Nie idzie mi za bardzo w randkowaniu
Nie idzie mi za bardzo w randkowaniu
Nie idzie mi za bardzo w randkowaniu i powoli to się robi przerażające. Do tego nikt za bardzo do mnie nie podchodzi, nie mam zalotników, a już zaczynam poważnie myśleć o założeniu rodziny. Może przechodziłyście już przez coś podobnego?
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Snappy [Bot] i 1 gość