Nowe, swieze pomysly na wesele??

Jedyny dzień w życiu, tak ważny dla kobiet. Jak zorganizować wesele? Jaką suknię kupić? Ślub kościelny czy cywilny? Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej, a może podzielić się swoimi doświadczeniami? Zapraszamy do pisania tutaj.

Nowe, swieze pomysly na wesele??

Postprzez san_antonio » 19 sty 2012, o 19:08

Hej Kobietki!
Pewnie ten watek sie juz tu przewinal.. Jednak chcialam zapytac czy macie jakies fajne, nowe pomysly na wesele? Nie chodzi mi o pomysl na temat przewodni.. Mam raczej na mysli jakies atrakcje, rozrywki w trakcie trwania wesela. Moje juz tuz, tuz.. wiec ciagle wszystko organizuje ale w tym natloku zaczynam sie gubic :angrywife
san_antonio
 

Re: Nowe, swieze pomysly na wesele??

Postprzez WeselneZaplecze » 20 sty 2012, o 12:04

Byłam na weselu gdzie był pokaz barmański w trakcie przyjęcia. Muszę przyznać, że zainteresowanie było ogromne i każdy był zafascynowany niezwykłymi umiejętnościami barmanów.
WeselneZaplecze
 

Re: Nowe, swieze pomysly na wesele??

Postprzez babeczka » 15 lut 2012, o 14:24

Pewnie masz wśród swoich znajomych jakiegoś wesołka,który potrafi rozbawić towarzystwo. Dobierz mu jakąś też wesołą koleżankę, którzy będą wymyślać różne gry i zabawy podczas przyjęcia.Głuchy telefon,kółeczko,mam chusteczkę haftowaną,pociąg,zabawę z balonami, indywidualnymi tańcami,śpiewem i inne tego rodzaju, wszystko będzie zależeć od pomysłów tzw starosty weselnego,jakim będzie ta Twoja para przyjaciół - wesołków.Trzymaj się.Pa.
Avatar użytkownika
babeczka
Extra Kobietka
 
Posty: 362
Dołączył(a): 5 lut 2012, o 12:47

Re: Nowe, swieze pomysly na wesele??

Postprzez Luśka » 18 lut 2012, o 12:36

Coraz bardziej modne jest puszczanie lampionów o północy lub fajerwerków, pokazy barmańskie oraz pokazy tańca np. latynoskiego.
Ale myślę, że wesele to wesele,nie ma po co wymyślać czegoś na siłę... wesele jest po to żeby spotkać się z rodziną, cieszyć się z parą młodą i potańczyć. Nikt raczej nie przychodzi na jakies atrakcje:) Chociaż może to być fajne uświetnienie wieczoru :)
Luśka
 

Re: Nowe, swieze pomysly na wesele??

Postprzez no.nie.wiem » 18 lut 2012, o 17:01

Lampiony wyglądają cudnie :) Żałuję, że nie pomyślałam o tym na moim weselu.
Sztuczne ognie na pewno zaskoczą wszystkich. Zwłaszcza kiedy zatrudnisz profesjonalistę który to za Ciebie zorganizuje.
no.nie.wiem
 

Re: Nowe, swieze pomysly na wesele??

Postprzez WeselneZaplecze » 24 lut 2012, o 13:32

Oprócz tego co już zostało wymienione można jeszcze zorganizować pokaz tańca, który zostanie połączony z nauką tańca dla gości. A dla miłośników słodyczy fontanna czekoladowa, która zapewne ucieszy również i dzieci ;)
WeselneZaplecze
 

Re: Nowe, swieze pomysly na wesele??

Postprzez tusia25 » 26 lut 2012, o 21:56

A ja byłam w sumie już w tamtym roku ma weselu w górach i zorganizowano kulig:) było ekstra,niby trochę zimno, bo nikt nie był przygotowany ale wszyscy się super bawili a alkohol rozgrzewał gości:) tylko trzeba brać po uwagę fakt że nie zawsze da się zorganizować taką atrakcję:D Na tym weselu na którym byłam było tylko 50. gości, okolica i pogoda były, że tak powiem sprzyjające:)
tusia25
 

Re: Nowe, swieze pomysly na wesele??

