Nie rozumiem faceta, zaręczyny

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

Nie rozumiem faceta, zaręczyny

Postprzez ika1313 » 28 paź 2016, o 20:53

Dziewczyny,
Kompletnie nie rozumiem zachowania mojego faceta. Od jakiś dwóch lat bardzo często podejmuje temat ślubu, że chciałby już, że mu na tym zależy, ciągle pyta mnie o preferencje pierścionka, rozmiar. Na początku byłam szczęśliwa, że się oświadczy (doskonale wie, że jestem jedną z tych dziewczyn dla których to jest ważne). Przez pierwszy rok czekałam, on bardzo często mówił o ślubie zaręczynach, ale nie robiłw tym kierunku KOMPLETNIE nic. Teraz mija już drugi rok, było mnóstwo okazji do tego żeby mógł się oświadczyć. Porozmawiałam z nim na ten temat, stwierdził, że dalej chce ślubu i wkrótce się oświadczy. Jak do tej pory cisza... a ostatnio zrobił mi awanturę, że nasz związek to takie ,,nie wiadomo co'' i że moglibyśmy to zmienić (?) dosłownie zaniemówiłam a później zapytałam czy ja mam się mu oświadczyć czy co ?
Nigdy nie nalegałam na ślub ani zaręczyny, nie zmuszałam do niczego. Mamy dobrą pracę, wykształcenie i gdzie mieszkać.
Już lejąc na te zaręczyny, mam zapytać go wprost na kiedy ustalamy datę ślubu? zaczynam nie ogarniać jego zachowania
*jesteśmy razem 4 lata
ika1313
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 28 paź 2016, o 20:16

Re: Nie rozumiem faceta, zaręczyny

Postprzez grundkowsk » 29 paź 2016, o 12:17

Może on po prostu nie jest pewny i nie jest gotowy? Może jak rozmawiacie o ślubie to tego bardzo chce a kiedy zostaje z myślami sam to ma jakieś wątpliwości.

grundkowsk
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 29 paź 2016, o 12:10

Re: Nie rozumiem faceta, zaręczyny

Postprzez Pletwa Reborn » 30 paź 2016, o 12:04

Dokładnie. Możesz spróbować go sforsować i ponaglić, nawet jeśli zareaguje jakoś wymijająco to i tak nic się nie stanie, a spróbować warto.
Pletwa Reborn
 
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google Adsense [Bot]