Monotonia w związku

Rozmowy o seksie i seksualności,o naszych pragnieniach, fantazjach erotycznych. Jak zabezpieczyć się przed niechcianą ciążą? Te i inne tematy związane z seksem i antykoncepcją poruszamy tutaj.

Monotonia w związku

Postprzez justam » 4 gru 2019, o 12:06

Czuje ze mój seks z partnerem z dnia na dzień robi się monotonny, chciałabym zaszaleć lecz sama nie wiem jak, seks wydaje się być monotonny, cały czas to samo i te same pozycje.. Kręcą mnie roznego typu zabawki erotyczne lecz partner nie jest za bardzo przekonany.

Co najlepiej zrobić w takiej sytuacji?
justam
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 4 gru 2019, o 12:04

Re: Monotonia w związku

Postprzez monicabe » 5 gru 2019, o 09:42

Kup gadżety i do dzieła :)

Chyba nie ucieknie z łóżka :D Ze swojej strony polecam sex elixir, kupilismy tę hiszpańską muchę pod wpływem tego forum i naprawdę działa.
Avatar użytkownika
monicabe
Miła Kobietka
 
Posty: 81
Dołączył(a): 21 wrz 2018, o 13:15

Re: Monotonia w związku

Postprzez Pena » 5 gru 2019, o 15:41

Może boi się, że zastąpisz go zabawkami? Kup jakąś dla niego. Niech się przekona, że 'fajne, ale nie jest to w zamian za partnerkę, tylko urozmaicenie, czyli ona też nie będzie wolała gadżetów ode mnie'. Sex elixir o którym wspomina tutaj koleżanka to równiez dobra opcja, u nas również się sprawdził ;)
Avatar użytkownika
Pena
Miła Kobietka
 
Posty: 85
Dołączył(a): 17 lis 2017, o 09:07

Re: Monotonia w związku

Postprzez actress » 6 gru 2019, o 10:24

a może na poczatek zmień nie sam seks, tylko okoliczności ;) w sensie jeśli zazwyczaj dochodzi do zbliżeń w konkretnych sytuacjach, to zaskocz go czymś innym, poflirtuj tak, jak do tej pory nie flirtowałaś, powiedz mu na ucho że masz na niego ochotę gdy jestescie zajęci czymś innym... no nie wiem. Albo zamiast go straszyć od razy wibratorem wez piórko czy zawiąż mu oczy.. coś wiesz, łagodniejszego zeby wprowadzic go w klimat My się rownież nad hiszpańska muchą zastanawialiśmy ale czy to przypadkiem nie jest placebo?
Avatar użytkownika
actress
Miła Kobietka
 
Posty: 54
Dołączył(a): 28 cze 2018, o 08:07

Re: Monotonia w związku

Postprzez Pena » 6 gru 2019, o 14:29

Mieliśmy takie myśli ale spróbowaliśmy i nie. Działa! Aczkolwiek nie polecam mieszać z alkoholem bo wtedy jej działanie jest znacznie bardziej zmniejszone (sama mam problem z osiągnięciem orgazmu jak napiję się alkoholu).
Avatar użytkownika
Pena
Miła Kobietka
 
Posty: 85
Dołączył(a): 17 lis 2017, o 09:07

Re: Monotonia w związku

Postprzez Ania567 » 9 gru 2019, o 10:24

No coż. Wszystko zalezy od pary i od napięcia jakie pomiędzy nimi powstaje. My również przez pierwsze lata nie stosowaliśmy zabawek jednak z czasem zaczęliśmy sobie takie gadżety kupować bo jednak jest różnica na plus :) I w praktycznie każdym związku wkrada się rutyna. Prędzej czy później ale się wkrada. Co do sex elixir to dodam, ze dziala zarówno na kobietę jak i na faceta tak wiec obie osoby powinny sobie wpróbować ;)
Avatar użytkownika
Ania567
Miła Kobietka
 
Posty: 35
Dołączył(a): 17 lip 2018, o 08:27

Re: Monotonia w związku

Postprzez Kobieta87 » 9 gru 2019, o 18:34

Jeśli Twój facet nie chce na razie myśleć o erotycznych zabawkach to może sex przebieranki? To inna metoda by zacząć sobie urozmaicać miłosne igraszki. A wiadomo że każdy facet ma jakieś fantazje. To może pomóc go rozkręcić i może otworzy się na inne rzeczy :)

Bądź lepszą wersją siebie. Razem możemy wszystko. miedzykobietami.pl
Kobieta87
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 9 gru 2019, o 13:22

