Obawy...

Jedyny dzień w życiu, tak ważny dla kobiet. Jak zorganizować wesele? Jaką suknię kupić? Ślub kościelny czy cywilny? Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej, a może podzielić się swoimi doświadczeniami? Zapraszamy do pisania tutaj.

Re: Obawy...

Postprzez ennie » 29 maja 2014, o 11:05

emi50 napisał(a):Witam,opisze w skrócie moje obawy....mam dwoje wspaniałych dzieci córkę 5lat i synka dwa miesiące...mam ślub cywilny. Ostatnio na spacerze maz wyskoczył mi z ślubem kościelnym z jednej strony się cieszyłam ale z drugiej nie jestem do tego przekonana w czesniej nie wspomniał o ślubie nawet nie pisnol. Mam wrażenie ze to z konieczności bo drugie dziecko i by wypadało...ja jestem negatywnie nastawiona do tego bo mam takie odczucia. Nie wiem co mam mu powiedziec...mysle o tym co wieczór jak dzieci śpią oczywiscie :) ale nie wiem..maz bedzie w sobotę bo jak to w Polsce bywa pracuje za granica....doradzicie coś????? :-/


Szczera rozmowa. To jedyne, co rozwiązuje problemy a z jakiegoś dziwnego powodu ludzie unikają tego jak ognia. Pogadaj z nim, podziel się swoimi obawami.

Avatar użytkownika
ennie
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 25
Dołączył(a): 26 mar 2014, o 11:04
Pani Reklama

Poprzednia strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]