nie mogę niczego znaleźć na moje włosy :(

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

nie mogę niczego znaleźć na moje włosy :(

Postprzez bozenka1975 » 9 lip 2012, o 17:31

Witam,
mam taki problem. Zawsze miałam słabe i szybko się łamiące włosy, na dodatek kręcące się każdy w inną stronę. po wypróbowaniu wszystkich możliwych sposobów zdecydowałam się je trochę ściąć i zafundować im bombę witaminową w postaci biostymulatora. Kupiłam przez internet biostymulator Mario Luigi i wydaje mi się, że jest lepiej. Nakładam to na włosy od miesiąca. Czy któraś z pań używała już tego preparatu? Mi się wydaje, że działa, ale chciałabym wiedzieć co wy o tym myślicie. Czekam na info.
Pozdrawiam- Bożenka :)
bozenka1975
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 9 lip 2012, o 17:11

Re: nie mogę niczego znaleźć na moje włosy :(

Postprzez mała_mi_69 » 17 sie 2012, o 12:48

nie używałam, ale na słabe włosy polecam WAX do włosów ciemnych, mnie przestały wypadać i znacznie się wzmocniły, a kosztuje w aptece ok 20zł
mała_mi_69
 

Re: nie mogę niczego znaleźć na moje włosy :(

Postprzez witch » 17 sie 2012, o 22:25

:witch

WAX jest ok, a oprócz tego w tabletkach H-Pantothen. Po nim włosy mi rosną jak szalone. Nie jest najtańszy, ale widziałam też droższe. Dostępny w aptekach, raczej wszędzie.

Czas tracony z rozkoszą nie jest czasem zmarnowanym.


Obrazek
Avatar użytkownika
witch
Fajna Kobietka
 
Posty: 107
Dołączył(a): 23 lip 2012, o 19:07

Re: nie mogę niczego znaleźć na moje włosy :(

Postprzez Melula » 28 sie 2012, o 14:13

łał.
Pierwsze słyszę o takim czymś - daj koniecznie znać jak Ci dalej z tym biostymulatorem pójdzie (chciałabym wiedziec)
Melula
 

Re: nie mogę niczego znaleźć na moje włosy :(

Postprzez anakra8 » 30 sie 2012, o 16:05

spróbuj używać jedwabiu do włosów. Mi bardzo pomaga utrzymać włoski w idealnym stanie.
anakra8
 

Re: nie mogę niczego znaleźć na moje włosy :(

Postprzez writingspeak » 11 wrz 2012, o 14:29

O matko! Masz ten sam kłopot co ja! Moje włosy też się łamią i są suche:( Nie chcą błyszczeć i w ogóle nie jestem z nich zadowolona. Przez chwilkę dobrze na nie działy kosmetyki Dave, ale potem jakoś jak by się odzwyczaiły...

O Vax słyszała, ale ponoć nie na każdego działałają tak rewelacyjnie
writingspeak
 

Re: nie mogę niczego znaleźć na moje włosy :(

Postprzez taka-Ja » 11 wrz 2012, o 15:51

Ja też używam jedwabiu, ale wydaje mi się, że bardziej wysusza, niż pomaga... Ostatnio ratuję się szamponem Radical, żelazem w suplemencie i olejkami, np. Vatiką.
taka-Ja
Miła Kobietka
 
Posty: 59
Dołączył(a): 11 wrz 2012, o 15:20

Re: nie mogę niczego znaleźć na moje włosy :(

Postprzez lia23 » 12 wrz 2012, o 11:12

polecam olejowanie włosów, ja regularnie olejuję i jest z nimi lepiej, taki zabieg trzeba wykonać przed myciem włosów, najlepiej jak najdłużej trzymać olej na włosach, można używać równych olejów, ja używałam np. olej rycynowny, oliwkę z oliwek, olejki z alterry. ja zauważam znaczne efekty po zastosowaniu takiej pielęgnacji włosów.
lia23
 

Re: nie mogę niczego znaleźć na moje włosy :(

Postprzez ladycarmen » 12 wrz 2012, o 15:40

bozenka1975 napisał(a):Witam,
mam taki problem. Zawsze miałam słabe i szybko się łamiące włosy, na dodatek kręcące się każdy w inną stronę. po wypróbowaniu wszystkich możliwych sposobów zdecydowałam się je trochę ściąć i zafundować im bombę witaminową w postaci biostymulatora. Kupiłam przez internet biostymulator Mario Luigi i wydaje mi się, że jest lepiej. Nakładam to na włosy od miesiąca. Czy któraś z pań używała już tego preparatu? Mi się wydaje, że działa, ale chciałabym wiedzieć co wy o tym myślicie. Czekam na info.
Pozdrawiam- Bożenka :)


Ja robie domową maseczkę z olejku rycynowego, nafty, 1 jajka , łyzki odzywki do włosów. Na krecone slabe włosy rewelacja! Warto spróbować.
ladycarmen
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 12 wrz 2012, o 15:34

Re: nie mogę niczego znaleźć na moje włosy :(

Postprzez natka1234 » 22 wrz 2012, o 21:47

Ja kiedyś używałam i poprawa była widoczna :)

Moda i Uroda- Odkrywaj swoje inspiracje z Stylowi.pl
natka1234
Miła Kobietka
 
Posty: 69
Dołączył(a): 19 wrz 2012, o 20:06

Re: nie mogę niczego znaleźć na moje włosy :(

Postprzez szalona sroczka » 8 mar 2013, o 14:02

Ja polecam łykać witaminki ze skrzypem, mi bardzo pomógł - zwłaszcza na łamliwe i suche końcówki - Eliksir Piękności Syoss z olejkiem absolutnym

Rozkręcam się na blogu
http://szalona-sroczka.blogspot.com/
Zapraszam, może coś znajdziecie ciekawego dla siebie :)
szalona sroczka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 13
Dołączył(a): 8 mar 2013, o 13:26

Re: nie mogę niczego znaleźć na moje włosy :(

Postprzez mery » 12 mar 2013, o 15:01

Witaminki są bardzo dobre, ale jeśli chcesz żeby CI się włosy nie łamały to musisz często podcinać końcówki, przede wszystkim jak już się zdołały rozdwoić. Ja jestem też zwolenniczką używania produktów profesjonalnych, fryzjerskich. Lata praktyki nauczyły mnie, że nie powinno się kupować zwykłych, tanich kosmetyków.

:D
mery
Miła Kobietka
 
Posty: 82
Dołączył(a): 23 lis 2012, o 16:50
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]