najlepsze sposoby na kaszel

Masz problemy ze zdrowiem? Jak dbasz o swoje zdrowie? Wszystko na temat chorób, leczenia, profilaktyki oraz opinie na temat służby zdrowia piszemy tutaj.

najlepsze sposoby na kaszel

Postprzez espanka » 22 lip 2020, o 12:31

zdradźcie swoje sposoby, stosujecie jakieś babcine sztuczki?
Avatar użytkownika
espanka
Fajna Kobietka
 
Posty: 125
Dołączył(a): 11 sie 2017, o 22:54

Re: najlepsze sposoby na kaszel

Postprzez Theila » 22 lip 2020, o 12:51

Różnie w sumie. Czasem jakieś syropy a czasem domowe sposoby. Zależy od kaszlu i czy to dziecko czy dorosły.
Avatar użytkownika
Theila
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 700
Dołączył(a): 25 lis 2013, o 10:31

Re: najlepsze sposoby na kaszel

Postprzez lexyy » 22 lip 2020, o 14:42

babcinych w sumie nigdy nie stosowałam, zawsze w domu mam coś na kaszel, dobry jest verbascon, kupuję te saszetki do domowej apteczki, mają pelargonię afrykańską w składzie i wyciąg z kwiatów bzu, fajnie się sprawdzają przy kaszlu i bólu gardła, słyszałam że tez picie melisy pomaga szczególnie na suchy
lexyy
Miła Kobietka
 
Posty: 99
Dołączył(a): 2 sie 2018, o 19:15

Re: najlepsze sposoby na kaszel

Postprzez Dido » 31 lip 2020, o 16:00

lexyy napisał(a):babcinych w sumie nigdy nie stosowałam, zawsze w domu mam coś na kaszel, dobry jest verbascon, kupuję te saszetki do domowej apteczki, mają pelargonię afrykańską w składzie i wyciąg z kwiatów bzu, fajnie się sprawdzają przy kaszlu i bólu gardła, słyszałam że tez picie melisy pomaga szczególnie na suchy


Też używam Verbasconu, nic tak mi nie pomaga przy przeziębieniach jak to. Dzieciakom też podaję.
Dido
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 30 sty 2020, o 22:05

Re: najlepsze sposoby na kaszel

Postprzez trzebka » 19 sie 2020, o 12:14

syrop ale przepisany przez lekarza taki robiony w aptece najlepszy
trzebka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 17 lip 2020, o 15:23

Re: najlepsze sposoby na kaszel

Postprzez dianuska » 19 sie 2020, o 12:29

ja za to nie tylko z kaszlem mam problem, nagminnie przytrafiaja mi sie jakies infekcje gardla, bol byl juz nie do zniesienia.. zadne tabletki nie pomagaly, mialam wrazenie, ze juz nie moge nic zrobic, az wreszzcie trafilam na septogard - poczatkowo sceptycznie nastawiona jak to do lekow zaczelam psikac gardlo - srodek faktycznie dziala - przeciwzapalnie i przeciwbolowo a dodatkowo odkaza zainfekowane miejsce :)
dianuska
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 13
Dołączył(a): 5 sie 2018, o 14:23
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]

cron