z pewnoscia nie wolno tego lekcewazyc i miec nadzieje , ze samo przejdzie, bo nie przejdzie. :o
Avatar użytkownika
Astra
Super Gaduła
 
Posty: 1827
Dołączył(a): 22 mar 2014, o 01:28

Re: Mlodszy brat ekshibicjonista ?

Postprzez MarylaKoziel » 10 mar 2015, o 22:48

Jeśli wiesz, że możesz im uwierzyć i to co mówią to prawda to musisz z nim porozmawiać.
Moze ma jakieś zaburzenia ?

Strona która umożliwia nam zlokalizowanie dowolnej osoby
bez jej wiedzy :P Ostatnio wykazało mi, że mąż jest w Tesco, dzwonię
do niego i faktycznie tam był, myślałam, że kłamie hehe ;)
http://goo.gl/i7vrj8
MarylaKoziel
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 13
Dołączył(a): 10 mar 2015, o 22:34

Re: Mlodszy brat ekshibicjonista ?

Postprzez nancy_83 » 24 mar 2015, o 15:18

Może te dziewczyny kręcą bo podoba im się twój brat
nancy_83
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 16
Dołączył(a): 12 lut 2015, o 18:03

Re: Mlodszy brat ekshibicjonista ?

Postprzez BlackWolf » 25 mar 2015, o 03:08

nancy_83 napisał(a):Może te dziewczyny kręcą bo podoba im się twój brat

Dziwna metota okazywania sympatii tym bardziej u 21-latek względem 15-latka.
Nie znam chłopaka, nie mam pojęcia czy mógłby być do tego zdolny czy tylko padł ofiarą durnych żartów. Porozmawiaj wpierw z nim, ponieważ mogą być to zwykłe, idiotyczne żarty ze strony Twoich koleżanek.

Nie szukam bajek w życiu moim.
Bajki są okrutne...

Obrazek
Avatar użytkownika
BlackWolf
Moderatorka
 
Posty: 2891
Dołączył(a): 13 mar 2015, o 20:52

Re: Mlodszy brat ekshibicjonista ?

Postprzez Dominishka » 26 mar 2015, o 09:40

To dziwne, że faktycznie tak robi i jeszcze plotka nie dotarła do Waszych rodziców. To zależy, czy bardziej będzie się wstydził Ciebie, czy rozmowy z rodzicami. Jednak mogłabyś ich wtajemniczyć, że doszły Cię słuchy o czymś takim, może rodzice już coś słyszeli i po prostu Tobie nie mówili...

Łączę pozdrowienia :)
Dominishka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 25 mar 2015, o 16:59

Re: Mlodszy brat ekshibicjonista ?

Postprzez ceem » 26 mar 2015, o 14:21

Według mnie koleżanki coś kręcą i nie warto im wierzyć. Gdyby to była prawda to już dużo osób by o tym wiedziało. Mi się nie wydaje by był aż takim idiotą, chyba, że jest chory na coś.

ceem
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 25 mar 2015, o 12:04

Re: Mlodszy brat ekshibicjonista ?

Postprzez marysia88 » 17 kwi 2015, o 16:27

Ja bym porozmawiała z bratem. Powiedziała, że dotarły do Ciebie takie plotki i uważasz, że chyba coś kręcą te Twoje koleżanki, bo sądzisz, że Twój brat jest na tyle "dojrzały", że nie onanizowałby się publicznie. Zobacz na jego reakcję i zachowanie. Przede wszystkim jak coś to w rozmowie z nim trzymaj jego stronę, wtedy jak coś, to Ci się zwierzy. Wszystko też zależy od waszych relacji...
Avatar użytkownika
marysia88
Miła Kobietka
 
Posty: 43
Dołączył(a): 14 mar 2014, o 14:26
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot]