Niewiem jak sie mam zachować..

Życiowy dział, nasze sprawy i problemy dnia codziennego.

Niewiem jak sie mam zachować..

Postprzez princessa92 » 19 lut 2017, o 22:12

Witam kobitki ! Założyłam taki wątek bo chciałabym sie poradzić i wyżalić .. O tuż pisze o co biega .. Pracuje w biurze w takim puncie obsługi u mojej cioci czyli matki chrzestnej .. I wczoraj zorganizowała huczna imprezę tzn rocznice ślubu.. Niestety nie zostałam zaproszona ale zaprosiła cała moja rodzine kuzynostwo moich rodziców itp jest mi bardzo przykro z tego powodu gdyż jestem chrzesniaczka i u niej jakby można powiedziec wykonuje i wyręczał sie we wszystkim i niej w pracy i to jeszcze za marne grosze .. Nie jestem małym dzieckiem bo mam prawie 25 lat mam chłopaka wiec mogła mnie zaprosić razem z Nin .. Ale gówniarzy młodych to zaprosiła .. Normalnie nie mogę sie złym poradzić bo ja tez jestem rodzina a czuje odrzucona jak piąte koło u wozu .. Mam ogromny żal .. Mój chłopak twierdzi ze chamsko sie zachowała i tym bardziej powinna mnie zaprosić .. Nie jestem obca bo ja tez nalezą do rodziny ..!! Niewiem czemu tylko ja jedyna z rodziny nie zostałam zaproszona czuje sie z tym fatalnie ! Jutro ide do pracy .. Powiedzcie mi kochane jak mam sie zachować ? Czy mam sie obrazić czy nie odzywać czy jak do ciotki w pracy ?? Normalnie mnie to boli jak mnie potraktowała :( jak uważacie kobitki ? Czy to jest normalne ??
princessa92
Miła Kobietka
 
Posty: 33
Dołączył(a): 28 gru 2013, o 14:46

Re: Niewiem jak sie mam zachować..

Postprzez princessa92 » 19 lut 2017, o 22:16

Sorki za gdzieniegdzie błędy bo pisałam iphonem i słownik tak przekręcił wyrazy ;-)
princessa92
Miła Kobietka
 
Posty: 33
Dołączył(a): 28 gru 2013, o 14:46

Re: Niewiem jak sie mam zachować..

Postprzez redorange666 » 19 lut 2017, o 22:37

Zasadniczo powinnaś się zachować profesjonalnie czyli jak gdyby nigdy nic. Praca to praca, rodzina to rodzina i nie łączy się jednego z drugim.
W pracy nie ma możliwości aby się na siebie obrażać. To nie jest zachowanie pracodawca pracownik.
Avatar użytkownika
redorange666
Samiec
 
Posty: 2180
Dołączył(a): 26 sty 2014, o 15:58
Lokalizacja: Śląsk

Re: Niewiem jak sie mam zachować..

Postprzez princessa92 » 19 lut 2017, o 22:55

No rozumiem .. Ale mnie to zastanawia czemu ja jedyna z calutkiej rodziny ! mnie nie zaprosiła jedyna ! .. A jestem chrzesniaczka wszyscy mieszkamy blisko siebie na jednym podwórzu ! Moja firma jest tez na podwórzu ! A ja wyreczam sie za nia we wszystkim ! I ja uważam ze zachowała sie swinsko . To co to moze jeszcze mam sie milutko odzywać do niej ? Przykro mi jest i tyle ..
princessa92
Miła Kobietka
 
Posty: 33
Dołączył(a): 28 gru 2013, o 14:46

Re: Niewiem jak sie mam zachować..

Postprzez Jaśmin » 19 lut 2017, o 23:29

Milutko nie musisz, ale zawodowo. A po pracy powinnaś to sobie z nią wyjaśnić bo może to po prostu nieporozumienie a Ty się już nakręcasz. Może Twoje zaproszenie z jakiegoś powodu nie dotarło? Może chciała a nie dała rady Cię powiadomić...? Nie wiem, o tym musisz pogadać z nią, najlepiej wprost. Nie zapytasz to się nie dowiesz dlaczego. Fakt, że to dziwne, bo skoro zaprosiła wszystkich to swoją chrześniaczkę raczej też powinna...

y tallo corazones a navaja en un torso desnudo de un naranjo
Obrazek
Avatar użytkownika
Jaśmin
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 743
Dołączył(a): 29 gru 2016, o 00:55
Lokalizacja: Hiszpania

Re: Niewiem jak sie mam zachować..

Postprzez Fenek86 » 19 lut 2017, o 23:37

Nigdy nie łącz pracy z rodziną. Ja od rodzinnych biznesów uciekam jak najdalej, bo to nic dobrego nie daje.
W pracy trzymaj fason i profesjonalizm. Po pracy możesz przecież zapytać ją dlaczego tak zrobiła.
Chamówa to fakt.
Avatar użytkownika
Fenek86
Samiec
 
Posty: 230
Dołączył(a): 9 lut 2017, o 19:54

Re: Niewiem jak sie mam zachować..

Postprzez princessa92 » 19 lut 2017, o 23:57

No chamówą chamowa.. Np moja babcia i moi znajomi byli aż zaskoczeni ze nie zostałam zaproszona .. W takim dziekuje wam za porady :) w pracy zachowam sie zawodowo a po pracy porozmawiam i grzecznie sie zapytam dlaczego tak sie stało ..
princessa92
Miła Kobietka
 
Posty: 33
Dołączył(a): 28 gru 2013, o 14:46

Re: Niewiem jak sie mam zachować..

Postprzez Damian Parcel » 25 lut 2017, o 22:00

Jeśli wiesz jaką ona jest osobą, to zadaj sobie pytanie jakby ona się poczuła w Twojej sytuacji. Jeśli Twoja odpowiedź brzmi: na pewno byłoby jej przykro, poczułaby się urażona - to masz odpowiedź. Wtedy zrobiła to zapewne z premedytacją. Ale nie myśl o tym. Zachowaj profesjonalizm, pewnie młoda jesteś, nie warto przejmować się takimi sytuacjami, bo jeszcze pełno ich nas wszystkich spotka:) nie warto;)

https://www.youtube.com/watch?v=pquXW8SM29k Mam nadzieję, że komuś pomoże
Avatar użytkownika
Damian Parcel
Miła Kobietka
 
Posty: 47
Dołączył(a): 1 lut 2017, o 00:11
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]