Moja dziewczyna chyba nie chce spędzać ze mną czasu

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

Moja dziewczyna chyba nie chce spędzać ze mną czasu

Postprzez Kojag » 2 mar 2013, o 23:16

Wydaje mi się, że mój związek jest udany, ale... Moja dziewczyna od pewenego czasu zachowuje się dość dziwnie. Jakiś czas temu stwierdziła, że nie chce tak często spać u mnie... Tłumaczyła to tym, że ciągle u mnie siedzi i mnie objada - wydało mi się to śmieszne... Ale ostatnio znów, w sobotę po wspólnej nocy mówi, że nie chce zostać u mnie na kolejną noc... Nie wiem czemu... Ostatecznie została, ale stwierdziła, że chce żebym dał jej "wolne w jeden dzień w weekendy" - nie rozumiem tego... Tłumaczy to tym, że musi się ogarnąć, że musi zrobić sobie zakupy, zrobić pranie... To bardzo dziwne, bo przez ostatnie miesiące całe weekendy spędzaliśmy razem... Jej tłumaczenie wybitnie mnie nie przekonuje, gdyż ma luba ma wolne czwartki - czemu nie mogłaby robić tego właśnie wtedy?... Jesteśmy studentami, zostaję w mieście w którym studiujemy na weekendy tylko po to, żeby się z nią spotkać, a mam trochę obowiązków w mojej rodzinnej miejscowości i jeśli miałbym nie spędzać z nią weekendu, to nie siedziałbym tam... Czuję że coś może być nie tak... Kiedy zapytałem ją, dlaczego nie chce się ze mną spotykać stwierdziła, że źle ją zrozumiałem, bo ona przecież bardzo chce spędzać ze mną czas... po czym rozpłakała się... O co może jej chodzić? Czemu nie chce spędzać już ze mną całych weekendów? Trochę się tym martwię
Kojag
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 21
Dołączył(a): 18 lut 2013, o 10:51

Re: Moja dziewczyna chyba nie chce spędzać ze mną czasu

Postprzez elzbieta45 » 3 mar 2013, o 06:45

na to ci nie odpowiemy , to tylko ona sama wie jaka jest odpowiedz na twoje pytanie
wiesz ja tez sama niechcialabym spedzac kazdego wekendu ze swoim chłopakiem , bo jednak mimo , ze ma sie chłopaka ma sie tez swoje to zwykłe zycie
elzbieta45
Kobietka Expert
 
Posty: 6529
Dołączył(a): 21 paź 2012, o 06:18

Re: Moja dziewczyna chyba nie chce spędzać ze mną czasu

Postprzez MartiGra » 3 mar 2013, o 08:17

Może dziewczyna,pomimo że Cię kocha potrzebuje trochę wolności czy czasu tylko dla siebie,takich chwil,w których mogłaby poczytać,obejrzeć coś,pomyśleć itp...Pojedź co drugi,trzeci weekend do rodzinnej miejscowości,daj jej czas na to,żeby za Tobą zatęskniła.
MartiGra
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 9
Dołączył(a): 21 lis 2012, o 16:55

Re: Moja dziewczyna chyba nie chce spędzać ze mną czasu

Postprzez Kojag » 3 mar 2013, o 09:39

Tylko dziwi mnie, czemu chce ze mną spędzać czas w środku tygodnia, nawet w czwartek, który ma wolny i równie dobrze mogłaby wtedy pobyć sama, skoro tak bardzo tego potrzebuje...
Kojag
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 21
Dołączył(a): 18 lut 2013, o 10:51

Re: Moja dziewczyna chyba nie chce spędzać ze mną czasu

Postprzez elzbieta45 » 3 mar 2013, o 09:45

własnie moze wekent chce miec wolny taki dla siebie . Chcesz ja uzaleznic od siebie . Nie jestescie małzenstwem wiec jest wolna osoba a nadmiar zawsze szkodzi niz pomaga zwiazkowi . wszystko powinno byc w miare . ja tez bym niechciała kazdego wekendu spedzac ze swoim chłopakiem bo jest to w jakis sposob ograniczenie
elzbieta45
Kobietka Expert
 
