Nasze pociechy - zwierzęta

Masz jakiegoś pupila? Chcesz się nim pochwalić? Nie wiesz jak go pielęgnować, czym karmić, kiedy zabrać do weterynarza? Tutaj znajdziesz odpowiedzi na nurtujące pytania.

Re: Nasze pociechy - zwierzęta

Postprzez krejzidejzi » 23 paź 2009, o 17:03

M

Ostatnio edytowano 13 lis 2009, o 22:08 przez krejzidejzi, łącznie edytowano 1 raz
krejzidejzi
 

Re: Nasze pociechy - zwierzęta

Postprzez evka » 23 paź 2009, o 21:30

sliczny:) :piesek
evka
 

Re: Nasze pociechy - zwierzęta

Postprzez Camomile » 23 sty 2010, o 12:51

Przedstawiam Rinka :D
Sznaucer Miniaturka, 5 lat. Ma bardzo specyficzny charakter: nie szczeka :P, śpiewa do piszczących zabawek, nie interesują go suczki (akurat to mnie martwi :P), uwielbia orzechy włoskie :D
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Camomile
 

Re: Nasze pociechy - zwierzęta

Postprzez pstro » 18 lut 2010, o 21:28

Ale słodziak :D
pstro
 

Re: Nasze pociechy - zwierzęta

Postprzez marta_wiga » 19 lut 2010, o 12:44

To ja też się pochwalę moim zwierzaczkiem. Wyjątkowa dachowa kotka :)

Obrazek
marta_wiga
 

Re: Nasze pociechy - zwierzęta

Postprzez dione » 12 wrz 2010, o 19:09

ja teraz mam bieagla Hakera, chociaż przez mój dom trochę zwierząt się przewinęło, jak byłam młodsza miałam fioła na punkcie chomików..szczerze to sama nie wiem, czemu taką miłością zapałałam do tych gryzoni, no ale wiedzę na ich temat miałam ogromną i w końcu mama mi jednego sprezentowała, potem miałam papużkę, oraz kundla, którego znalazłam przywiązanego do drzewa w lesie, biedak był dość długo nieufny i trzeba było mieć do niego dużo cierpliwości, ale jak już się upewnił, że nie chcemy mu krzywdy zrobić to był najukochańszym psem na świecie
dione
 

Re: Nasze pociechy - zwierzęta

Postprzez asiag » 3 lis 2010, o 13:13

Mam od pol roku jack rassella tez mielismy w domu mase psow ale ten przebija wszystkie.Mimo ze jest szalony i napewno ma ADHD jak okresla sie te psy to chyba najmadrzejszy pies z jakim sie spotkalam.Jesli ma sie cierpliwosc i uczy sie tego psa zrobi wszystko ma pol roku a juz wykonuje wszystkie podstawowe polecenia typu siad,waroj,daj lape,czolgaj sie a nawet na powiedzenie pif paf kladzie sie i udaje ze niezyje.Polecam ta rase tylko tym co maja czas bo ten pies nie moze sam przebywac w domu,bo po powrocie mozecie byc bardzo zaskoczeni :D
asiag
 

Re: Nasze pociechy - zwierzęta

Postprzez kacha90 » 4 lis 2010, o 12:04

Ja mam kotka domowego jak zrobię foto to wrzucę.
Ma na imię: Nuna :)
Jest czarny z białymi łapkami i krawacikiem :)

Jest zemną już bardzo długo 10lat :)
kacha90
 

Re: Nasze pociechy - zwierzęta

Postprzez koperkowa » 25 lis 2010, o 23:36

Ja mam kotka(bezimienny) i 2 pieski...może ktoś jest zainteresowany małym, słodkim kundelkiem? oddam w dobre ręcę komuś z okolic Trójmaista.
koperkowa
 

Re: Nasze pociechy - zwierzęta

Postprzez Olka » 1 gru 2010, o 13:08

ja mam pieska i żółwia, niestety pies próbuje traktować żółwia jak zabawkę więc pies nie wchodzi do mojego pokoju gdzie mieszka mój żółw :piesek
asiag nie tylko twój :lol: pies ma ADHD mój żółw też z pewnością ma bo biega jak nakręcony :lol:
Olka
 

Re: Nasze pociechy - zwierzęta

Postprzez Dora266 » 17 sty 2011, o 16:13

A ja mam psa Cane Corso i kota Rosyjskiego niebieskiego :)
Obrazek
Dora266
 

Re: Nasze pociechy - zwierzęta

Postprzez no.nie.wiem » 19 sty 2012, o 09:13

Lola :D :D :D
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
no.nie.wiem
 

Re: Nasze pociechy - zwierzęta

Postprzez dzo » 19 sty 2012, o 09:23

oo jak patrzy co na kompie robisz 8-) 8-) 8-)
dzo
 

Re: Nasze pociechy - zwierzęta

Postprzez no.nie.wiem » 19 sty 2012, o 09:26

Nie.Ma swój login i hasło, siedzimy na jej koncie i dyktuje mi co mam pisać :D:D
no.nie.wiem
 

