Nerwica

Masz problemy ze zdrowiem? Jak dbasz o swoje zdrowie? Wszystko na temat chorób, leczenia, profilaktyki oraz opinie na temat służby zdrowia piszemy tutaj.

Re: Nerwica

Postprzez pstro » 3 maja 2010, o 21:03

Zdecydowanie nie powinnaś rezygnować z wizyt u psychologa. Nie pomagało, bo może chodziłaś zbyt krótko? Albo lekarz nie ten..
pstro
 

Re: Nerwica

Postprzez pstro » 16 maja 2010, o 02:19

Ale dlaczego inni się patrzą?
pstro
 

Re: Nerwica

Postprzez Sharlot » 19 maja 2010, o 22:22

tez mam nerwice i przeszlam ciezka depresje, ale powoli staje na nogi, ale te tiki.... to naprawde dziwnie wyglada moje sa specyficzne. Szczegolnie mi glupio jak rece mi sie trzesa a ludzie glupia dodaja komentarze, ze pewnie pilam, albo bylam na ostrej imprezie (ze niby od alkoholu).
Do psychologa chodzilam, ale czy ja wiem czy pomogl...chyba nie... mam takie swoje sposoby :)
tabliczka czekolady+odprezajaca muzyka (np Enya) ;)
Sharlot
 

Re: Nerwica

Postprzez naysha » 19 maja 2010, o 22:29

no mi czasami sie trzęsą ręce jak się naprawdę mocno zdenerwuje albo wypije za dużo kawy, ale na takie stresy tylko joga! koleżanka mnie w to "wciągnęła":) efekty super, może powinnaś Dotko89 spróbować? trzymam kciuki za postępy;)
naysha
 

Re: Nerwica

Postprzez Marishka » 18 cze 2010, o 16:37

Nerwica.. taak, ale się z tym męczyłam...
spróbujcie koenade vitality :) Podwędziłam mamie, która stosowała to w walce ze skutkami menopauzy i pomogło :)
Marishka
 

Re: Nerwica

Postprzez promieniotwórcza » 6 kwi 2011, o 15:02

jakie macie objawy?
ja miałam ostrą depreche, ale poradziłam sobie z tym, tak mi sie wydawało...
teraz stany, które miałam podczas mocnego zdenerwowania pojawiaja się bez powodu.
nie mam jakiś chorych mysli, ani zadnych denerwujących sytuacji a nagle moje serce zaczyna walic jak opętane, zaczynam się trząś, mam drgawki, po ciele jakby chodziły mrówki, jakby grad mnie uderzał, pisk w głowie, problem z uregulowaniem oddechu.
martwi mnie to bo czasem dZieje się tak bez jakiejś przyczyny. psycholog wysłał mnie do psychiatry, a psychiatra chce leczyć tabletkami, póki co nie podejmuje leczenia.
do tej pory najlepszym lekarstwem dla mnie, na wszystko był sport... miałam wypadek miesiąc temu i złamałam kręgosłup, odpoczęłam od pracy i wszystkiego, ale może te reakcje mojego organizmu to z jakiegoś ukrytego leku, że nie będę mogla juz robić tego co do tej pory, choć wszystko jest w porządku, kość się zrosła i będzie dobrze (ciągle to sobie powtarzam) ale gdzies głęboko czuję ten lęk...
promieniotwórcza
 
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]