Objawy ciąży - proszę o poradę...

Rozmowy o seksie i seksualności,o naszych pragnieniach, fantazjach erotycznych. Jak zabezpieczyć się przed niechcianą ciążą? Te i inne tematy związane z seksem i antykoncepcją poruszamy tutaj.

Objawy ciąży - proszę o poradę...

Postprzez sun979 » 21 wrz 2012, o 18:37

Witam Was dziewczyny!

Przepraszam jeśli zaśmiecam forum bardzo powtarzającym się tematem. Pisałam w innych wątkach, lecz za bardzo nie otrzymałam odpowiedzi. Bardzo zależy mi na Waszych poradach, dlatego postanowiłam napisać w ten sposób...

Mam oczywiście problem związany z możliwością zajścia w ciąże. Ostatni okres miałam 10 sierpnia. Do dziś nie dostałam okresu. :( Spóźnia się około 2 tygodnie. W 28 dniu cyklu zauważyłam brązowy śluz, który wystąpił tylko w jeden dzień i na chwilę. Stresuję się bardzo, że mogę być w tej ciąży. :( Zawsze przed okresem bolą mnie piersi i plecy. Co chwile się dotykam po piersiach z nadzieją, że będą takie jak przed okresem. Wydaję mi się, że są już spuchłe, ale czy dostanę w końcu ten okres to nie wiem. :( Narzeczony mnie uspokaja, że to przez stres, który ostatnio miałam. Od miesiąca mam nową pracę, zmienił się mój tryb jedzenia i nie wiem czy to może wpłynęło na brak okresu?

JAKIE SĄ OBJAWY W 1 MIESIĄCU CIĄŻY OPRÓCZ BRAKU OKRESU?

Czy gdybym była już w ciąży to miałabym już mdłości itp.?
sun979
 

Re: Objawy ciąży - proszę o poradę...

Postprzez cola » 21 wrz 2012, o 19:31

a lekarz gryzie czy jak???

cola
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 24
Dołączył(a): 17 wrz 2012, o 22:11

Re: Objawy ciąży - proszę o poradę...

Postprzez witch » 21 wrz 2012, o 19:38

:witch

Wiesz, u mnie nie było żadnych objawów przez całe 3 miesiące. Nawet okres miałam , słaby bo słaby ale był.
Może faktycznie idź do lekarza, albo test kup.

Czas tracony z rozkoszą nie jest czasem zmarnowanym.


Obrazek
Avatar użytkownika
witch
Fajna Kobietka
 
Posty: 107
Dołączył(a): 23 lip 2012, o 19:07

Re: Objawy ciąży - proszę o poradę...

Postprzez sun979 » 22 wrz 2012, o 07:08

cola napisał(a):a lekarz gryzie czy jak???


Nie gryzie, wiem o tym ;P Na razie po prostu przez nową pracę i wesele brata nie mam kiedy iść. Pójdę za 2 tyg. jak się uda. Nie boję się ginekologa, bo nieraz byłam. Na razie niż dotrę do niego chciałam trochę tutaj się uspokoić...
sun979
 

Re: Objawy ciąży - proszę o poradę...

Postprzez sun979 » 22 wrz 2012, o 07:11

witch napisał(a)::witch

Wiesz, u mnie nie było żadnych objawów przez całe 3 miesiące. Nawet okres miałam , słaby bo słaby ale był.
Może faktycznie idź do lekarza, albo test kup.


Zrobiłam dziś rano test ciążowy - płytkowy i wyszedł negatywnie - 1 gruba czerwona kreska. Piszę na nim, że ma 99% skuteczności i myślę, że po 2 tyg. opóźnieniu okresu jest to wiarygodny wynik. Na nim pisało, że w dzień spóźnienia okresu można wykonać już test.
Czy to zmiany hormonalne na jesień mogą być i mogę nie mieć raz okresu? I oczywiście wynik stresu?
sun979
 

Re: Objawy ciąży - proszę o poradę...

Postprzez witch » 22 wrz 2012, o 16:57

:witch

No pewnie że mogą. Weź na luz.

Czas tracony z rozkoszą nie jest czasem zmarnowanym.


Obrazek
Avatar użytkownika
witch
Fajna Kobietka
 
Posty: 107
Dołączył(a): 23 lip 2012, o 19:07

Re: Objawy ciąży - proszę o poradę...

Postprzez brunecia » 23 wrz 2012, o 12:15

Zawsze możesz iść na badania krwi w którym wykaże czy jesteś w ciąży czy nie.
brunecia
Extra Kobietka
 
Posty: 404
Dołączył(a): 16 wrz 2012, o 09:25
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]