Nieudany wyjazd na wakacje

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

Nieudany wyjazd na wakacje

Postprzez Paulaluska » 29 lip 2016, o 00:39

Ja z chłopakiem, z.ktorym byłam 6 lat, byliśmy na wakacjach w Grecji. Mimo że to piękny kraj to chciałabym zapomnieć o tym wyjeździe. Mój chłopak traktował mnie jak koleżankę, Noe zwracał uwagi na mnir, ale za to na inne dziewczyny i owszem. Czułam się jak idiotka przed znajomymi i przed samą sobą. Był z nami też dobry kumpel mojego ex który strasznie go nakręcal żeby gdzieś chodzić itp, tym bardziej że był na wakacjach bez dziewczyny, a z tego co go znam wystarczy trochę alkoholu i ze zdrada nie ma.problemu. Co do.mojego chłopaka to nie wiem czy mnir zdradził ale wiem że chodził imprezowac z chłopakami i Bóg jeden wie gdzie jeszcze. Później mi powiedział że nie przyjechał na wakacje prowadzac się z dziewczyną za rękę tylko bawić się że znajomymi. Bardzo mnie to zabolalo bo długo jesteśmy razem i znajomi sa ok, ale myślę że powinien być też czas dla mnie. Zachowywał się jak jakiś gowniarz po prostu. Inni którzy przyjechali z dziewczynami też że wszystkimi się bawili itp ale potrafili ta godz dziennie chociaż przeznaczyć swoim polowkom a po nas nie było widać że jesteśmy para. Bardzo bolało mnie jego zachowanie i jedyne o czym myślałam to żeby ten wyjazd szybko minął i że chce wracać do domu. Co do przyjaciela mojego chłopaka to dla niego kazdy chłopaka który interesuje się swoją dziewczyną, wgl ustąpi jej w czymś, pójdzie gdzieś z nią sam na sam to "pantofel". Ja miałam wrażenie że mój chłopak ma siłę chce mu pokazać jak to ma mnie gdzieś. Noe wiem co robić, kocham.go, ale też nie mogę sobie pozwolić na takie traktowanie. Nie wiem, moja samoocena jest równa zeru po tych wakacjach. Bez sensu wszystko, najgorsze ze on nic złego nie widzi w swoim zachowaniu. Z nim źle, ale bez niego też nie jest dobrze...
Paulaluska
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 29 lip 2016, o 00:21

Re: Nieudany wyjazd na wakacje

Postprzez Hadassa » 29 lip 2016, o 09:02

Czemu mi sie to kojarzy z innym tematem? I to prawie slowo slowo napisanym tylko w innyn czasie?

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Nieudany wyjazd na wakacje

Postprzez Pysiana » 29 lip 2016, o 09:36

"Przyjaciel mojego chłopaka" kilka dni temu. Prawie to samo nawet nick podobny :D

Jeśli chcesz dowiedzieć się, co zrobić, by Twój mężczyzna bardziej się o Ciebie starał, na moim blogu znajdziesz bezpłatnego ebooka na ten temat:

http://patrycjamisiewicz.pl

Znajdziesz również porady na temat tego, jak naprawić swój związek, rozwinąć go, a także stać się lepszą kobietą. :woman:
Avatar użytkownika
Pysiana
Miła Kobietka
 
Posty: 62
Dołączył(a): 5 lip 2016, o 15:42

Re: Nieudany wyjazd na wakacje

Postprzez Hadassa » 29 lip 2016, o 20:49

Tak wiec temat zamykam ;)

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Google [Bot]

cron