Mój facet korzystał z usług prostytutek

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

Mój facet korzystał z usług prostytutek

Postprzez Milka2019 » 2 gru 2019, o 19:12

Witam. Jestem tu nowa i założyłam ten wątek, bo mam pewien problem, który bardzo mnie męczy i nie bardzo wiem, jak sobie z tym poradzić. Od roku jestem z moim obecnym partnerem. Rozmawiamy o wszystkim i on opowiedział mi, ze zanim sie poznaliśmy przez długi czas korzystał z usług prostytutek, robił tak często, bo jak mi powiedział, mial swoje potrzeby a trudno mu było znaleźć normalna kobietę. Odkąd mi to wyznał, jakoś mnie do siebie zniechęcił. Kocham go bardzo, ale ciężko mi to zrozumieć i przez niego czuję sie źle. Może był ktoś w podobnej sytuacji?
Milka2019
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 2 gru 2019, o 19:04

Re: Mój facet korzystał z usług prostytutek

Postprzez redorange666 » 2 gru 2019, o 20:46

To teraz zasaj sobie pytanie co lepsze zaliczanie Lasek na jeden raz wyrwanych gdzieś po klubach czy seks z profesjonalistka? Czysto teoretycznie ryzyko jest dokładnie takie samo (a może nawet wieksze z laska z klubu), poza tym żadna kobieta zajmująca się tym procederem nie będzie go szantazowac na ciąże, na zlamane serce itp. Czysty układ, był fair. Czy jest to moralne?? To nie pytanie do mnie tylko do niego lub do siebie samej.
Ja na pewno go nie postępie jak i pewnie z 70 a może i więcej procenta facetów. Nie było by chętnych nie było by dziewczyn. Podaż popyt etc.
Szczerze mówiąc to na Twoim miejscu miałbym z tym problem gdyby teraz biegał do dziewczyn. A to co było kiedyś...ot było minęło. Każdy ma jakąś historie.
Avatar użytkownika
redorange666
Samiec
 
Posty: 2180
Dołączył(a): 26 sty 2014, o 15:58
Lokalizacja: Śląsk

Re: Mój facet korzystał z usług prostytutek

Postprzez Kobieta87 » 9 gru 2019, o 13:56

To ogromny plus że Twój facet podzielił się z Tobą taką informacją. Nie każdy jest w stanie tak szczerze rozmawiać. To świadczy o dojrzałości. Wydaje mi się że Twojemu facetowi zależy na Tobie i nie chce mieć przed Tobą tajemnic. Jesteśmy tylko ludźmi i tak jak wspomniałaś robił to za nim Cię poznał. Zadaj sobie pytanie czy za nim się o tym dowiedziałaś było Ci z nim dobrze, byłaś szczęśliwa. Jeśli tak. To postaraj się zwalczyć te złe myśli w swojej głowie i doceń to że Twój facet jest z Tobą szczery.

Bądź lepszą wersją siebie. Razem możemy wszystko. miedzykobietami.pl
Kobieta87
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 9 gru 2019, o 13:22

Re: Mój facet korzystał z usług prostytutek

Postprzez BlackWolf » 14 mar 2020, o 17:31

Z jednej strony nie dziwię Ci się, że to Cię od niego odrzuciło, ale z drugiej Twój facet musi naprawdę Ci ufać, że zwierzył Ci się z czegoś takiego.
Jest z Tobą szczery do bólu i tylko w tym widzę jakiś plus.
Poza tym skoro już o tym powiedział, to powinnaś przyjąć do wiadomości także to, że to miało miejsce zanim się poznaliście.
Każdy ma za sobą jakąś przeszłość.
I zgodzę się z wypowiedzią Red'a. Po części jaka różnica jest między prostytutką a kobietą na raz? Chyba tylko taka, że za tą "na raz" nie trzeba płacić.
Moim zdaniem powinnaś to jakoś przełknąć i postarać się nie myśleć o tym co było w jego przeszłości, ponieważ takie rzeczy ma już za sobą a teraz jest z Tobą i na tym powinnaś skupić się.

Nie szukam bajek w życiu moim.
Bajki są okrutne...

Obrazek
Avatar użytkownika
BlackWolf
Moderatorka
 
Posty: 2891
Dołączył(a): 13 mar 2015, o 20:52
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]