OBURZENIE

Miejsce na dyskusje nie związane z pozostałymi tematami.

OBURZENIE

Postprzez stanik80 » 28 sty 2014, o 14:33

Witam.Jestem oburzona faktem ze chcialam wejsc na inne forum dla kobiet i tam zostalam zbanowana za to ze napisalam prawde o sobie.Tu napisalam prawde o sobie i moge byc normalnie traktowana jak prawdziwa kobieta .Moge pisac swoje watki przezycia .Rowniez moge pisac o podpaskach miesiaczce.NORMALNE FORUM.Dziekuje.Wydaje mi sie ze tamto forum nie doroslo do tego aby normalnie traktowac ludzi.JESZCZE RAZ DZIEKI POZDRAWIAM KARINA
stanik80
Miła Kobietka
 
Posty: 29
Dołączył(a): 28 sty 2014, o 05:52

Re: OBURZENIE

Postprzez Carina » 29 sty 2014, o 11:21

Coz spotkalam sie z roznymi forami.I faktycznie nietkore maja takie podejscie rygorystyczne, ze az odrzuca.Czasami tez administracja jest zbyt sluzbistyczna...ale czasami tak trzeba.Tu jest fajnie, ale sa momenty kiedy brak natychmiastowej reakcji admina i brakuje modow.;)
W tym sensie brakuje, ze poki co tak dostepnie dziala Kay,Ale niestety nie jest w stanie wylapac wszystkiego.
Dla jednych to zaleta dla innych wada tego forum.Wiec wiesz, wszystko zalezy od polozenia i podejscia forumkow.

"...przez noc droga do świtania -
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
Avatar użytkownika
Carina
Kobietka Expert
 
Posty: 2942
Dołączył(a): 14 cze 2013, o 09:19

Re: OBURZENIE

Postprzez stanik80 » 29 sty 2014, o 18:20

Witam Mysle ze jesli nie uzywam wulgaryzmow nikogo nie obrazam nie pisze swinskich rzeczy nie ma podstaw do tego.Ale poki co narazie dzieki.POZDRAWIAM ADMINA
stanik80
Miła Kobietka
 
Posty: 29
Dołączył(a): 28 sty 2014, o 05:52

Re: OBURZENIE

Postprzez Hadassa » 29 sty 2014, o 20:29

Mi się po prostu wydaje że na pewne rzeczy polacy jeszcze nie są gotowi, i trzeba to wprowadzać stopniowo i nie narzucać się...

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: OBURZENIE

Postprzez stanik80 » 29 sty 2014, o 20:38

Masz racje tylko sie dziwie ze moderatorki tych forum nie sa telerancyjne bo jakas dziewczyna przeczyta ze transwestyta pisze o podpaskach i juz sie skarzy ze nie chce czytac takich postow.Nikogo nie wyzywalam nie obrazalam .nie uzywalam wulgarnych slow.Ech szkoda gadac.Ciesze sie ze tu na tym forum jest normalnosc.POZDRAWIAM
stanik80
Miła Kobietka
 
Posty: 29
Dołączył(a): 28 sty 2014, o 05:52

Re: OBURZENIE

Postprzez Hadassa » 29 sty 2014, o 21:01

Tylko że zwróć uwagę, że kogoś może oburzyć to że tak otwarcie o tym piszesz..
dla Ciebie jest to rzecz normalna.. dla innych nie..
dlatego może czasem warto pewne kwestie pominąć....

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: OBURZENIE

Postprzez chochlik70 » 29 sty 2014, o 22:56

Witaj
Ja się zgadzam z Kay,nie przeszkadza mi Twój tranwestytyzm,absolutnie Twoja sprawa,ale już dokładne opisy i fotki,trącają trochę prowokacją.
Wybacz mam wrażenie jakbyś nas sprawdzała i chciała zszokowąć.

Obrazek

Sarkazm mym ojcem,ironia mą matką.Z mym charakterem nie ma tak gładko
Avatar użytkownika
chochlik70
Super Gaduła
 
Posty: 1465
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 19:29

Re: OBURZENIE

Postprzez stanik80 » 30 sty 2014, o 02:03

Witam.Opisuje kim jestem co czuje itd.Przeciez nie robie tego w jakis szczegolny wulgarny sposob.To ze pisze ze mam taki biust nosze taki rozmiar stanika i uzywam podpasek to jest cos jakby to nazwac niesmaczne ? Kazdyma prawo do takiej czy innej oceny.Ale niektore dziewczyny tez pisza ze maja taki biust ze nosza sie tak i tak i to nikogo nie szokuje.Poki nie ma w tym nic wulgarnego obrazliwego i ohydnego uwazam ze takie wyrazanie samej siebie nie jest niczym nietaktownym.No ale kazdy z nas ma napewno swoj poglad i swoja opinie.Co do zdjec to mysle ze nie ma w nich nic zdroznego.Nie jestem naga mam na sobie ubranie a ze ono jest zbyt troche takie odwazne to poprostu nie mialam w nich zlych intencji.Poprostu chcialam wyrazic swoja kobiecosc.To wszystko.Pozdrawiam wszystkie forumowiczki .A mam na imie KARINA.
stanik80
Miła Kobietka
 
Posty: 29
Dołączył(a): 28 sty 2014, o 05:52

Re: OBURZENIE

Postprzez redorange666 » 30 sty 2014, o 02:22

Tylko bardzo podobnie Cię odebrałem... jako osobę która próbuje wywołać sensację.
To jaki stanik nosisz i jakich podpasek używasz... sorry ale to nie ma znaczenia i nie specjalnie jest interesujące (no chyba że się mylę).
Karino mówisz że jesteś tranwestytą. Super. Czujesz się kobietą to zachowuj się jak kobieta, bądź damą a nie szopką.
Avatar użytkownika
redorange666
Samiec
 
Posty: 2180
Dołączył(a): 26 sty 2014, o 15:58
Lokalizacja: Śląsk

Re: OBURZENIE

Postprzez Adidasowa » 30 sty 2014, o 04:35

Ja się podpisuję pod wypowiedzią redorange666. Czy któraś kobieta obnosi się tak z faktem jakiej podpaski akurat używa? :lol: nie sądzę.

