Nowy serial - Lekarze

Co warto obejrzeć, przeczytać oraz posłuchać? Co możecie polecić? Czyli rozmowy o lekko kulturalnym zabarwieniu.

Nowy serial - Lekarze

Postprzez ro9ro9 » 4 wrz 2012, o 15:15

Co sądzicie o tym serialu ? Wczoraj widziałam pierwszy odcinek i ogólnie nudy trochę. Mimo wszystko amerykanie robią to lepiej.

Zapraszam wszystkich - stomatolog Poznań
ro9ro9
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 31 sie 2012, o 13:42

Re: Nowy serial - Lekarze

Postprzez mycha25 » 4 wrz 2012, o 15:30

Na mnie też jakiegoś wielkiego wrażenia nie zrobił ale obejrze jeszcze kilka odcinków,może się rozkręci.

http://karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie/klik. Wystarczy codziennie kliknąć by nakarmić psiaka.
mycha25
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 728
Dołączył(a): 16 mar 2012, o 04:21

Re: Nowy serial - Lekarze

Postprzez kobietkaXY » 17 wrz 2012, o 15:42

A ja powiem, że mnie zainteresował, bo dotychczas oglądałam już "Na dobre i na złe" i "Dr House'a" ;-) więc lubię tę tematykę, a obsada też mi odpowiada.

Chociaż z drugiej strony smutne jest to, że w polskiej TV nie chcą dać szansy nowym młodym aktorom tylko w kółko biorą wszędzie tych samych. Momentami zaczynam się gubić w tym, co oglądam... w szczególności jeśli widzę te same pary w różnych rolach.

Wracając do "Lekarzy" to oglądając za pierwszym razem pierwszy odcinek robiłam coś jeszcze w międzyczasie i nie skupiłam się zbytnio na filmie. Przy powtórce już było lepiej i z chęcią obejrzałam kolejny odcinek.

Carpe diem...
Avatar użytkownika
kobietkaXY
Miła Kobietka
 
Posty: 26
Dołączył(a): 17 wrz 2012, o 15:29

Re: Nowy serial - Lekarze

Postprzez myszencja » 18 wrz 2012, o 14:58

Dla mnie sztuczny trochę
myszencja
 

Re: Nowy serial - Lekarze

Postprzez cola » 18 wrz 2012, o 17:26

serial jak to serial - zwłaszcza na tvnie - wszyscy bogaci, piekni, usmiechnieci itd
wszytsko sztuczne i przewidywalne

cola
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 24
Dołączył(a): 17 wrz 2012, o 22:11

Re: Nowy serial - Lekarze

Postprzez kobietkaXY » 27 wrz 2012, o 13:19

No fakt, jest strasznie przekoloryzowany. Po 1 trochę za dużo w nim romantycznych ale zarazem mało realistycznych sytuacji. Po 2. w życiu żaden lekarz nie będzie się aż tak angażował w sprawy pacjentów.

Ale jest w nim coś, co mi się podoba, chociaż nie wiem czy to nie kwestia samej obsady :)

Carpe diem...
Avatar użytkownika
kobietkaXY
Miła Kobietka
 
Posty: 26
Dołączył(a): 17 wrz 2012, o 15:29

Re: Nowy serial - Lekarze

Postprzez ewka21 » 2 paź 2012, o 18:26

ro9ro9 napisał(a):Co sądzicie o tym serialu ? Wczoraj widziałam pierwszy odcinek i ogólnie nudy trochę. Mimo wszystko amerykanie robią to lepiej.

A ja Wam powiem dziewczyny, że mi się podoba en serial a Małaszyński to już w ogóle ;p !

Polecam Wam pokoje świnoujście :) !
Avatar użytkownika
ewka21
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 2 paź 2012, o 18:10

Re: Nowy serial - Lekarze

Postprzez Vanilia ;) » 14 paź 2012, o 01:27

:drinkwine eee ja lubie tematykę medyczną więc serial może być :)
tylko aby nie skończył się jak wszystkie polskie tasiemce :D
Vanilia ;)
 

Re: Nowy serial - Lekarze

Postprzez bajaderka » 16 paź 2012, o 20:57

Na początku też miałam mieszane uczucia, ale z każdym odcinkiem się rozkręca.
Wolałabym co prawda obejrzeć kiedyś prawdziwy serial/film o naszej służbie zdrowia, ale jako miły dodatek do posiłku ten serial daje radę.
I trzeba przyznać, że operacje wyglądają bardzo realnie.
Avatar użytkownika
bajaderka
Miła Kobietka
 
