Nowoczesne rozwiązanie dla dzieci

Nie ma kobiety która nie lubiła by zakupów. Znalazłaś promocję którą chciała by się podzielić?

Nowoczesne rozwiązanie dla dzieci

Postprzez Marysiaa » 5 gru 2023, o 21:13

W branży związanej z fotelikami i alternatywnymi rozwiązaniami do fotelików nie najlepiej się dzieje. Wszystko aby wyeliminować z rynku innowację jaką jest Smart Kid Belt. Widzieliście o takich poczynaniach? Jeżeli nie to polecam lekturę artykułu na brd24.
Marysiaa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 3 maja 2019, o 11:44

Re: Nowoczesne rozwiązanie dla dzieci

Postprzez ursacheba » 8 gru 2023, o 20:23

Ciekawe. BRD24 słynie z dobrych artykułów o bezpieczeństwie, ale powiem, ze ten temat jakoś mi uciekł. A jak teraz czytam, to niezły bałagan w branży jest. I tam wynika że nawet testy niektóre były robione z "tezą".
ursacheba
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 8 gru 2023, o 20:19

Re: Nowoczesne rozwiązanie dla dzieci

Postprzez Aza » 10 gru 2023, o 22:01

Niestety branża mocno namieszała lecz całe szczęście producenci go bronią, a klienci, którzy je poznają bardzo chwalą.
Aza
Miła Kobietka
 
Posty: 60
Dołączył(a): 28 mar 2015, o 19:16

Re: Nowoczesne rozwiązanie dla dzieci

Postprzez Dagmi » 12 gru 2023, o 23:07

Urządzenie to sporą grupę zwolenników, a rynek jest na tyle duży, że starczy miejsca dla wszystkich. Oby branża to też zrozumiała.
Dagmi
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 8 maja 2022, o 13:23

Re: Nowoczesne rozwiązanie dla dzieci

Postprzez Żabnik » 26 gru 2023, o 18:11

Rozwój umiejętności wyobraźni przestrzennej u dziecka odgrywa istotną rolę w procesie nauki i poznawania świata. To zdolność do myślenia trójwymiarowego, orientacji w przestrzeni oraz wyobrażania sobie obiektów w różnych płaszczyznach. Klocki, układanki, czy zestawy do budowania pozwalają dziecku rozwijać umiejętności przestrzenne. Konstruowanie różnych struktur wymaga planowania, przewidywania oraz rozumienia relacji przestrzennych między elementami. Działa sztuki, takie jak rysunek i malowanie, wspierają rozwój wyobraźni przestrzennej. Dziecko, eksperymentując z różnymi formami i kolorami, uczą się interpretować przestrzeń na płaszczyźnie. Gry planszowe, które wymagają przemieszczania się po planszy, rozumienia zasad i planowania ruchów, doskonale rozwijają umiejętności przestrzenne. Takie gry angażują także pamięć przestrzenną. https://smartmemories.pl/atrybut-produk ... estrzenna/
Żabnik
Fajna Kobietka
 
Posty: 120
Dołączył(a): 27 paź 2020, o 12:38
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]