Postprzez WeselneZaplecze » 28 lut 2012, o 12:23

Kulig podczas wesela? :shock: Oj chciałabym coś takiego zobaczyć, a jeszcze lepiej przeżyć! Fajny i dosyć oryginalny pomysł na urozmaicenie przyjęcia.
WeselneZaplecze
 

Re: Nowe, swieze pomysly na wesele??

Postprzez Kolaboracja » 20 mar 2012, o 15:53

WeselneZaplecze napisał(a):Kulig podczas wesela? :shock: Oj chciałabym coś takiego zobaczyć, a jeszcze lepiej przeżyć! Fajny i dosyć oryginalny pomysł na urozmaicenie przyjęcia.



hmm pierwszy raz słyszę o takim czymś :D ale to się wydaje być super sprawą taki kulig podczas wesela... na pewno niezapomniane to by było :
Kolaboracja
 

Re: Nowe, swieze pomysly na wesele??

Postprzez tusia25 » 27 mar 2012, o 16:10

oj wspomnienia naprawdę super, zresztą takie wesele powiedzmy z góralską nutką, długo pozostanie w pamięci:) i chyba mogę śmiało napisać że to było najlepsze wesele na jakim do tej pory byłam:)
tusia25
 

Re: Nowe, swieze pomysly na wesele??

Postprzez Panna_Mysia » 3 kwi 2014, o 20:36

tusia25 napisał(a):A ja byłam w sumie już w tamtym roku ma weselu w górach i zorganizowano kulig:) było ekstra,niby trochę zimno, bo nikt nie był przygotowany ale wszyscy się super bawili a alkohol rozgrzewał gości:)


Świetny pomysł, bardzo mi się podoba!

Jeśli lubisz testować nowości i otrzymywać darmowe produkty, rodzina Myszy ser-decznie zaprasza na gryzoniowy blog - http://www.mysia-familia.blogspot.com
Avatar użytkownika
Panna_Mysia
Fajna Kobietka
 
Posty: 204
Dołączył(a): 11 sie 2013, o 15:27
Lokalizacja: Krosno Odrz.

Re: Nowe, swieze pomysly na wesele??

Postprzez karolka1 » 1 cze 2014, o 10:44

Byłam na kameralnym ale ciekawym weselu w restauracji Mekong w Krakowie na Kamieńskiego 11 polecam kilmaty orientalne tańce i jedzenie naprawdę dobrze się bawiłam większość propozycji podobno wyszło od właścicieli wiec można się popytać
karolka1
Miła Kobietka
 
Posty: 40
Dołączył(a): 8 sie 2012, o 19:23

Re: Nowe, swieze pomysly na wesele??

Postprzez semik » 28 wrz 2019, o 16:46

Nie każdy lubi orientalne tańce. Raczej nie są one zbyt popularne na polskich weselach.
semik
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 28 wrz 2019, o 16:38

Re: Nowe, swieze pomysly na wesele??

Postprzez malinowatrufla » 22 lis 2019, o 10:42

a co wam sie najbardziej podoba z atrakcji weselnych? ja bylam ostatnio na takim, gdzie jako glowna atrakcje mieli pokaz barmanski, mega mi sie podobalo, i to w wykonaniu tej grupy Krzysztofa Drabika-speedbar ;) widzialam go w mam talent, nie sadzilam ze kiedys cos takiego zobacze na wlasne oczy!
malinowatrufla
Fajna Kobietka
 
Posty: 145
Dołączył(a): 17 paź 2018, o 21:36

Re: Nowe, swieze pomysly na wesele??

Postprzez kamaolsze12 » 3 gru 2019, o 12:09

moja znajoma byla na weselu gdzie jej znajome zrobily pokaz pole dance, ale nie taki gdzie już każdy mysli ze to erotic dance, tylko . wszystko było pełna klasy wdzięku bardzo sie podobało, trochę ciotki miały minę taką...zdezorientowana, a na kolejnym zrobili spektkl improwizowanego teatru bo pan mlody dzialal i jego grupa mu zrobila prezent

kamaolsze12
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 3 gru 2019, o 12:07
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]