Re: Nasze pociechy - zwierzęta

Postprzez no.nie.wiem » 19 sty 2012, o 09:27

a tak serio to jest jak cień. Wszedzie za mna łazi, gapi się na wszystko co robię. Nawet kupy mi nie da zrobić spokojnie tylko siedzi między nogami :lol:
no.nie.wiem
 

Re: Nasze pociechy - zwierzęta

Postprzez dzo » 19 sty 2012, o 09:34

no.nie.wiem napisał(a):Nie.Ma swój login i hasło, siedzimy na jej koncie i dyktuje mi co mam pisać :D:D


aa to nie wiedziałam :lol: :lol: :lol:

no.nie.wiem napisał(a):a tak serio to jest jak cień. Wszedzie za mna łazi, gapi się na wszystko co robię. Nawet kupy mi nie da zrobić spokojnie tylko siedzi między nogami :lol:


wierny pies :mrgreen:
dzo
 

Re: Nasze pociechy - zwierzęta

Postprzez krecik88 » 31 sty 2012, o 11:22

no.nie.wiem napisał(a):Nie.Ma swój login i hasło, siedzimy na jej koncie i dyktuje mi co mam pisać :D:D



super pies hehe:D
krecik88
 

Re: Nasze pociechy - zwierzęta

Postprzez WAP » 30 mar 2012, o 22:39

Ja mam psa kike ma jakieś 3 lata wcześniej miałam kulkę i ona ze mną była 18 lat ....
ale kike te bardzo kocham
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
WAP
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 30 mar 2012, o 22:22

Re: Nasze pociechy - zwierzęta

Postprzez mycha25 » 30 mar 2012, o 22:43

A ja mam kundelka Dolly, ma już 12 lat i bardzo ją kocham :serca . Niestety niedługo musi mieć operację :( . No ale mam nadzieję że wszystko będzie dobrze i że bedzie ze mną jeszcze długo,długo...

http://karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie/klik. Wystarczy codziennie kliknąć by nakarmić psiaka.
mycha25
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 728
Dołączył(a): 16 mar 2012, o 04:21

Re: Nasze pociechy - zwierzęta

Postprzez numeria » 18 kwi 2012, o 11:20

do niedawna w naszym domu goscily jeszcze trzy zwierzaczki:
seterka irlandzka Babet 14 lat - odeszla 2 maja ubieglego roku :(
kotka perska Kicia 17 lat - odeszla miesiac temu :(
york Szanti 4 lata wciaz jest :)
oraz dwie myszki Tola i Ewangelina :)
numeria
 

Re: Nasze pociechy - zwierzęta

Postprzez tusia25 » 1 maja 2012, o 19:41

ja się dopiero przymierzam żeby mieć zwierzaka... chciałam kupić w prezencie bratu jakiegoś chomika, czy królika. Ale coraz poważniej zastanawiam się czy i dla siebie nie kupić. Jak to jest mieć swoje zwierzątko? Pewnie można się zakochać:)
tusia25
 

Re: Nasze pociechy - zwierzęta

Postprzez mycha25 » 1 maja 2012, o 20:17

Nawet trzeba sie zakochać :D . To też duża odpowiedzialność i obowiązek ale jeszcze więcej radości :)

http://karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie/klik. Wystarczy codziennie kliknąć by nakarmić psiaka.
mycha25
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 728
Dołączył(a): 16 mar 2012, o 04:21

Re: Nasze pociechy - zwierzęta

Postprzez eiger » 2 maja 2012, o 07:46

Cześć.
Jestem od roku posiadaczką kanarka, który milczy jak zaklęty. Sporadycznie pociągnie jedną melodyjkę i na cały dzień mu starczy. Co robić aby się rozśpiewał??
eiger
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 25
Dołączył(a): 29 mar 2012, o 17:39

Re: Nasze pociechy - zwierzęta

Postprzez tusia25 » 2 maja 2012, o 20:45

dokładnie to przede wszystkim ogromna odpowiedzialność, taki zwierzak jest jak pełnoprawny członek rodziny:)
tusia25
 

Re: Nasze pociechy - zwierzęta

Postprzez pstro » 15 cze 2012, o 20:30

Ja mam pieska, kundelka... zawsze się zastanawiałam po co ludziom takie małe pieski. Jazgocze to, ujada, nie obroni... I już wiem- do kochania!
A czytam książkę nowozelandzkiej pisarki, Helen Brown, Kleo i ja. O tym jak kotek uratował zdrowie psychiczne rodziny po stracie dziecka. Nasi mniejsi bracia mają niezwykłe talenty.
pstro
 
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]