Muzyka

Co warto obejrzeć, przeczytać oraz posłuchać? Co możecie polecić? Czyli rozmowy o lekko kulturalnym zabarwieniu.

Muzyka

Postprzez Marzena » 25 lis 2011, o 03:02

Kocham muzykę, chociaż sama nie umiem śpiewać, więc zawsze mam ze sobą mp3. Czy wy też nie możecie żyć bez muzyki? Jaką muzykę preferujecie? Słuchacie stacji radiowych?
Jeżeli chodzi o muzykę to najbardziej lubię rock, radia słucham rzadko, bo wkurzają mnie wielkie hity, które tam są puszczane na okrągło, wiec znalazłam niszowe radio internetowe Bemowo FM, które nie przesiąkło przebojami z mtv i w zasadzie je słucham najczęściej.
Marzena
 

Re: Muzyka

Postprzez Kociałek » 25 lis 2011, o 08:51

Ja kocham muzykę. Jestem jeszcze młoda, więc bardziej niż starsze kobiety przywiązuję do niej wagę ;)

Słucham reggae. Głównie. Oprócz niego oczywiście też inne gatunki, nie zamykam się na jedno ;) Jak mi odwali to potrafię w ciągu godziny przesłuchać wszystkich gatunków jakie tylko są w muzyce ;p
Kociałek
 

Re: Muzyka

Postprzez Paulla » 30 lis 2011, o 02:20

Jestem uzależniona od muzyki, sama gram na gitarze, najchętniej słucham rocka ost. zaczęłam słuchać reggae, ale to są nurty, których według mnie mało jest w radiu, a szczególnie reggae jak chcę posłuchać jakiegoś kawałka to muszę szukać na youtubie, szkoda, że w radiu ma szansę tylko komercja...
Paulla
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 28 lis 2011, o 23:11

Re: Muzyka

Postprzez Marzena » 1 gru 2011, o 17:01

Paulla owszem "topowe" stacje radiowe to komercja, ale wystarczy trochę poszukać, a na pewno znajdziesz swoją stację i nie będziesz musiała być skazana na youtuba, ja znalazłam radio, które mi odpowiada Ty pewnie też bez problemu znajdziesz, chociaż radziłabym jednak poszukać radia internetowego
Marzena
 

Re: Muzyka

Postprzez Kociałek » 11 gru 2011, o 22:31

ja całymi dniami siedzę na kwejk fm ;) tam wszystkie gatunki znajdziesz ;))
Kociałek
 

Re: Muzyka

Postprzez arcticone » 13 gru 2011, o 12:41

ja też kocham muzykę i nawet kocham podśpiewywać, ale wiem ze wtedy otoczenie cierpi :) głównie słucham rocka i alternatywy co w dzisiejszych czasach jest raczej rzadkością ;)
arcticone
 

Re: Muzyka

Postprzez Marzena » 16 gru 2011, o 15:38

Głównie rock, ale też muzykę alternatywną znajdziesz właśnie w radiu internetowym Bemowo FM, posłuchaj może Ci się spodoba. A rock jest bardzo popularnym i lubianym gatunkiem muzycznym wśród moich znajomych.
Marzena
 

Re: Muzyka

Postprzez Hakiruono » 18 sty 2012, o 12:22

Mój gust muzyczny jest dość szeroki. Lubię muzykę klasyczną, jak również połączenie klasycznej z muzyką nowoczesną. Lubię muzykę narodową - irlandzką, chińską, japońską, indyjską, jak również klezmerską. Bardzo lubię poezję śpiewaną, oraz muzykę filmową.
Od czasu do czasu posłucham również prodigy. Są dwa "nurty" które omijam szerokim łukiem - disco polo i kantry.
Hakiruono
 

Re: Muzyka

Postprzez dzo » 18 sty 2012, o 12:27

ja lubie disco-polo szczególnie na potańcówkach :mrgreen:

co jak co ale do disco-polo najlepiej się tańczy :lol: :lol:
dzo
 

Re: Muzyka

Postprzez Kolaboracja » 29 lut 2012, o 20:27

disco polo do potańczenie najlepsze jest ;p ale tak poza tym, to lubie słuchać zwykłego radia rmf fm :)
Kolaboracja
 

