Mówić czy nie

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

Mówić czy nie

Postprzez malbor24 » 14 lis 2020, o 20:01

Cześć,
piszę tu ponieważ chcę aby wypowiedziały się osoby, które nie są ze mną emocjonalnie związane.
Otóż, mój facet ma byłą, którą można nazwać prawdziwym bluszczem – nie chciała się odczepić i ja reaguję na nią alergicznie, bo ile można. W styczniu tego roku znów do niego napisała, że ma raka i będzie operowana i chce się z nim spotkać. Na początku jak mi powiedział zareagowałam wkurzeniem. Potem porozmawiałam z siostrą i stwierdziłam, że jeśli lasce faktycznie coś jest to niech się z nią spotka skoro już poprosiła i może da nam spokój. Dałam tylko jeden warunek – chcę wiedzieć kiedy i gdzie się z nią spotka. Od tamtego czasu tematu nie było, więc myślałam, że przemyślał sprawę i stwierdził, że jednak się nie spotka.
W październiku przejrzałam mu FB. Okazało się, że spotkał się z nią w lutym. W pierwszej chwili wybuch złości. Potem przeczytałam ich wiadomość raz jeszcze i zadzwoniłam do przyjaciółki, które stwierdziła, że z tego co mówię, poszedł tam żeby zakończyć znajomość (laska do niego po spotkaniu pisała, że go kocha itd a on nie reagował. W końcu napisała, że się odczepi i życzy mu wszystkiego najlepszego, a on odpisał, że życzy jej tego samego i od tamtego czasu już się do niego nie odzywa). Moja przyjaciółka stwierdziła, że minął prawie rok i mam nie robić afery i że go rozumie bo pewnie bał się mi powiedzieć, przez to, że czasem jestem wybuchowa i że dobrze, że tak zrobił.
Ja mam jednak dylemat. Wiem, że minął już prawie rok.. ale coś mnie męczy i nie wiem co zrobić. Co Wy byście rozbiły? Powiedziały czy nie?

Niech piszą tylko osoby, które nie będą mnie hejtować :)
malbor24
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 14 lis 2020, o 19:20

Re: Mówić czy nie

Postprzez BlackWolf » 15 lis 2020, o 02:50

Szperałaś w jego prywatnych wiadomościach, więc jeśli mu o tym powiesz to i tak obróci się to przeciwko Tobie.
Na Twoim miejscu nie ruszałabym tego i zamknęła temat tak jak on zamknął się na relację z byłą.

Nie szukam bajek w życiu moim.
Bajki są okrutne...

Obrazek
Avatar użytkownika
BlackWolf
Moderatorka
 
Posty: 2891
Dołączył(a): 13 mar 2015, o 20:52

Re: Mówić czy nie

Postprzez cici29 » 18 lis 2020, o 11:51

Też bym raczej temat nie poruszała, jeżeli końcowo jest już w porządku i leci za byłą.
cici29
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 18 lis 2020, o 11:38
Lokalizacja: Polska

Re: Mówić czy nie

Postprzez Gioia » 18 lis 2020, o 14:20

Ja też bym nie poruszyła tego tematu.
Postaraj się o tym zapomnieć.
Tym bardziej że te wiadomości które pisał oznaczały, że nie chce mieć z nią kontaktu. ;)
Avatar użytkownika
Gioia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 18 lis 2020, o 11:35

Re: Mówić czy nie

Postprzez agram76 » 15 gru 2020, o 23:04

Ja uważam, że lepiej powiedzieć, bo będzie to męczyć to całe życie. Szczerość to podstawa, inaczej zawsze będą jakieś niedomówienia.

Ener-Tech Agregaty
Zasilanie gwarantowane dla Twojego domu lub biura
agram76
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 15 gru 2020, o 23:01

Re: Mówić czy nie

Postprzez Amelia1 » 28 gru 2020, o 10:39

Hej. Postaraj się o tym nie myśleć i zapomnieć. Nie powiedział Ci o tym, ponieważ nie chciał Cię niepotrzebnie denerwować. Jeśli nie będziesz potrafiła zapomnieć to możesz spróbować z nim pogadać o tym ale chyba nie warto skoro tyle czasu minęło i zakończył znajomość z byłą. Pozdrawiam :)
Amelia1
Miła Kobietka
 
Posty: 79
Dołączył(a): 14 wrz 2020, o 15:20
Lokalizacja: Poznań
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]