Posty: 6529
Dołączył(a): 21 paź 2012, o 06:18

Re: Moja dziewczyna chyba nie chce spędzać ze mną czasu

Postprzez Kojag » 3 mar 2013, o 10:10

Ależ my nie spędzamy ze sobą każdego weekendu! Co trzy tygodnie i tak jeździmy do domów. Tylko zastanawia mnie, czemu sama chce się spotykać prawie codziennie w tygodniu, a nagle chce mieć "wolne" w jeden dzień weekendu... Zaproponowałem jej że jeśli chce to, możemy nie spotykać się przez cały tydzień, byle tylko spędzać razem weekendy - zesmutniała i nic nie powiedziała...
Kojag
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 21
Dołączył(a): 18 lut 2013, o 10:51

Re: Moja dziewczyna chyba nie chce spędzać ze mną czasu

Postprzez elzbieta45 » 3 mar 2013, o 10:17

moze ma jakis problem
elzbieta45
Kobietka Expert
 
Posty: 6529
Dołączył(a): 21 paź 2012, o 06:18

Re: Moja dziewczyna chyba nie chce spędzać ze mną czasu

Postprzez Kojag » 3 mar 2013, o 10:23

Właśnie to mnie martwii... I zapewniam, że wbrew temu co piszesz, nie chcę jej od siebie uwależniać... Zastanawiam się tylko, co może być powodem tych weekendów, bo często mówi że lubi ze mną być, że dobrze jej przy mnie...
Tylko te weekendy... Czuję że nie mówi mi całej prawdy...
Kojag
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 21
Dołączył(a): 18 lut 2013, o 10:51

Re: Moja dziewczyna chyba nie chce spędzać ze mną czasu

Postprzez paula » 3 mar 2013, o 12:19

nie zakładaj z góry że ona ma jakiś problem. Ja jestem z facetem 4 lata i jedyne noce które razem spędzamy to te na wyjazdach (choć nawet nie, bo on chrapie i zawsze śpi w osobnym pokoju). Nie jest powiedziane że dziewczyna musi każdą noc z Tobą spędzać. Ja Ci powiem że może ona troszkę potrzebuje luzu. Wydaje mi się że ona czuje się wręcz przytłoczona tym wszystkim. Niby te wspólne dni w tygodniu ale może właśnie w ten jeden dzień w któryś tam weekend musi się zainteresować sama sobą? ja takiej sytuacji nigdy nie miałam, jednak wiem że jak spędzamy razem 1,5 tyg na wsi (gdzie jest tylko on i ja) to są momenty w których potrzebujemy odrobiny samotności. Bo np. czujemy sie już przytłoczeni sobą. Oczywiście to nie jest tak że ja się zamykam w pokoju a on siedzi na podwórku i liczy chmury :P po prostu on idzie np. kosić a ja oglądam tv. Bo wtedy jesteśmy oczywiście na wspólnych wakacjach ale też nie wpadamy ciągle na siebie, nie jesteśmy 24h ze sobą. I wydaje mi się że Twoja dziewczyna też to tak odbiera, że chce ten 1 dzionek spędzić sama.
paula
 

Re: Moja dziewczyna chyba nie chce spędzać ze mną czasu

Postprzez Kojag » 25 mar 2013, o 09:30

Minęło już trochę, a my spędzamy ze sobą coraz więcej czasu. I weekendy też :)
Mojej dziewczynie chodziło o to, że im dłużej ze sobą przebywamy, tym bardziej jest jej smutno i tęskno, kiedy musimy się rozstać choćby na chwilę. Dlatego po długiej i intensywnej rozmowie, oboje uznaliśmy, że najlepiej będzie, kiedy zamieszkamy razem. I właśnie szukamy mieszkania :). S powiedziała, że woli spać ze mną niż sama, już na zawsze (i nie przeszkadza jej nawet to, że czasami chrapię). Ta dziewczyna jest idealna :>

Ja jestem z facetem 4 lata i jedyne noce które razem spędzamy to te na wyjazdach (choć nawet nie, bo on chrapie i zawsze śpi w osobnym pokoju).


...i tak sobie myślę, że to raczej nie mój związek miał jakikolwiek problem...
Kojag
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 21
Dołączył(a): 18 lut 2013, o 10:51

Re: Moja dziewczyna chyba nie chce spędzać ze mną czasu

Postprzez elzbieta45 » 25 mar 2013, o 09:43

takze szczera rozmow duzo daje wnosi do zwiazkow bo niema domysłow . POWODZENIA
elzbieta45
Kobietka Expert
 
Posty: 6529
Dołączył(a): 21 paź 2012, o 06:18
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]