Monotonia

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

Monotonia

Postprzez enzo » 29 mar 2013, o 22:36

Witam.

Jestem z moja dziewczyną od ponad roku. Nasz związek jest na odległość, przez to ze teraz ona pracuje bardzo rzadko się widzimy. Dzisiaj mi powiedziała, że w naszym związku nic się nie dzieje, że przez cały ten okres jedyne co się zmieniło to to, że ma chłopaka. Jestem laikiem w tych sprawach ( jakoś super romantyczny nie jestem ) tak więc proszę was o pomoc bo samemu napewno nic nie wymyśle. Jak mogę ją jakoś zaskoczyć pozytywnie będąc daleko od niej ?
enzo
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 29 mar 2013, o 22:28

Re: Monotonia

Postprzez Kaya » 30 mar 2013, o 02:16

Będąc daleko od niej, pozytywnie możesz ją zaskoczyć na pewno tym, że do niej pojedziesz, spędzicie ze sobą chociażby kilka godzin. Jeśli nie jest to możliwe, kolejnym pomysłem może być wysłanie bukietu kwiatków - bez okazji, na dobry dzień, z miłym liścikiem w środku. Możesz też wysłać jej maila, którego odczyta rano z jakąś ładną muzyką - żeby z Tobą się jej kojarzyła i żeby miała dobry nastrój.

Miłość na odległość nie jest łatwa i trzeba jeszcze bardziej ją pielęgnować niż taką "normalną". Ale wszystko jest możliwe, tylko pamiętaj, że to nie zależy tylko od Ciebie, ale i od niej - związek to dwie osoby.
Kaya
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 30 mar 2013, o 02:12

Re: Monotonia

Postprzez Hadassa » 30 mar 2013, o 09:26

Kaya, chyba powiedziała to co najważniejsze... ;) i może pogadaj z nią co by chciała więcej, skoro i tak dzieli Was odległość...

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Monotonia

Postprzez 456 » 30 mar 2013, o 18:49

Rozmowa dużo daje.


"Czerwienią róż i w zapachu lilii kołysani - żeglujemy przed siebie. Niby niewidzialni, niby zakochani..."
456
Kobietka Expert
 
Posty: 3949
Dołączył(a): 8 sty 2013, o 11:05
Lokalizacja: Między Piekłem a Niebem

Re: Monotonia

Postprzez pannaM » 30 mar 2013, o 20:26

I na odległość można dać poczucie bliskości. Szczera rozmowa, miłe gesty, trochę kreatywności.
pannaM
Miła Kobietka
 
Posty: 31
Dołączył(a): 30 mar 2013, o 20:05

Re: Monotonia

Postprzez wiktoria_w_mieście » 2 kwi 2013, o 19:43

Ja i mój chłopak przechodziliśmy przez to samo! Kiedy się poznaliśmy wariowaliśmy na swoim punkcie, jednak on dostał pracę w innym mieście, no i wiadomo zaczęły się schody. Bardzo za nim tęskniłam, trudno było wyrazić to co do niego czuje, powiem Ci, że daliśmy sobie z tym radę! Dziękuję do dziś wynalazcom skypa :p zawsze mogę go wieczorem po pracy zobaczyć i porozmawiać. On bardzo się stara, żeby podtrzymać stan pierwszego miłosnego uniesienia, zaskakuje mnie, czasem robi mi niespodzianki odwiedzając mnie bez zapowiedzi. Dostaję tez od niego drobne prezenty raz na jakiś czas, ja wysyłam mu jego ulubione ciasto. Wszystko tkwi w szczegółach, rozmowa i drobne niespodzianki pomagają mi przetrwać!
wiktoria_w_mieście
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 9
Dołączył(a): 2 kwi 2013, o 19:33

Re: Monotonia

Postprzez elzbieta45 » 2 kwi 2013, o 19:49

zwiazek to dwie osoby i te dwie tak samo musza sie troszczyc o niego . nie mozna oczekiwac tylko , ze jedna strona sie stara
elzbieta45
Kobietka Expert
 
Posty: 6529
Dołączył(a): 21 paź 2012, o 06:18

Re: Monotonia

Postprzez wiktoria_w_mieście » 3 kwi 2013, o 14:54

To prawda, ale skoro Ci zależy musisz po prostu dać z siebie wszystko! Kiedy ostatnio czymś ją zaskoczyłeś?
wiktoria_w_mieście
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 9
Dołączył(a): 2 kwi 2013, o 19:33

Re: Monotonia

Postprzez wiktoria_w_mieście » 5 kwi 2013, o 11:29

Ja ostatnio dostałam od Niego śliczny breloczek z serduszkiem, zawsze jak otwieram drzwi mieszkania (w którym spędziliśmy tyle fajnych chwil) myślę o nim :)
wiktoria_w_mieście
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 9
Dołączył(a): 2 kwi 2013, o 19:33

Re: Monotonia

Postprzez Damian92 » 7 kwi 2013, o 21:29

Będąc daleko od niej, pozytywnie możesz ją zaskoczyć na pewno tym, że do niej pojedziesz, spędzicie ze sobą chociażby kilka godzin. Jeśli nie jest to możliwe, kolejnym pomysłem może być wysłanie bukietu kwiatków - bez okazji, na dobry dzień, z miłym liścikiem w środku.


Z tym się nie zgadzam. Zamiast kwiatków radziłbym misia. Kwiaty zwiędną, przeminą, a taki misio lepiej się przypomina. Zwłaszcza, gdy fajny i pachnie twoimi perfumami. Jeśli bardzo zależy to najlepiej pojechać, wybadać sprawę na trzeźwo i odczytać z zachowania niż samemu coś wymyślać.

Napisz jak będziesz chciał jak Ci idzie. Mam nadzieję, że dobrze. :)
Damian92
 

Re: Monotonia

Postprzez stojedenjamnikow » 8 kwi 2013, o 15:22

Jeśli wmawiasz sobie, że samemu nic nie wymyślisz, to tak będzie - zapewniam Cię. Kto ma pracować nad waszym związkiem, jeśli nie Wy?

nie zastanawiaj się, tylko rób
Avatar użytkownika
stojedenjamnikow
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 8 kwi 2013, o 15:16
Lokalizacja: tuszyn

Re: Monotonia

Postprzez wiktoria_w_mieście » 9 kwi 2013, o 12:31

enzo pytałeś "Jak mogę ją jakoś zaskoczyć pozytywnie będąc daleko od niej ?" to jest dobry pomysł http://troika.com.pl/produkty/produkt/id/430/kat/5
wiktoria_w_mieście
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 9
Dołączył(a): 2 kwi 2013, o 19:33
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]