Nie wiem co mam myslec.

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

Nie wiem co mam myslec.

Postprzez Madlen1992 » 26 lis 2012, o 22:58

Witam! Potrzebuje opini na pewien temat bo sama nie wiem co mam myślec...Poznałam na Fb pewnego chłopaka,bardzo mi sie spodobał. Spotkalismy się kilka razy.Z początku duzo pisalismy,ale z czasem przestał odpisywac tak czesto...Wczoraj jeszcze sie widzielismy bylo ok,ale dzis napisał ze jedzie za granice na miesiac i nawet nie przyjechal sie pozegnac:( nie wiem co mam myslec,jest mi bardzo przykro:(Boje sie ze jak popjedzie to juz calkiem zerwie kontakt ze mna...:(
Madlen1992
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 26 lis 2012, o 22:48

Re: Nie wiem co mam myslec.

Postprzez Majka_93 » 26 lis 2012, o 23:01

Nie wiem, ale wydaje mi się, że my kobiety mamy coś do wyczuwania takich spraw. Może nie każdej z nas to dobrze wychodzi, no ale cóż takie jest życie : ) Pytanie czy czujesz, że on traktuje Cie poważnie ? : )
Majka_93
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 26 lis 2012, o 22:38

Re: Nie wiem co mam myslec.

Postprzez Madlen1992 » 26 lis 2012, o 23:06

No własnie problem w tym,że nie wiem juz z jednej strony jak by nie traktował mnie powaznie to by nie przyjezdzał a ma okolo 30 km do mnie,ale z drugiej strony by sie bardziej staral,odpisywał na kazdego sms-a i ogólnie wykazaywał by jakos wieksze zainteresowanie:(
Madlen1992
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 26 lis 2012, o 22:48

Re: Nie wiem co mam myslec.

Postprzez Majka_93 » 26 lis 2012, o 23:20

W sumie mój chłopak, też często nie odpisuje na każdego sms, czasami też czuję, że mógłby wykazywać większe zainteresowanie, ale niektórzy z nich chyba już tak mają : ) Chociaż ma do mnie 80km, a i tak przyjeżdża wciąż czuję czasami, że to za mało... Jeśli coś do niego czujesz, i masz wrażenie, że on to odwzajemnia sądzę, że warto spróbować.
Majka_93
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 26 lis 2012, o 22:38
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Google [Bot]