Nie potrafimy juz ze sobą żyć..

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

Nie potrafimy juz ze sobą żyć..

Postprzez Pastelkowa » 10 maja 2019, o 07:16

Kobietki, pisząc tutaj jest to już chyba mój akt desperacji, bo nigdy nie wypowiadam się na tego typu portalach.
Jestesmy mlodymi ludzmi, razem od 4 lat. Mieszkamy razem od niecałych 2.
Myślę że tak od roku, cos w naszym zwiazku zlego się dzieje. Nie potrafimy się dogadac, straciliśmy wspolne tematy, pasje. Czuje się jakbym mieszkala z brarem. Co do seksu - totalna klapa. Uprawiamy go moze raz na 2 tygodnie a mam 20 lat! Po prostu mam wrazenie że on mnie juz nienpodnieca... Mysli ze jak mnie raz pocałuje, wsadzi 2 razy palec tam to jestem gotowa. Bez lubrykantow nie jestesmy w stanie uprawiac seksu ( tutaj moze tez być wina tabletek anty), seks jakos nie sprawia mi mega przyjemnosci - sam fakt ze trwa może maks 5 min już mnie dołuje - ale czesciej ciesze się, ze tak szybko się skończyło.

Kiedys bylo naprawdę super, nie wiem gdzie szukać przyczyny czy w sobie czy w nim. Czuje juz frustracje podejrzewam ze on tez, bo on chce tego zblizenia ale mi za kazdym razem ciężko się przełamać, po prostu nie chce.
Nie wiem juz co robic sad

Nie chce się z nim rozstawiac, chcialabym to jakos naprawic, pomoznie sad
Pastelkowa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 10 maja 2019, o 07:14

Re: Nie potrafimy juz ze sobą żyć..

Postprzez donatka » 10 maja 2019, o 10:12

Może warto pójść do terapeuty dla par? Tak po prostu zaczęło się coś złego dziać?
donatka
Fajna Kobietka
 
Posty: 204
Dołączył(a): 9 gru 2017, o 17:43

Re: Nie potrafimy juz ze sobą żyć..

Postprzez pluton » 29 maja 2019, o 10:16

Najlepiej będzie jak zaczniecie od wspólnej rozmowy. Pamiętaj rozmowa jest wszystko w stanie załatwić w dobry sposób jak i negatywny. Jeśli to nic nie da i nie będziecie się w stanie dogadać, a naprawdę będziecie chcieli to ratować to proponuję udać się do psychologa dla par. Wbrew temu co się mówi, on jest rzeczywiście pomocny.

pluton
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 29 maja 2019, o 09:55

Re: Nie potrafimy juz ze sobą żyć..

Postprzez BlackWolf » 30 maja 2019, o 15:24

Jesteście jeszcze młodzi, wszystko przed wami tylko musicie razem tego chcieć.
Jak koleżanka napisała powyżej -najważniejsza jest rozmowa.
Bez szczerej rozmowy Twój partner nie będzie wiedział co może zmienić na lepsze, nie wie co robi źle, bo z nim o tym nie rozmawiasz.
Powiedz mu czego oczekujesz, co chciałabyś zmienić itd.
Może on czuje dokładnie to samo z Twojej strony, tylko Ci o tym nie mówi?
Wspólnie pomyślcie jak urozmaicić wasz seks. Nie zostawiaj go samego z tym problemem, bo może odnieść wrażenie, że jest Ci z nim tragicznie... a nie ma nic gorszego jak urażona męska duma w sprawach łóżkowych. ;)
Poza tym wspólne mieszkanie wcale nie jest takie kolorowe.
Wtedy zauważa się wady, których wcześniej nie można było dostrzec.
Wdziera się także rutyna, seks nie jest już taki jak wcześniej, bo macie siebie 24/h.
Ale wszystko można naprawić. Wystarczy rozmawiać o swoich potrzebach i zadbać o związek.

Nie szukam bajek w życiu moim.
Bajki są okrutne...

Obrazek
Avatar użytkownika
BlackWolf
Moderatorka
 
Posty: 2891
Dołączył(a): 13 mar 2015, o 20:52

Re: Nie potrafimy juz ze sobą żyć..

Postprzez Martynamood » 7 sie 2019, o 11:14

Może to po prostu kryzys w związku? ;)
Martynamood
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 30 lip 2019, o 14:36

Re: Nie potrafimy juz ze sobą żyć..

Postprzez makajka89 » 28 lis 2019, o 12:53

Najpierw porozmawiajcie o tym czego oczekujecie od siebie. Warto wprowadzić zabawki erotyczne, które pomagają przełamać rutynę w związku. My z partnerem zdecydowaliśmy się na wibratory dla par i w łóżku jest coraz ciekawiej. Polecam przejrzeć wspólnie ta ofertę, z pewnością znajdziecie coś ciekawego: https://etriskelion.pl/firm-pol-1531491 ... -Toys.html
makajka89
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 28 lis 2019, o 12:47

Re: Nie potrafimy juz ze sobą żyć..

Postprzez MyRey » 17 gru 2019, o 15:12

Skoro wam sie nie uklada i jestescie mlodzi to dlaczego zwyczajnie sie nie rozstaniecie?
MyRey
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 17 gru 2019, o 15:06
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot], Google Feedfetcher, Wesela Rzeszów