Możecie się śmiać

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

Możecie się śmiać

Postprzez króliczek8982 » 28 lut 2010, o 22:39

Hej możecie się śmiać albo uważać mnie i mojego narzeczonego za zdeweściałych ludzi,ale oboje uważamy że jeśli ma się życiowego partnera z którym chcesz spędzić resztę życia to nie należy robić skoku w bok bo jeśli tak to po co być razem przez resztę swojego życia.
króliczek8982
 

Re: Możecie się śmiać

Postprzez jagoda » 1 mar 2010, o 16:15

a z czego tu sie smiać skoro to jest ideał? ja też tak uważam i mój przyszły też
jagoda
 

Re: Możecie się śmiać

Postprzez króliczek8982 » 1 mar 2010, o 18:54

Dzięki że ktoś podziela moje zdanie:)
króliczek8982
 

Re: Możecie się śmiać

Postprzez marta_wiga » 5 mar 2010, o 12:27

Ja myślę, że większość z nas tak uważa.

Moim zdaniem ludzie, którzy żyją w tzw. 'otwartych związkach' trochę sami siebie oszukują. Może mężczyżni inaczej na to patrzą, ale myślę, że każdej kobiecie to w końcu wyjdzie bokiem i przestanie się podobać.
marta_wiga
 

Re: Możecie się śmiać

Postprzez pisarka » 6 mar 2010, o 15:00

Ja z moim takze uwazamy ze skoki w bok nie maja prawa bytu, jesli sie chce byc cale zycie tylko z ta jedyna/jedynym. w otwartych zwiazkach partnerzy sami siebie oszukują.
pisarka
 

Re: Możecie się śmiać

Postprzez candy201 » 7 mar 2010, o 00:04

Wiesz myślę że mało osób powiedziałoby swojemu partnerowi że za jakiś czas zamierza zrobić skok w bok. Jednak oczywiście pochwalam waszą postawę i gdy i ja będę z kimś w związku to też tak będę postępować.
candy201
 

Re: Możecie się śmiać

Postprzez Amira » 15 mar 2010, o 20:31

Tu nie ma się z czego śmiać.
Taka jest prawda i zgadzam się z Tobą, choć mam przyjaciółkę, która uważa, że sex to tylko sex, a uczucie i życie ze sobą to co innego
Amira
 

Re: Możecie się śmiać

Postprzez pstro » 16 mar 2010, o 12:38

Przecież to jak najbardziej normalne! I dla mnie to też ideał - ale do zrealizowania.
A to, że czasem nie wychodzi, bywa. Trzeba zrobić wszystko, żeby się udało, jeśli obu stronom zależy.
pstro
 

Re: Możecie się śmiać

Postprzez króliczek8982 » 22 mar 2010, o 14:52

Amira napisał(a):Tu nie ma się z czego śmiać.
Taka jest prawda i zgadzam się z Tobą, choć mam przyjaciółkę, która uważa, że sex to tylko sex, a uczucie i życie ze sobą to co innego

Wybacz że mówię tak o twojej przyjaciółce ale uważam że ona jest głupia twierdząc coś takiego to wychodzi że jak będzie mieć męża lub chłopaka to będzie go zdradzać i się puszczać na lewo i prawo
króliczek8982
 

Re: Możecie się śmiać

Postprzez znajomek » 15 sty 2012, o 02:37

TO jest piękne mieć stałego mężczyznę kochać sie wzajemnie, uzupełniać sie :)
Jak jest dobrze to po cholerę skakać w bok czy też z kwiatka na kwiatek :)
znajomek
 

Re: Możecie się śmiać

Postprzez WeselneZaplecze » 17 sty 2012, o 15:45

Jeśli kocha się kogoś szczerze to chyba nawet nie ma czasu na myślenie o skoku w bok. Po co psuć coś co daje nam radość, szczęście, poczucie bezpieczeństwa i przede wszystkim dużo miłości.
WeselneZaplecze
 

Re: Możecie się śmiać

Postprzez dzo » 17 sty 2012, o 15:47

dla mnie to jest logiczne i nie ma czego tu nawet tłumaczyć ;)
dzo
 

Re: Możecie się śmiać

Postprzez Maniana » 17 sty 2012, o 15:52

To jest logiczne ale co w sytuacji, w której np. facet jest zakochany ale kobietę boli głowa przez większość roku mhm ? wszyscy mamy swoje potrzeby, a prawda jest taka, że jak kobieta nie walczy z brakiem libido to facet w końcu nie wytrzyma i skoczy w bok, nawet jeśli bardzo kocha... tak mi się przynajmniej wydaje
Maniana
 

Re: Możecie się śmiać

Postprzez dzo » 17 sty 2012, o 16:03

to wtedy nie powinien skakać w bok tylko ją zostawić
dzo
 

Re: Możecie się śmiać

Postprzez oOosylwiaoOo » 17 sty 2012, o 18:25

WeselneZaplecze napisał(a):Jeśli kocha się kogoś szczerze to chyba nawet nie ma czasu na myślenie o skoku w bok. Po co psuć coś co daje nam radość, szczęście, poczucie bezpieczeństwa i przede wszystkim dużo miłości.


Popieram Twoje zdanie :)
oOosylwiaoOo
 

Re: Możecie się śmiać

Postprzez WeselneZaplecze » 18 sty 2012, o 15:37

Maniana napisał(a):facet w końcu nie wytrzyma i skoczy w bok, nawet jeśli bardzo kocha

O nie z tym się zgodzić nie mogę! :shock: Jeśli facet kocha to będzie wierny swojej kobiecie mimo wszystko. Bez przesady w związku nie zawsze jest kolorowo, ale to nie znaczy gdy tylko pojawi się problem trzeba skakać w bok!
WeselneZaplecze
 

Re: Możecie się śmiać

Postprzez mika537 » 18 sty 2012, o 17:10

nie ma się tu z czego śmiać. Jeżeli ktoś naprawdę kocha to nie odczuwa potrzeby "skoku w bok" moim zdaniem jeżeli dwójka ludzi się ze sobą wiąże to nie po to, żeby się zdradzać nawzajem, a po to żeby być ze sobą i z nikim więcej
mika537
 

Re: Możecie się śmiać

Postprzez Cukiereczek19 » 18 sty 2012, o 21:07

Maniana napisał(a):To jest logiczne ale co w sytuacji, w której np. facet jest zakochany ale kobietę boli głowa przez większość roku mhm ? wszyscy mamy swoje potrzeby, a prawda jest taka, że jak kobieta nie walczy z brakiem libido to facet w końcu nie wytrzyma i skoczy w bok, nawet jeśli bardzo kocha... tak mi się przynajmniej wydaje


To może jest coś z facetem nie tak że kobietę często głowa boli ;)
Cukiereczek19
 

Re: Możecie się śmiać

Postprzez dzo » 18 sty 2012, o 21:13

ja bym tutaj nie usprawiedliwiała tylko kobiety :?

dla mnie oczywistym jest, że facet ma swoje potrzeby seksualne i prędzej czy później jeśli sobie nie ulży przy jednej kobiecie to pójdzie do drugiej

mam na myśli już skrajne przypadki gdzie kobieta z własnego "widzi mi się" powtarza ciągle, że ją głowa boli
dzo
 
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]