na co zwrócić uwagę

Piszemy tutaj o pracy, bądź też jej braku. Finanse, kobiecy biznes.

na co zwrócić uwagę

Postprzez madix » 14 lis 2017, o 10:53

Chce wziąć kredyt przez internet – na co zwrócić uwagę, by nie zostać wprowadzonym w błąd? Jak sprawdzić wiarygodność wirtualnego kredytodawcy?
madix
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 14 lis 2017, o 10:53

Re: na co zwrócić uwagę

Postprzez kalineczka » 26 lis 2017, o 21:57

najlepiej nie brać kredytu przez internet.
kalineczka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 26 lis 2017, o 21:45

Re: na co zwrócić uwagę

Postprzez paolka » 23 mar 2018, o 12:22

Przede wszystkim powinnaś porozmawiać z konsultantem, który fachowo doradzi ci w tej sprawie i przedstawi ci najlepszą ofertę. Mozesz to zrobić wypełniając formularz online na SPAM .Poczytaj, a podczas rozmowy nie bój się pytać-im więcej wiesz na temat firmy i zasad w niej panujących tym lepiej dla ciebie.

Ostatnio edytowano 28 cze 2018, o 10:54 przez Jamelia, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
paolka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 14
Dołączył(a): 1 gru 2017, o 13:46

Re: na co zwrócić uwagę

Postprzez wisienka118 » 7 cze 2018, o 16:38

Trzeba być naprawdę naiwnym, żeby po tych wszystkich aferach i tak dalej brać się za kredyty chwilówki albo przez internet........ Albo desperatem, ale to już chyba jest inna sprawa.

]:-) ]:-) ]:-)
wisienka118
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 10 kwi 2018, o 16:25

Re: na co zwrócić uwagę

Postprzez Niepoprawna Para » 7 cze 2018, o 22:34

W dobie wszechobecnej cyfryzacji nie ma się co dziwić, że ktoś decyduje się na pożyczkę online. Jeśli konstrukcja umowy będzie niekorzystna albo my nie będziemy mieli zdolności kredytowej, to możliwość kontaktu osobistego z konsultantem nic nam nie pomoże. Przy wyborze pożyczki radzimy kierować się porównywarkami kredytowymi dostępnymi w Internecie, ale wcześniej dobrze jest się zastanowić czy nie ma jakiejś alternatywy dla kosztownej pożyczki gotówkowej ;)

Jeśli interesuje Cię temat finansów i prawa w związku, to zapraszamy na naszego bloga Niepoprawna Para, gdzie dzielimy się naszą wiedzą :).
Avatar użytkownika
Niepoprawna Para
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 5 cze 2018, o 18:14
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]

cron