Mój mąż ma problem z łysieniem

Miejsce na dyskusje nie związane z pozostałymi tematami.

Mój mąż ma problem z łysieniem

Postprzez jadduus » 3 wrz 2020, o 11:53

Mój mąż ma problem z łysieniem, zakola są coraz bardziej widoczne, z tyłu też tych włosów coraz mniej i szukam dla niego jakiegoś sposobu na to, by to łysienie zahamować. Może, któryś z Panów miał taki problem i jakoś sobie z tym poradził i może podpowiedzieć sposób na łysienie. Jak macie pomysły na to to chętnie skorzystamy.
jadduus
Miła Kobietka
 
Posty: 34
Dołączył(a): 18 gru 2018, o 12:10

Re: Mój mąż ma problem z łysieniem

Postprzez Paula0 » 16 wrz 2020, o 11:46

U mnie też w ostatnim czasie zaczęłam zauważać, że włosy są jakby słabsze i zaczęłam sięgać po różne kosmetyki, które miały mieć wzmacniające działanie. Ostatecznie udało mi się trafić faktycznie dobry produkt jeśli chodzi o firmę KV1, dokładniej to w sumie zestaw wzmacniający, w tym maskę https://kv1.pl/pl/p/Mascarilla-Advanced ... -300ml/372, którą jak zacząłem stosować to wyraźnie włosy zaczęły się odbudowywać i widać tą różnicę w stosunku do tego co było wcześniej więc jak takich propozycji szukasz to warto zwrócić uwagę na te produkty.
Paula0
Miła Kobietka
 
Posty: 54
Dołączył(a): 4 sie 2020, o 09:07

Re: Mój mąż ma problem z łysieniem

Postprzez Sisi » 29 wrz 2020, o 10:00

Z doświadczenia wiem, że szampony i odżywki przeciw wypadaniu włosów nie zdają egzaminu. Warto jednak udać się na taki zabieg jak mezoterapia igłowa w klinice dr Parda pod Warszawą.
Sisi
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 29 wrz 2020, o 09:43

Re: Mój mąż ma problem z łysieniem

Postprzez oliwka882 » 30 wrz 2020, o 09:46

Najlepiej udać się do dermatologa lub trychologa. Może być wiele przyczyn, które powodują łysienie. Może być to problem z hormonami.

oliwka882
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 30 wrz 2020, o 09:44
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]