Re: Muzyka

Postprzez babsko » 5 kwi 2012, o 23:11

Ja też mam hopla na punkcie muzyki i sama nawet hobbystycznie śpiewam :). Jak czasem mogę dodatkowo na tym zarobić, jestem najszczęśliwszą osoba pod słońcem :).
babsko
 

Re: Muzyka

Postprzez Baśka1971 » 12 kwi 2012, o 12:01

Masz jakieś filmiki na youtube wystawione? Może warto zacząć od tego. Dużo młodych gwiazd w USA się tak wypromowało.
Baśka1971
Fajna Kobietka
 
Posty: 248
Dołączył(a): 1 lut 2012, o 12:43

Re: Muzyka

Postprzez babsko » 12 kwi 2012, o 23:09

Nie, nie. Nie chcę się promować. YT to nie dla mnie :).
babsko
 

Re: Muzyka

Postprzez Baśka1971 » 13 kwi 2012, o 09:23

A w jaki sposób na tym zarabiasz? Jaką muzykę w ogóle spiewasz?
Baśka1971
Fajna Kobietka
 
Posty: 248
Dołączył(a): 1 lut 2012, o 12:43

Re: Muzyka

Postprzez babsko » 17 kwi 2012, o 01:59

Od czasu do czasu śpiewam koncerciki. Niestety, to niezbyt popularna muza- opera :/.
babsko
 

Re: Muzyka

Postprzez Baśka1971 » 17 kwi 2012, o 10:16

Ja czasami lubię takie klimaty.
Baśka1971
Fajna Kobietka
 
Posty: 248
Dołączył(a): 1 lut 2012, o 12:43

Re: Muzyka

Postprzez dzo » 17 kwi 2012, o 16:00

opery nie cierpię ;/
dzo
 

Re: Muzyka

Postprzez numeria » 18 kwi 2012, o 11:15

Uwielbiam muzyke filmowa ... zwlaszcza hansa zimmera :)
numeria
 

Re: Muzyka

Postprzez babsko » 1 maja 2012, o 04:33

dzo napisał(a):opery nie cierpię ;/

Ja to rozumiem. Ja nie cierpię transu ;).
babsko
 

Re: Muzyka

Postprzez dzo » 1 maja 2012, o 20:51

babsko napisał(a):
dzo napisał(a):opery nie cierpię ;/

Ja to rozumiem. Ja nie cierpię transu ;).


a co to jest "trans" ?
dzo
 

Re: Muzyka

Postprzez Masjaa » 1 maja 2012, o 21:14

Trance to rodzaj muzyki elektronicznej :) koleżanka po prostu spolszczyła nazwę ;) ja akurat jestem fanką takiej muzy! Mayday, White Sensation to dopiero imprezy ..... Yeah! :happy
Masjaa
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 529
Dołączył(a): 19 lut 2012, o 14:03

Re: Muzyka

Postprzez dzo » 2 maja 2012, o 08:31

trance to trance

a trans to nie jest żaden rodzaj muzyki i żadnego spolszczenia tutaj nie powinno być
dzo
 

Re: Muzyka

Postprzez Masjaa » 2 maja 2012, o 09:44

a dlaczego by nie , co Ty taka zgryźliwa?
Masjaa
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 529
Dołączył(a): 19 lut 2012, o 14:03

Re: Muzyka

Postprzez dzo » 2 maja 2012, o 11:37

nie ma w moim poście żadnej zgryźliwości ;)

to tak jak na rock powiedzieć rok bo sobie ktoś spolszczył :diabel
dzo
 

Re: Muzyka

Postprzez Masjaa » 2 maja 2012, o 11:55

a może i sobie ktoś nazywać rock rokiem jego wola.... język polski ciągle ewoluuje. my możemy dyskutować a i tak tylko autorka, wie co miała na myśli :)
Masjaa
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 529
Dołączył(a): 19 lut 2012, o 14:03
Pani Reklama

Następna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]