Posty: 86
Dołączył(a): 16 paź 2012, o 20:47

Re: Nowy serial - Lekarze

Postprzez aga.ta » 23 paź 2012, o 19:39

dla mnie operacje wyglądają zbyt realnie (nie znoszę widoku krwi), więc patrzę tylko jednym okiem, ale za to z przyjemnością słucham. w serialu jest świetnie dobrana muzyka, przynajmniej dla mojego ucha.
Avatar użytkownika
aga.ta
Miła Kobietka
 
Posty: 94
Dołączył(a): 4 paź 2012, o 15:24

Re: Nowy serial - Lekarze

Postprzez alexxx » 23 paź 2012, o 20:59

Też nie przepadam za widokiem krwi itp, ale myśle, że to dobrze że wszystko jest takie realne. Oprócz tego serial wciąga. Zobaczymy co będzie dalej, miejmy nadzieję że nie zrobi się z tego kolejny 130484-odcinkowy tasiemiec... :)
alexxx
 

Re: Nowy serial - Lekarze

Postprzez Paulla » 30 paź 2012, o 18:49

Ja bardzo lubię Magdalenę Różczkę i Małaszyńskiego, więc chociażby z tego powodu obejrzę ten serial raz na jakiś czas :)
Paulla
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 28 lis 2011, o 23:11

Re: Nowy serial - Lekarze

Postprzez ~czekoladka~ » 7 lis 2012, o 12:22

Bardzo lubie oglądać ten film, na TVN player można obejrzać odcinek który będzie w nastepny poniedziałek.

Różczka gra bardzo dobrze swoją role.
~czekoladka~
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 14
Dołączył(a): 6 lis 2012, o 20:48

Re: Nowy serial - Lekarze

Postprzez mimka31 » 8 lis 2012, o 16:54

Lekarzy też oglądam,lubię po prostu Małaszyńskiego a i Danuta Stenka to jedna z moich aktorek które lubię :P oglądac
mimka31
 

Re: Nowy serial - Lekarze

Postprzez tomalala » 23 lis 2012, o 16:28

Fajny serial, ale niestety miejsce samo w sobie za bardzo przekolorowane. W naszym kraju nie ma takich szpitali, gdzie osoby na różnych stanowiskach mówią sobie na "ty" (patrz pani dyrektor - Alicja). Wszystko czyściutkie, wszyscy uprzejmi i nieco sztuczni w tym wszystkim. Nie powiem, serial ma swój niezwykły klimat, pięknie pokazany Toruń, ale... No właśnie, jest to ale.

tomalala
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 23 lis 2012, o 16:08

Re: Nowy serial - Lekarze

Postprzez WaitForMe » 24 lis 2012, o 21:10

Bardzo fajny serial. Bałam się, że TVN nie poradzi sobie z serialem medycznym, ale naprawdę dają radę. Wątki medyczne są na wysokim poziomie, ogląda się to z ciekawością.

Oglądał już ktoś odcinek finałowy?
Polecam, świetnie zakończyli sezon. Niby nic się nie wyjaśniło z Alą i Maksem, ale czy zawsze musi być miłosny happy end na koniec? Przynajmniej jest na co czekać :D

PS Stenka i Koman - geniusze! Może by ich tak połączyli? :fallinlove Gdzieś czytałam, że Ela ma sobie gruchać na nowo z Krzysztofem ( byłym Alicji) ale szczerze mówiąc wolałabym ją właśnie z Leosiem :D

"Któregoś dnia nad życiem swym, zamyślę się przez dłuższą chwilę..."
Avatar użytkownika
WaitForMe
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 14
Dołączył(a): 24 lis 2012, o 19:34

Re: Nowy serial - Lekarze

Postprzez Sweet Nail » 27 lis 2012, o 19:08

Mi się nie podoba, nowe Polskie seriale to lipa. Kiepscy to już porażka, jedyne co da się oglądać na TVN to "Julia"

Sweet Nail
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 9
Dołączył(a): 28 kwi 2012, o 20:35

