naklejki na meble

Nie wiesz jak urządzić mieszkanie? Jak uporać się z remontem? Jakie kwiaty kupić do ogrodu? Czyli tematy związane z naszym domowym zaciszem.

naklejki na meble

Postprzez karotka » 21 gru 2011, o 00:45

dudka83 ma wątpliwości odnośnie naklejek na lodówkę, ja mam wątpliwości odnośnie naklejek na meble :) Czy ktoś z Was już coś takiego kupował? Znalazłam w sieci okleiny meblowe dekea. Szczególnie jeden wzór świetnie pasowałby do pokoju mojego Syna. Nie wiem tylko, czy nie będzie odłazić. Syn już duży więc sam nie będzie odklejał okleiny :))
Doradźcie proszę.
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
karotka
 

Re: naklejki na meble

Postprzez beatta » 12 sty 2012, o 16:12

Okleina nie odłazi, sama oklejałam meble. Jest to czasochłonne i wymaga cierpliwości, ale efekt jest wyśmienity.
beatta
 

Re: naklejki na meble

Postprzez Hakiruono » 12 sty 2012, o 17:23

Ja nie mam tapet na meblach, ale siostra się w to bawiła dla swoich dzieci jakiś czas temu. Udało się, wygląda fajnie i do tej pory trzyma się dobrze.
Hakiruono
 

Re: naklejki na meble

Postprzez zybel » 17 sty 2012, o 11:15

Ja oklejałam jedną półkę o bardzo gładkiej powierzchni , było sporo zabawy , trzeba uważać , żeby się okleina nie zaginała ani bąble nie robiły , jest to trudniejsze niż tapetowanie , a jeśli meble mają jeszcze jakie frezowane drzwi to czeka Cię masa roboty .
Osobiście nigdy się już do tego nie zabiorę .
Co do trwałości , okleina ma już 3 lata i trzyma się idealnie .

--
Mieszkania w Gdańsku
zybel
 

Re: naklejki na meble

Postprzez baba » 23 sty 2012, o 00:07

Ja mam ogromną naklejkę na meblach w kuchni, jak dla mnie bomba. Jak szukacie kogoś z Wawy kto wam to dobrze zrobi to powiem wam, że ja jestem zadowolona z fotodekoracje.com
wykonali i robotę naprawdę na poziomie :)
a teraz pora spać, bo mąż woła :fallinlove
baba
 

Re: naklejki na meble

Postprzez dione » 24 sty 2012, o 16:34

Na początku takie naklejki na pewno wyglądają ciekawie. Jednak zastanawiam się, czy to dobre rozwiązanie tak na dłuższy okres czasu. Po pewnym czasie na pewno przestają one tak dobrze wyglądać, no chyba, że co parę lat będzie się je zmieniać.
dione
 

Re: naklejki na meble

Postprzez Yagoda » 28 sty 2012, o 14:49

wlasnei trafilam na te dekee wczoraj i bardzo mi sie ich wzory spodobaly... ale ja chcialabym do kuchni ale nie maja oferty na kuchnie :-((

sluchajcie, a to jest tak ze one sa w kaim wymiarze jak szafka czy wiksze zeby rowniez naleic na... jak to powiedziec... szerokosc? rant?
Yagoda
 

Re: naklejki na meble

Postprzez krecik88 » 31 sty 2012, o 02:30

fajna sprawa z tymi naklejkami:)
krecik88
 

Re: naklejki na meble

Postprzez 456 » 3 gru 2013, o 19:56

Myślę, że to zależy od gustu. Takie wyklejanki fajnie wyglądają jeśli się dobierze odpowiednie i zaprojektuje pod nie pokój. Szczególnie fajnie wyglądają te na obrazku.
Czy się to na dłuższą metę utrzyma -nie wiem. Jak się znudzi to zawsze można zmienić. ;)


"Czerwienią róż i w zapachu lilii kołysani - żeglujemy przed siebie. Niby niewidzialni, niby zakochani..."
456
Kobietka Expert
 
Posty: 3949
Dołączył(a): 8 sty 2013, o 11:05
Lokalizacja: Między Piekłem a Niebem

Re: naklejki na meble

Postprzez elajablko » 20 gru 2013, o 12:30

No to znalazłam odpowiedź na to czy się te naklejki trzymają, musze spróbować. Faktycznie tylko obawiam się tych bąbli podczas naklejania. Może ma ktoś na to jakieś rady? Czy to prawda, ze jeżeli się źle naklei to można podgrzać naklejkę suszarką i delikatnie ściągnąć?

elajablko
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 14 sie 2013, o 12:30

Re: naklejki na meble

Postprzez apollo » 14 lut 2014, o 14:53

Wygląda to całkiem fajnie, o ile tylko te najlejki zostały sensownie dobrane. My np. przez Decorand dobieraliśmy naklejki do pokoju dziecka i wyglądało to fantastycznie. Przede wszystkim zrobiło się ciekawie i kolorowo, ale to oczywiście wszystko kwestia odpowiedniego doboru naklejek ;-)
apollo
 

Re: naklejki na meble

Postprzez kamiila » 3 mar 2014, o 11:59

Moim zdaniem naklejki na meble wyglądają nieestetycznie, więc nie zdecydowałabym się na ich kupno.
Avatar użytkownika
kamiila
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 23
Dołączył(a): 3 mar 2014, o 09:32

Re: naklejki na meble

Postprzez apollo » 18 mar 2014, o 16:19

Kwestia tego, na jakie meble, dla kogo itp. Np. SPAM
Do pokoju dziecka. Z drugiej strony dzieci chciałyby mieć jakieś motywy zwierzęce, tak więc nie można tutaj niczego przesądzać.

