moj facet wogole nie docenia mnie i dziecka

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

moj facet wogole nie docenia mnie i dziecka

Postprzez kkajszczarek » 10 maja 2013, o 20:12

mam problem z moim narzeczonym od pewnego czasu najwazniejsi sa dla niego koledzy...picie praca i kasa...my jestesmy na ostatnim miejscu ...nie chce z nami nigdzie wychodzic..woli spac cale dnie lub siedziec na kompie...pomozcie co mam zrobic i co moze oznaczac ta jego niechec... :kwiatek
kkajszczarek
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 10 maja 2013, o 13:00

Re: moj facet wogole nie docenia mnie i dziecka

Postprzez elzbieta45 » 10 maja 2013, o 20:18

przemyslalabym dokładnie czy warto być i dzielic zycie z taka osoba
elzbieta45
Kobietka Expert
 
Posty: 6529
Dołączył(a): 21 paź 2012, o 06:18

Re: moj facet wogole nie docenia mnie i dziecka

Postprzez kkajszczarek » 10 maja 2013, o 20:23

uwierz myslam i najbardziej kieruje sie dobre malego...ale zaczyna mnie to pomalu meczyc...jestem na takim etapie ze nic mnie nie cieszy...nie potrafie sie juz usmiechac...nawet zabawy z synem nie sprawiaja mi przyjemnosci a co najlepsze juz nie wiem co do niego czuje...a o sexie to nie wspomne bo nie mam nawet na niego ochoty... :cry:
kkajszczarek
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 10 maja 2013, o 13:00

Re: moj facet wogole nie docenia mnie i dziecka

Postprzez Hadassa » 11 maja 2013, o 10:15

Próbowałaś szczerej rozmowy ?

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: moj facet wogole nie docenia mnie i dziecka

Postprzez Adidasowa » 11 maja 2013, o 11:11

Tak, musisz porozmawiać. Nie ma innej drogi. Niech Ci wytłumaczy co jest przyczyną takiego zachowania... Rodzina nie może być odstawiana "na później", bo "później" może już jej nie być. Po szczerej rozmowie może warto byłoby się wybrać na jakiś odpoczynek? Jakieś wcześniejsze wakacje? Nawet nad okoliczną rzekę pod namioty, tylko wy we trójkę, bądź we dwójkę a synka zostawić pod opieką babci, na pewno wasze relacje by się poprawiły;-)

`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Avatar użytkownika
Adidasowa
Kobietka Expert
 
Posty: 4637
Dołączył(a): 2 kwi 2013, o 18:31
Lokalizacja: Warszawa

Re: moj facet wogole nie docenia mnie i dziecka

Postprzez Adix257 » 11 maja 2013, o 13:34

Autorko weź namocz w wodzie skórzany pas i wal po dupie wedle lat. Tak aż spuchnie o dwa rozmiary.
:bicz

Adrian
:P
Avatar użytkownika
Adix257
Samiec
 
Posty: 1665
Dołączył(a): 22 gru 2012, o 23:42

Re: moj facet wogole nie docenia mnie i dziecka

Postprzez Jamelia » 11 maja 2013, o 19:17

Adix257 niestety ma racje. Ciezkie wciry predzej pomoga niz rozmowa kiedy szanowny pan jest w stanie tak lekkiego podejscia do zycia. Podejrzewam ze na rozmowe nie bedzie mial ochoty i uslyszysz ze sobie cos wmawiasz,czepiasz sie itp itd. Predzej moze oolac i tez nie zwracac uwagi na niego.No ale najpierw sprobuj z ta rozmowa, moze sie jednak uda. Powodzenia :)

Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
Avatar użytkownika
Jamelia
Moderatorka
 
Posty: 3270
Dołączył(a): 6 sty 2013, o 14:47
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Abram, Google [Bot]