mój chłopak jest dużo wyższy ode mnie....

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

mój chłopak jest dużo wyższy ode mnie....

Postprzez maniusia199 » 31 mar 2012, o 21:22

Witam...Mam 160 cm wzrostu mój chłopak ma 186 cm... jest to dość duża różnica wzrostu...gdy wychodzimy gdzieś razem mam wrażenie że ludzie dziwnie się na nas patrzą...może mi się wydaje a może rzeczywiście tak jest...dziewczyny piszcie jak to u was wygląda....i czy macie z tym problem...? :|
maniusia199
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 31 mar 2012, o 20:58

Re: mój chłopak jest dużo wyższy ode mnie....

Postprzez Masjaa » 31 mar 2012, o 22:41

jak się kogoś kocha to nic nie przeszkadza... wzrost co to za problem? a jak go poznawałaś to nie przeszkadzało Ci to ? a jak nawet ktoś się patrzy to przejmujesz się tym.... żeby tylko takie problemy mieć ;)
Masjaa
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 529
Dołączył(a): 19 lut 2012, o 14:03

Re: mój chłopak jest dużo wyższy ode mnie....

Postprzez mycha25 » 1 kwi 2012, o 12:08

Ja też nie widzę w tym żadnego problemu. Często widuję takie pary i jest to całkiem normalna sprawa. Nie przejmuj się tym bo to w miłości naprawdę nie ma znaczenia :)

http://karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie/klik. Wystarczy codziennie kliknąć by nakarmić psiaka.
mycha25
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 728
Dołączył(a): 16 mar 2012, o 04:21

Re: mój chłopak jest dużo wyższy ode mnie....

Postprzez maniusia199 » 1 kwi 2012, o 18:00

nie jak go poznałam to mi to nie przeszkadzało:)
macie rację jeżeli kogoś się kocha to nie warto przejmować się innymi:):)
maniusia199
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 31 mar 2012, o 20:58

Re: mój chłopak jest dużo wyższy ode mnie....

Postprzez oppsboo » 1 kwi 2012, o 18:22

jaki problem? przeciez to najfajniejsza rzecz na swiecie miec wysokiego faceta:D ja mam 1,65 a moj chlopak troche ponad 1,90m i ja to uwielbiam! uwielbiam sie w niego wtulac, czuje sie mega bezpiecznie:)
oppsboo
Miła Kobietka
 
Posty: 39
Dołączył(a): 1 kwi 2012, o 16:36

Re: mój chłopak jest dużo wyższy ode mnie....

Postprzez Carmen » 1 kwi 2012, o 19:58

Ja mam odwrotny problem uwielbiam szpilki a mój chłopak jest tylko troszeczkę wyższy ode mnie przez co wysokie szpilki odpadają; ) Zawsze możesz ubrać wysokie obcasy, poza tym to chyba nie problem facet powinien być wyższy, uwierz mi gorzej by było gdyby dużo niższy dopiero wtedy ludzie się za wami oglądają ;)

Sen to sekwencja doznań, obrazów lub myśli przechodzących przez umysł śpiącej osoby. To nie jest prawda.
Avatar użytkownika
Carmen
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 25 mar 2012, o 19:19

Re: mój chłopak jest dużo wyższy ode mnie....

Postprzez pamela92 » 1 kwi 2012, o 21:43

ja mam ten sam problem co CARMEN mój kotek jest wyższy ode mnie max 5 cm xd strasznie nad tym ubolewam bo ostatnio mam bzika na punkcie wysokich obcasów ale cóż ... sama mam 178 cm więc to odpada ;D MANUSIA199 naprawdę Ci zazdroszczę :d tez chciałabym miec tak wysokiego faceta xd

"idę wolno, ale nie cofam się nigdy"
Obrazek
Avatar użytkownika
pamela92
Miła Kobietka
 
Posty: 43
Dołączył(a): 27 mar 2012, o 18:45

Re: mój chłopak jest dużo wyższy ode mnie....

