Nie idzie mi za bardzo w randkowaniu

Miejsce na dyskusje nie związane z pozostałymi tematami.
ODPOWIEDZ
nodepl
Miła Kobietka
Posty: 51
Rejestracja: czw paź 16, 2025 9:13 am

Nie idzie mi za bardzo w randkowaniu

Post autor: nodepl »

Nie idzie mi za bardzo w randkowaniu i powoli to się robi przerażające. Do tego nikt za bardzo do mnie nie podchodzi, nie mam zalotników, a już zaczynam poważnie myśleć o założeniu rodziny. Może przechodziłyście już przez coś podobnego?
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Snappy [Bot] i 1 gość