Najczesciej kradzione samochody

Miejsce na dyskusje nie związane z pozostałymi tematami.

Najczesciej kradzione samochody

Postprzez black_candy » 31 gru 2010, o 01:04

Taka przestroga dla tych ktorzy posiadaja nizej wymienione marki samochodow, moze warto te auta jakos dodatkowo zabezpieczyc, np. blokada na skrzynie biegow :)
http://www.motokobiety.pl/Najczesciej,kardzione,samochody,sprawdz,czy,twoj,jest,na,liscie,536.html
black_candy
 

Re: Najczesciej kradzione samochody

Postprzez kamakoma » 10 sty 2011, o 21:04

Na szczęście nie kradna jeszcze pociągów i autobusów .... no ale nigdy nic nie wiadomo...
kamakoma
 

Re: Najczesciej kradzione samochody

Postprzez beata1980 » 12 sty 2011, o 14:54

Pociągi nie ale wagony tak ;P
Był materiał w TV jakieś 2-3 miesiące temu co złodzieje ukradli 3 wagony i chcieli sprzedać na złom ;P
beata1980
 

Re: Najczesciej kradzione samochody

Postprzez koperkowa » 13 sty 2011, o 22:41

mam starego gruchota.takiego nikt nie ukradnie. nawet nie zamykam go na klucz.heheh
koperkowa
 

Re: Najczesciej kradzione samochody

Postprzez Lily18 » 13 sty 2011, o 22:44

Biorąc pod uwagę to, co się ostatnio w naszej szanownej ojczyznie dzieje nie można lekceważyć niczego ;) ludzie są zdolni ukraść chyba wszystko (niedawno wyczytałam newsa, że odzyskano zaginione wagony pociągu intercity...) ;)
Lily18
 

Re: Najczesciej kradzione samochody

Postprzez jagodzianka » 9 lut 2011, o 14:26

Hihi, ja mam passacika, ale jeszcze nikt na szczęście się do niego nie dobierał:P...z resztą jak jeżdże do pana zasady do serwisu, to z tego co oni tam mówili to z tymi vw nie jest tak źle :). Ale rzeczywiście jak się ma popularne autko ,to lepiej uważać ;)
jagodzianka
 
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]