Postprzez kamilakamiii » 3 kwi 2012, o 12:53

Mój były chłopak miał równe 2 metry, ja 1,62 i moim zdaniem takie połączenie to najlepsze co może być :-) Nosił mnie na ramieniu jak papugę, kiedy mnie przytulał czułam się naprawdę bezpiecznie... Problem był talko z całowaniem na stojąco,bo mnie zawsze musiałam stawać na palcach i wyciągać szyję, a on się bardzo schylać, ale poza tym to widzę same plusy... Zawsze na imprezy zakładałam mega wysokie szpilki i wszystko było dobrze... Powinnaś się cieszyć :-) Nie pomyślałaś, że ludzie mogą się patrzyć właśnie dlatego, że to fajnie wygląda jak idzie taki wysoki (i nie wiem jak u Ciebie, ale mój był bardzo dobrze zbudowany)facet i drobniutka dziewczyna? :-)
kamilakamiii
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 19
Dołączył(a): 19 mar 2012, o 13:35

Re: mój chłopak jest dużo wyższy ode mnie....

Postprzez oooliv » 12 sie 2012, o 19:13

ja mam 157 a mój partner 195 nie stoi nam nic na przeszkodzie, ja mówie o nim moje malenstwo. Wszyscy akceptują nasz związek. Problem tkwi raczej w tym co ty myslisz...
oooliv
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 9 sie 2012, o 13:29

Re: mój chłopak jest dużo wyższy ode mnie....

Postprzez oOosylwiaoOo » 12 sie 2012, o 19:39

Wzrost hmm czy on tak naprawdę ma takie wielkie znaczenie? Przecież jak dziewczyna jest niska, to zawsze są jakieś obcasy, koturny. Poza tym moim zdaniem liczy się uczucie, a nie jak kto wygląda:)
oOosylwiaoOo
 

Re: mój chłopak jest dużo wyższy ode mnie....

Postprzez nina19 » 13 sie 2012, o 21:48

maniusia199 napisał(a):Witam...Mam 160 cm wzrostu mój chłopak ma 186 cm... jest to dość duża różnica wzrostu...gdy wychodzimy gdzieś razem mam wrażenie że ludzie dziwnie się na nas patrzą...może mi się wydaje a może rzeczywiście tak jest...dziewczyny piszcie jak to u was wygląda....i czy macie z tym problem...? :|


A ja myślę, że lepiej jak facet jest wyższy niż żeby to miała kobieta być wyższa. U mnie właśnie ja jestem wyższa, ale nie aż tak bardzo.
Poza tym jakie to ma znaczenie kiedy w grę wchodzi miłość ; ) .
nina19
 

Re: mój chłopak jest dużo wyższy ode mnie....

Postprzez whitequeen » 18 sie 2012, o 18:51

Nie przejmuj się niczym, jeśli się kogoś kocha wzrost nie ma znaczenia. Uwierz mi, że chciałabym być Twojego wzrostu, ja mam 175cm wzrostu, mój były był niewiele wyższy ode mnie, zawsze marzyłam żeby być niższa, teraz natrafiłam na faceta który ma ok. 190cm wzrostu i jest idealnie. ;) A Ty kochana- głowa do góry! Według mnie powinnaś się cieszyć bo gdy facet jest duży wyższy od swojej kobiety, ona wygląda przy nim słodko i przynajmniej caaałą Cię przytuli i możesz się schować. ;) !
whitequeen
Miła Kobietka
 
Posty: 41
Dołączył(a): 18 sie 2012, o 18:29

Re: mój chłopak jest dużo wyższy ode mnie....

Postprzez nina19 » 18 sie 2012, o 22:24

[quote="whitequeen"]Nie przejmuj się niczym, jeśli się kogoś kocha wzrost nie ma znaczenia. Uwierz mi, że chciałabym być Twojego wzrostu, ja mam 175cm wzrostu, mój były był niewiele wyższy ode mnie, zawsze marzyłam żeby być niższa, teraz natrafiłam na faceta który ma ok. 190cm wzrostu i jest idealnie. ;) A Ty kochana- głowa do góry! Według mnie powinnaś się cieszyć bo gdy facet jest duży wyższy od swojej kobiety, ona wygląda przy nim słodko i przynajmniej caaałą Cię przytuli i możesz się schować. ;)

Zgadzam się ; ) .
nina19
 

Re: mój chłopak jest dużo wyższy ode mnie....

