Moja historia z rysunkiem

Lubisz jeździć konno, szydełkować, a może grasz w piłkę ręczną? Te i inne tematy o naszych zainteresowaniach piszemy właśnie tutaj.

Moja historia z rysunkiem

Postprzez Dysia12 » 20 paź 2010, o 20:43

Opisujemy tu nasze przeżycia z rysowaniem.
U mnie zaczęło się jak zaczęłam przyjaźń z pewną dziewczyną która interesuje się mangą i anime. Zaraziła mnie tym jakoś półtora roku temu. Nie jestem w tym mistrzynią ale szybko się uczę.
Dysia12
 

Re: Moja historia z rysunkiem

Postprzez mooony » 13 cze 2011, o 14:11

Moja historia zaczęła się od tego, że zaczęłam sobie przerysowywać na kartce postacie z jakichś komiksów, gazet, czasopism... Stwierdzilam ze nawet mi to wychodzi. Pokazalam swoje prace innym i kazdy się zachwycal, dostrzegli we mnie jakis talent. Dostalam sie do liceum plastycznego i ciezko pracowalam przez 4 lata, teraz wybieram sie na jakies artystyczne studia. Kocham rysowac i miec satysfakcje kiedy wyjdzie mi cos fajnego co innym tez sie podoba
mooony
 

Re: Moja historia z rysunkiem

Postprzez oOosylwiaoOo » 12 wrz 2011, o 18:21

mooony napisał(a):Moja historia zaczęła się od tego, że zaczęłam sobie przerysowywać na kartce postacie z jakichś komiksów, gazet, czasopism... Stwierdzilam ze nawet mi to wychodzi. Pokazalam swoje prace innym i kazdy się zachwycal, dostrzegli we mnie jakis talent. Dostalam sie do liceum plastycznego i ciezko pracowalam przez 4 lata, teraz wybieram sie na jakies artystyczne studia. Kocham rysowac i miec satysfakcje kiedy wyjdzie mi cos fajnego co innym tez sie podoba



Gratuluje :)
Sama też lubię rysować (najbardziej szkicować), ale nigdy nie wychodziło mi to jak powinno:(
Mogłabyś pochwalić się jakimiś swoimi pracami??:)
Z chęcią bym je zobaczyła:)
oOosylwiaoOo
 
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Brak zidentyfikowanych użytkowników