Re: Monotonia w związku

Postprzez xena » 10 gru 2019, o 15:51

My jak naradzie próbowaliśmy żeli intymnych. Ale masz tutaj rację. 5 lat po pierwszym seksie nie jest jednak tak jak na początku. Z tych żeli najlepszy okazał się libi gel, bardzo fajnie poprawia wrazenia intymne. Lepszy od durex intense.
Avatar użytkownika
xena
Fajna Kobietka
 
Posty: 202
Dołączył(a): 4 gru 2012, o 10:27

Re: Monotonia w związku

Postprzez kiniaczek93 » 19 gru 2019, o 23:53

Polecam przebieranki na początek :) partner też będzie się inaczej zachowywał po "takich wrażeniach" więc może być z korzyścią dla obojga ;)
kiniaczek93
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 19 gru 2019, o 23:44

Re: Monotonia w związku

Postprzez motyl35 » 27 gru 2019, o 14:12

Co do monotonii to wkrada się ona w niejeden związek. Tak jak w moim dużo na korzyść zmieniła antykoncepcja. Stosuję tabletki belara i to, że mam skuteczne zabezpieczenie pozwoliło nam na dużą spontaniczność. Kochamy się częściej, jedno drugie zaskakuje.
motyl35
Miła Kobietka
 
Posty: 26
Dołączył(a): 24 sty 2018, o 20:35

Re: Monotonia w związku

Postprzez lesley » 7 sty 2020, o 11:35

u kobiet psychika gra znaczącą rolę
lesley
Miła Kobietka
 
Posty: 28
Dołączył(a): 20 cze 2018, o 21:25

Re: Monotonia w związku

Postprzez fokaok » 12 sty 2020, o 11:56

zmienić otoczenia ;p moze inne pomieszczenia inne miejsca itp
fokaok
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 12 sty 2020, o 11:54

Re: Monotonia w związku

Postprzez Ada90 » 19 mar 2020, o 05:57

Kup wibrator, ale malutki na pewno mniejszy od jego przyrodzenia. Nie zaszkodzi też powiedzieć, że masz ochote coś kupić do wspólnej zabawy. Zapytaj go co lubi mnie nic tak nie kręci jak podniecony do maksimum partner, poproś go o jego krępujący fetysz, o ile taki ma. Czasami może się okazać, że jego kręcą Azjatki a Ty marzysz o zabawce dużych rozmiarów i może dojść do spięcia. Ale liczę, że okaże się, że macie ochotę na to samo i już sama rozmowa podkręci atmosfere. Polecam dzień wolny czy to w hotelu czy sami w domu. Ja bardzo lubie rozmawiać o seksie, może zapytaj go o prezent na następną okazje o dzień tylko we dwoje albo nawet wprost, żeby się ten jeden raz skupił tylko na Tobie, a następnym razem Ty mu się odwdzięczysz. Nie naciskaj ale dopnij swego wiele rzeczy można rozwiazać szczerościa bez udawania się do specjalisty.
Ada90
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 19 mar 2020, o 05:42

Re: Monotonia w związku

Postprzez Kate6969 » 17 gru 2020, o 10:44

Kate6969
Miła Kobietka
 
Posty: 28
Dołączył(a): 17 gru 2020, o 10:22

Re: Monotonia w związku

Postprzez bojowniczka » 23 lis 2022, o 13:52

kupic zabawki :D moj na poczatku tez byl niechetny a teraz tak sie rozkrecil ze sam zamawia :D
bojowniczka
Fajna Kobietka
 
Posty: 107
Dołączył(a): 7 lis 2017, o 21:02

Re: Monotonia w związku

Postprzez Witalka » 25 lis 2022, o 00:39

hahaha dobry jest :D tez bym tak chciala :D
Witalka
Fajna Kobietka
 
Posty: 152
Dołączył(a): 12 sie 2017, o 21:46

Re: Monotonia w związku

Postprzez bojowniczka » 25 lis 2022, o 23:56

no to nie czekaj na pozwolenie tylko zamawiaj.. nie kupuj w sex shopie bo tam drogo, sa fajne strony gdzie mozna zamowic w dobrej cenie np superlove
bojowniczka
Fajna Kobietka
 
Posty: 107
Dołączył(a): 7 lis 2017, o 21:02

Re: Monotonia w związku

Postprzez ninka88 » 5 gru 2022, o 16:31

Może jakiś wspólny wyjazd? Tylko wy i dużo szaleństw :)
ninka88
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 5 gru 2022, o 16:30
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot], Lemued01