Postprzez whitequeen » 19 sie 2012, o 10:37

Widzisz? Nina19 się ze mną zgada więc głowa do góry i nie przejmuj się niczym. ;) !
whitequeen
Miła Kobietka
 
Posty: 41
Dołączył(a): 18 sie 2012, o 18:29

Re: mój chłopak jest dużo wyższy ode mnie....

Postprzez Tinuviel » 19 sie 2012, o 20:18

Ech, ja uważam, że to świetna sprawa! :-) Sama bym tak chciała. Mam 174cm i bardzo rzadko trafiałam na dużo wyższych ode mnie mężczyzn, a uwielbiam chodzić w szpilkach. Ale wtedy mam 186cm... A uwielbiam wyższych dużo mężczyzn. Cudownie się czuję jak się wtulam takiemu pod szyję ;-) Czuję się taka bezpieczna... Mam koleżankę, która ma 157cm, a jej mąż ma 200cm ;-) I moim zdaniem wyglądają uroczo :-) Sama bym tak chciała. Mój Kic jest ode mnie wyższy tylko o 6cm, wiec jak mam buty na obcasach to jestem sporo wyższa. Nie przeszkadza mi to jakoś bardzo, bo go kocham. Ale szkoda, że nie mogę się wtulić po szyjkę i czuć taka drobna, kobieca, i bezpieczna ;-)

Uważam, że o wiele gorzej jest w drugą stronę. Kiedyś miałam partnera, który był ode mnie niższy o 4cm. I wcale nie było to takie miłe... Także dobrze, że to u Ciebie jest w tę stronę! ;-)

"Chciałabym dojść w życiu do takiego punktu, żeby pomagać innym nie zdając sobie nawet z tego sprawy, a zwłaszcza nie myśląc, że to miły gest. To dopiero osiągnięcie. Czy to nie byłoby wspaniałe?"
Avatar użytkownika
Tinuviel
Extra Kobietka
 
Posty: 435
Dołączył(a): 21 lip 2012, o 19:22
Lokalizacja: Warszawa

Re: mój chłopak jest dużo wyższy ode mnie....

Postprzez KasiaG » 19 sie 2012, o 22:12

Ja mam 161 cm, mój mąż 188 cm i zupełnie nam to nie przeszkadza. Na początku naszej znajomości byłam tym nawet bardzo podekscytowana gdyż zawsze chciałam być wyższa i ucieszyłam się, że mi się taki "wielki chłop trafił". Mój mąż zaś cieszył się, że ma taka małą żonę. A z biegiem czasu to wydaje mi się że On nawet wcale nie jest znów taki wysoki:)
KasiaG
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 15 sie 2012, o 21:54

Re: mój chłopak jest dużo wyższy ode mnie....

Postprzez poganka » 29 sie 2012, o 11:22

Ja mam 161 cm, mój mąż 188 cm i zupełnie nam to nie przeszkadza. Na początku naszej znajomości byłam tym nawet bardzo podekscytowana gdyż zawsze chciałam być wyższa i ucieszyłam się, że mi się taki "wielki chłop trafił". Mój mąż zaś cieszył się, że ma taka małą żonę. A z biegiem czasu to wydaje mi się że On nawet wcale nie jest znów taki wysoki:)


Mam dokładnie to samo, co Ty na początku ;P Po za tym czuję się przy swoim bezpiecznie i mi się to naprawdę podoba i wiem, że z drugiej strony jest to samo - podoba mu się, że jestem malutka. A kto by się przejmował tym co ludzie sobie myślą i mówią? O ile w ogóle to robią? Niech zazdroszczą, a co! ;P
poganka
 

Re: mój chłopak jest dużo wyższy ode mnie....