Re: Nowy serial - Lekarze

Postprzez kokkosowa » 27 lis 2012, o 21:29

Kolejny serial o lekarzach,coś na wzór Na dobre i na złe,tylko grają w nim znani i lubiani aktorzy.
kokkosowa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 16
Dołączył(a): 27 lis 2012, o 18:23

Re: Nowy serial - Lekarze

Postprzez zofia78 » 29 lis 2012, o 19:57

mi się nie podoba.... próbują tam wmówić, że prywatna służba zdrowia jest fajna.... widzę jak na co dzień funkcjonują prywatne szpitale i to straszne, tylko zysk się liczy ;/

Czy remanent to dobry pomysł na biznes? Proszę o pomoc.
Avatar użytkownika
zofia78
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 29 lis 2012, o 19:53

Re: Nowy serial - Lekarze

Postprzez ivi » 29 lis 2012, o 22:38

serial dobry...nawet bardzo...a Maks........ :oops:

Obrazek
Avatar użytkownika
ivi
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 15
Dołączył(a): 29 lis 2012, o 21:52
Lokalizacja: małe miasteczko :)

Re: Nowy serial - Lekarze

Postprzez megii17 » 29 lis 2012, o 23:03

Według mnie to naprawdę fajny serial, oczywiście nie łudźmy się, że tak wygląda szpitalna rzeczywistość (ty by było zbyt piękne) ale patrząc na to tylko pod względem produkcji filmowej, to naprawdę fajna, obsada owszem znana, ale nie są to aktorzy, których ostatnio jest już przepych i którzy grają we wszystkich serialach, Różczka i Małaszyński są naprawdę dobrzy, ale podoba mi się też, że starsze pokojelnie w serialu to świetni aktorzy mówie tu o Danucie Stence i Jacku Komanie. Klasa sama w sobie. Oby więcej jakich seriali. Szkoda tylko że seria się już skończyła i znowu zaczną się same powtórki.
megii17
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 29 lis 2012, o 22:43

Re: Nowy serial - Lekarze

Postprzez Barbara Karol » 11 gru 2012, o 16:33

ro9ro9 napisał(a):Co sądzicie o tym serialu ? Wczoraj widziałam pierwszy odcinek i ogólnie nudy trochę. Mimo wszystko amerykanie robią to lepiej.


Fajny. Jak na razie się nie zawiodłam. Zobaczę co będzie w drugim sezonie.
Barbara Karol
Miła Kobietka
 
Posty: 47
Dołączył(a): 11 gru 2012, o 14:35

Re: Nowy serial - Lekarze

Postprzez Cytruskowa » 5 lut 2013, o 19:50

Fajny, sympatyczny serial :)
Cytruskowa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 18
Dołączył(a): 5 lut 2013, o 19:23

Re: Nowy serial - Lekarze

Postprzez felix_felicis » 8 lut 2013, o 15:25

Oglądałam może odcinek, góra dwa i jakieś fragmenty. Nie przekonał mnie do siebie. Za sztuczny, zbyt wygładzony, za nudny, nie-światowy i nie-polski zarazem... I tak strasznie starał się przypominać "Chirurgów", że to aż bolało. Mi się zdecydowanie nie podobał, ale może też sama tematyka już mnie nudzi, bo nawet do wspaniałego dra House'a nie wystarczyło mi cierpliwości i nie widziałam trzech ostatnich sezonów...

„- Odszkodowania uk- powiedział nagle Jem, odkładając ołówek. Will spojrzał na niego zaintrygowany. - Czy to jakaś gra? Rzucamy pierwsze słowo, jakie przyjdzie nam do głowy? W takim razie moje brzmi: "genuphofobia" i oznacza irracjonalny strach przed kolanami. - A jakie jest określenie na racjonalny strach przed irytującymi idiotami?- wypaliła Jessamine.”
~ Cassandra Clare
Avatar użytkownika
felix_felicis
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 8 lut 2013, o 14:59

Re: Nowy serial - Lekarze

Postprzez bikini » 15 lut 2013, o 12:11

Obejrzałam całą pierwszą serię. Jak na polski serial "Lekarze" naprawdę trzymają poziom. Wiecie może kiedy pojawi się druga?
Avatar użytkownika
bikini
Fajna Kobietka
 
Posty: 138
Dołączył(a): 15 lut 2013, o 11:58
Pani Reklama

Następna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]

cron