Ostatnio edytowano 18 mar 2014, o 16:39 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
apollo
 

Re: naklejki na meble

Postprzez klaudia789 » 27 mar 2014, o 14:01

Naklejki ale do wielokrotnego użytku są fajne a tak to mi się nie podobają

Ekologiczne środki czyszczące: proecosg.pl/produkty
klaudia789
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 27 mar 2014, o 13:58

Re: naklejki na meble

Postprzez kkk-kamila » 2 kwi 2014, o 12:32

A czy ktoś z was oklejał lodówkę ? sa takie specjalne naklepji i zastanawiałam się. Nie wiem jednak czy to tak na lodowce dobrze przylega?
kkk-kamila
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 22
Dołączył(a): 31 mar 2014, o 10:41

Re: naklejki na meble

Postprzez Franciszka » 2 paź 2014, o 10:14

Jest tak dużo wzorów że na pewno do każdego wnętrza znajdzie się idealne rozwiązanie. Ja ostatnio zamówiłam do kuchni imbryczek z ziarenkami kawy, jest naprawdę super;)
Franciszka
Miła Kobietka
 
Posty: 26
Dołączył(a): 10 wrz 2014, o 12:51

Re: naklejki na meble

Postprzez zochula » 11 paź 2014, o 21:50

Super sprawa na zarysowania lub na odnowienie.

zochula
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 11 paź 2014, o 21:49

Re: naklejki na meble

Postprzez serril » 29 paź 2014, o 11:11

Moim zdaniem nie. Niezależnie od tego, jakie to będą naklejki, nie przekonam się. Nie podoba mi się całkowicie taki pomysł. Nawet w pokoju dziecięcym. Na ścianach owszem.

serril
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 21 paź 2014, o 09:51
Lokalizacja: Zgorzelec

Re: naklejki na meble

Postprzez oleska23 » 27 kwi 2015, o 09:26

Mi się podobają takie folkowe wzory SPAM planuje okleić meble nimi u siebie w pokoju.

Ostatnio edytowano 28 kwi 2015, o 10:15 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
oleska23
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 21 lis 2013, o 23:46

Re: naklejki na meble

Postprzez sylwana372 » 29 kwi 2015, o 09:03

Najczęściej u znajomych widywałam obklejoną przez dzieci lodówkę. Myślę że jest to dobre miejsce dla dzieci, by mogły sobie przyklejać kolorowe naklejki.

Allplayer - najlepszy program do oglądania filmów jaki w życiu widziałam!
sylwana372
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 29 kwi 2015, o 08:33

Re: naklejki na meble

Postprzez magda906 » 3 maja 2015, o 22:17

Nie jestem zwolenniczka naklejek na meble, mam wrażenie, że ciężko się to usuwa. Jeśli już to naklejki na szyby. Mamy takie na oknie w aucie . Można je też przykleić na okno w pokoju lub w drzwiach. Proste, zabawne, fajnie wyglądają.


PROSZE NIE SPAMOWAC FORUM
magda906
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 9
Dołączył(a): 20 mar 2015, o 18:22

Re: naklejki na meble

Postprzez Sasza » 4 maja 2015, o 16:20

wlasnie a czy sa jakies naklejki na lustra??? bo mam w przedpokoju duza szafe z 3 drzwiami zasuwana I na 2 myslalam by dac jakas okleine tak by z slustrem byly tylko jedne drzwi..
Sasza
Super Gaduła
 
Posty: 1093
Dołączył(a): 7 lut 2015, o 18:12

Re: naklejki na meble

Postprzez pomcia » 5 maja 2015, o 16:38

Chcesz zakleić lustro czy przyozdobić?
pomcia
 

Re: naklejki na meble

Postprzez Sasza » 6 maja 2015, o 16:49

Zakleic ;)
Sasza
Super Gaduła
 
Posty: 1093
Dołączył(a): 7 lut 2015, o 18:12

Re: naklejki na meble

Postprzez Panna_Mysia » 14 maja 2015, o 18:16

Są okleiny imitujące drewno... widziałam też kiedyś gdzieś w internecie propozycje naklejek na meble podobnych do tych na ściany i wyglądały pięknie, ale nigdy nie stosowałam takich produktów i niestety nie mogę wypowiedzieć się na temat ich trwałości. Naklejki na ściany miałam i były bardzo trwałe.

Jeśli lubisz testować nowości i otrzymywać darmowe produkty, rodzina Myszy ser-decznie zaprasza na gryzoniowy blog - http://www.mysia-familia.blogspot.com
Avatar użytkownika
Panna_Mysia
Fajna Kobietka
 
Posty: 204
Dołączył(a): 11 sie 2013, o 15:27
Lokalizacja: Krosno Odrz.
Pani Reklama

Następna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]