Postprzez Tutti » 10 wrz 2012, o 22:36

Ja mam niecałe 170 a mój niecałe 2 metry i jestem z tego powodu szaleńczo dumna, że mam takiego seksownego przystojniaka! ;3
Tutti
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 10 wrz 2012, o 22:04

Re: mój chłopak jest dużo wyższy ode mnie....

Postprzez mstuv » 11 wrz 2012, o 06:28

mój ma 196 a ja 167 i jest mi z tym dobrze,chociaz czasem chciałabym być wyzsza... ale dzieki temu czuje sie bezpiecznie przy Nim :)
mstuv
 

Re: mój chłopak jest dużo wyższy ode mnie....

Postprzez brunecia » 16 wrz 2012, o 10:08

tez Ci zazdroszczę, bo mój narzeczony ma 5-7cm wiecej niz ja wiec o wysokich obcasach moge zapomniec nawet na slub :( ale to nie przeszkadza w milosci :) masz po prostu więcej do kochania :P
brunecia
Extra Kobietka
 
Posty: 404
Dołączył(a): 16 wrz 2012, o 09:25

Re: mój chłopak jest dużo wyższy ode mnie....

Postprzez martula11 » 22 lis 2012, o 21:42

głupoty piszesz:) moj chlopak jest tylko troche nizszy od Twojego , ja mam 160 i on wydaje sie byc nawet mały ;p

Lajkujcie mój profil
martula11
Miła Kobietka
 
Posty: 50
Dołączył(a): 22 paź 2012, o 22:55

Re: mój chłopak jest dużo wyższy ode mnie....

Postprzez natiii » 23 lis 2012, o 01:55

Pocieszyc Cie? Ja mam 163 a moj facet koszykarz 205 cm ;D wszyscy sie smieja, ze wygladamy jak ojciec z dzieckiem nawet jak zakladam wysokie szpilki, a ja uwielbiam wysokie szpilki nie mniej niz 14 cm ;D i przynajmniej sie nei stresuje, ze bede rowna albo wyzsza, bo to niemozliwe, ludzie czesto nie patrza, bo im sie to podoba, zreszta no to dosc rzadki widok, zreszta niech sie patrza co w tym zlego :D

natiii
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 23 lis 2012, o 01:51

Re: mój chłopak jest dużo wyższy ode mnie....

Postprzez Armigor » 27 lis 2012, o 00:27

Wydaje mi sie ze wzrost nie ma znaczenia choć Przyznam że nie chciała bym mieć niższego od siebie ja mam 165 a mój mąż 180 jak dla mnie super
Armigor
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 834
Dołączył(a): 23 wrz 2012, o 21:51

Re: mój chłopak jest dużo wyższy ode mnie....

Postprzez dianana » 27 lis 2012, o 13:48

potwierdzam, wzrost nie ma znaczenia, ale także lepiej się czuję, jak mój facet jest wyższy ode mnie jakieś 20 cm :) idealnie się przytulać do niego :)

Avatar użytkownika
dianana
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 27 lis 2012, o 13:44

Re: mój chłopak jest dużo wyższy ode mnie....

Postprzez babeczka » 29 lis 2012, o 12:24

To,że chłopak jest wyższy od swojej partnerki, niczego złego nie oznacza. Raczej czułabym się pewniejsza i czuła, że mój ukochany jest opiekuńczą osobą i nikt Mu nie "podskoczy". A to, że ludzie wg Ciebie dziwnie się na Was patrzą, to ich problem, ludziom nigdy nic nie pasuje,ale kogo to obchodzi? Ciebie? Daj spokój. Ciesz się życiem i tym,że masz takiego "dryblasa" przy sobie.Pewnie niejedna mogłaby Ci pozazdrościć. :kiss2 Pa i powodzenia.Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
babeczka
Extra Kobietka
 
Posty: 362
Dołączył(a): 5 lut 2012, o 12:47
Pani Reklama

Następna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]