Muza Tarantino

Co warto obejrzeć, przeczytać oraz posłuchać? Co możecie polecić? Czyli rozmowy o lekko kulturalnym zabarwieniu.

Muza Tarantino

Postprzez asiaaxn » 16 kwi 2013, o 20:15

Uma Thurman, nazywana muzą Quentina Tarantino, swoje najlepsze kreacje stworzyła w produkcjach, które wyszły spod ręki znanego reżysera. Efekty ich wspólnej pracy możemy podziwiać w filmach Pulp Fiction, Kill Bill I czy Kill Bill II. Drugą część historii panny młodej, która mści się na zabójcach swojego niedoszłego męża, będzie można zobaczyć 19 kwietnia o godz. 23.00 w AXN.
W sieci pojawiają się informacje na temat Kill Bill III. Nieomal pewne jest, że rolę Czarnej Mamby w kolejnej części sagi również zagra Uma Thurman.
Która kreacja aktorki, stworzona w filmie Tarantino jest waszym zdaniem lepsza? Czy Uma przekonuje was bardziej jako urzekająca żona mafijnego bossa czy może szukająca zemsty płatna zabójczyni?
asiaaxn
Miła Kobietka
 
Posty: 26
Dołączył(a): 26 lut 2013, o 11:54

Re: Muza Tarantino

Postprzez bikini » 18 kwi 2013, o 12:54

Uwielbiam Umę w każdym filmie Tarantino i nie tylko. To bezsprzecznie jedna z moich ulubionych aktorek i mam nadzieję, że zagra jeszcze kiedyś u tego reżysera.
Avatar użytkownika
bikini
Fajna Kobietka
 
Posty: 138
Dołączył(a): 15 lut 2013, o 11:58

Re: Muza Tarantino

Postprzez CynamonkaZrodzynkiem » 18 kwi 2013, o 18:40

Uma Thurman jest świetną aktorką, bardzo utalentowaną i przekonującą a Tarantino wybitnym reżyserem. Ten duet nie mógł zrobić klapy :) dla mnie I i II była świetna a jeśli powstanie kiedykolwiek III to pewnie będzie tak samo fantastyczna co poprzednie części.

Amantium irae amoris integratio.
Avatar użytkownika
CynamonkaZrodzynkiem
Extra Kobietka
 
Posty: 270
Dołączył(a): 22 lis 2012, o 13:20

Re: Muza Tarantino

Postprzez asiaaxn » 7 maja 2013, o 16:39

Bardzo jestem ciekawa jak rozwinie się ta postać w Kill Bill 3... Czy będzie delikatniejsza czy właśnie twardsza :)
asiaaxn
Miła Kobietka
 
Posty: 26
Dołączył(a): 26 lut 2013, o 11:54
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]