Prosba pytanie

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

Prosba pytanie

Postprzez Onawczerni » 16 kwi 2019, o 09:07

Proszę pomóżcie podjac decyzje.. Jestem juz zalamana.
Mialam dostac wolne na swieta i pojechać do Polski i nie dostalam. Moj chlopak postanowił wiec jechać z przyjaciółką (kiedys byla dziewczyna. Mieszkaja w 1 miescie). Ustalili termin wyjazdu itp. Wczoraj dowiedzialam sie w pracy ze dostanę jednak wolne. Ucieszylam się ze spedzimy od 2 lat w koncu razem święta. Przyszłam do domu mowie mu to a on ze ok ale ja z nimi nie pojade samochodem jej bo ona mnie nie lubi i mam znaleźć sobie blabla cara w obydwie str. Mowie mu ze to chore bo jedyny wyjazd jest w nocy o 2. A on do mnie ze on nie zmieni planow i jedzie tylko z nia bo ona sama w tak dalekie podroze nie jeździ a ja mam sobie ogarnac cos innego. Moglam mowic wczesniej i ze mam wolne a tydzien to za malo zeby ona kogos innego znalazla. Jego nie obchodzi nawet to jak zostane tu sama i nigdzie nie pojade, moj wybor ale to ze pojade z nimi odpada.
Tak jest caly czas coś z nia. 7 rano dzwoni zgubila tel po pijaku na imprezie on leci przez pol miasta pomoc jej szukac, ona jedzie do kolezanki on ma ja zawieść i odwieść bo np pila. Robi to. Ja mam wolne, nasza chwila jest, ona dzwoni on odbiera i gada o pierdolach np ze widziala super buty. Ja sie wkurza na to a on ze mam sie zamknąć bo gada. Czy ja przesadzam czy mam odpuscic. Jestesmy razem prawie 2 lata. Z nia byl 3,5. Pierwsza milosc jego. Obecnie przyjaznia sie 8 lat. I jego slowa. Zawsze wybiore przyjazn ponad zwiazek
Onawczerni
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 12 lut 2019, o 23:48

Re: Prosba pytanie

Postprzez BlackWolf » 22 kwi 2019, o 12:44

Po co Ci facet, który za każdym razem wybiera swoją psiapsiółkę niż Ciebie?
Nie widzisz tego co się dzieje czy nie chcesz widzieć?
Nie wyobrażam sobie żeby mój partner zachowywał się w taki sposób i gdyby to zrobił -nie miałby do czego wracać po swoim cudownym wyjeździe z inną laską.
Myślę, że stać Cię na kogoś lepszego. Nie marnuj swojego czasu na kogoś, kto na to nie zasługuje.

Nie szukam bajek w życiu moim.
Bajki są okrutne...

Obrazek
Avatar użytkownika
BlackWolf
Moderatorka
 
Posty: 2891
Dołączył(a): 13 mar 2015, o 20:52

Re: Prosba pytanie

Postprzez Jamelia » 3 maja 2019, o 12:07

Serio ? W takiej sytuacji można mieć jakiekolwiek wątpliwości co do tego że on ma Cię w dupie?
Wspolczuje Ci ale serio, nie wierze ze az tak mozna byc zaslepionym.

Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
Avatar użytkownika
Jamelia
Moderatorka
 
Posty: 3270
Dołączył(a): 6 sty 2013, o 14:47

Re: Prosba pytanie

Postprzez Krenni » 1 sie 2019, o 14:49

Skoro tak stawia sprawe to ty tez postaw jasno i jak trzeba to sie odetnij.
Krenni
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 15
Dołączył(a): 1 sie 2019, o 14:19
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]

cron