`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Avatar użytkownika
Adidasowa
Kobietka Expert
 
Posty: 4637
Dołączył(a): 2 kwi 2013, o 18:31
Lokalizacja: Warszawa

Re: OBURZENIE

Postprzez stanik80 » 30 sty 2014, o 08:54

Witam .Sa fora spolecznosciowe dla kobiet ktore rozmawiaja o takich rzeczach jak podpaski ktore sa lepsze ktore gorsze i nikt nie ma o to pretensji lub ktora z dziewczyn ma wiekszy biust ? I tam nikt o to nie ma pretensji.Nie xhce robic sensacji.Poprostu chcialam byc szczera powiedziec cos o sobie o tym o czym na ogol rozmawiaja kobiety.Wiec co w tym zlego ? Wiec o cz mamy rozmawiac my kobiety ba takich forach ? Nam pomysl moze o boksie ?Pozdrawiam KARINA
stanik80
Miła Kobietka
 
Posty: 29
Dołączył(a): 28 sty 2014, o 05:52

Re: OBURZENIE

Postprzez myszka28 » 30 sty 2014, o 09:13

polecam poczytac forum, wątki dokładnie ,sie zorientujesz o czym rozmawiamy,nikt Cie nie bedzie tutaj dyskryminować to twoja tylko i wyłącznie sprawa jest.masz prawo uczestniczyć na forum i sie wypowiadać w dowolnym watku :)
Avatar użytkownika
myszka28
Super Gaduła
 
Posty: 1544
Dołączył(a): 29 wrz 2013, o 18:46

Re: OBURZENIE

Postprzez stanik80 » 30 sty 2014, o 11:47

No to super.
stanik80
Miła Kobietka
 
Posty: 29
Dołączył(a): 28 sty 2014, o 05:52

Re: OBURZENIE

Postprzez chochlik70 » 4 lut 2014, o 17:13

I jednak prowokacja :) :)

Obrazek

Sarkazm mym ojcem,ironia mą matką.Z mym charakterem nie ma tak gładko
Avatar użytkownika
chochlik70
Super Gaduła
 
Posty: 1465
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 19:29

Re: OBURZENIE

Postprzez redorange666 » 4 lut 2014, o 17:18

Ogólnie było to niesmaczne i na kiepskim poziomie graficzno-wizerunkowym.
Avatar użytkownika
redorange666
Samiec
 
Posty: 2180
Dołączył(a): 26 sty 2014, o 15:58
Lokalizacja: Śląsk

Re: OBURZENIE

Postprzez Adidasowa » 4 lut 2014, o 21:49

Kobiety na forach rozmawiają o tym jaką podpaskę dzisiaj albo wczoraj założyły? No nie sądzę-.- ja bym na penwo nie pisała "ooo wiecie co, ja dzisiaj mam podpaskę always różowe" :O albo "wiecie ja to mam rozmiar piersi 75C". Proszę Cię. Nikt ni z gruchy ni z Pietruchy nie zaczyna gadki o takich rzeczach. Tak jak Ty to zrobiłaś ze stanikami. Powklejałaś prawie w każdym wątki zdjęcie staników i spzilek jakby były ze złota. Każda z nas nosi stanik, każda lub prawie każda nosi często/czasem spzilki i to nie jest nic nadzwyczajnego. A ubraniami czy butami chwalimy się w wątku "moda" i RAZ. Bardzo pragniesz być kobietą, ale takie zachowania nie są kobiece.

`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Avatar użytkownika
Adidasowa
Kobietka Expert
 
Posty: 4637
Dołączył(a): 2 kwi 2013, o 18:31
Lokalizacja: Warszawa

Re: OBURZENIE

Postprzez redorange666 » 4 lut 2014, o 22:54

Jest jeszcze jedna sprawa... widziałem transów.. nie raz i nie dwa. I cholera trudno było rozpoznać czasami czy to prawdziwa kobieta czy nie. Owszem dłonie, ręce czasami twarz szczęka zdradzała ale raz to robiliśmy zakłady.
A tutaj... nie no ja chyba wyglądał bym lepiej w damskich ciuszkach. Ale to moje włąsne spostrzeżenia.
Avatar użytkownika
redorange666
Samiec
 
Posty: 2180
Dołączył(a): 26 sty 2014, o 15:58
Lokalizacja: Śląsk

Re: OBURZENIE

Postprzez Culagula » 4 lut 2014, o 23:50

Zgadzam się w pełni z Adidasową, w ogóle mowa o tym była nie na miejscu. Nie wiem czym się tu chwalić... Znajdź na forum mowę o tym jaką podpaskę która ubrała... życzę powodzenia w szukaniu.... jak już to prędzej rozmawiamy o dolegliwościach związanych z okresem ale akurat w tej kwestii to się nie wypowiesz... Poza tym mówisz że masz 52 lata, a słyszałaś że kobiety w tym wieku mają już menopauzę?
Co do staników czy szpilek to żadna rewelacja, staniki jak jedne z wielu które każda z nas ma w szufladzie. My tu co najwyżej pokazujemy zdjęcia ubrań jak chcemy koleżankom pokazać co sobie ostatnio kupiłyśmy, ale nikt nie robi zdjęć naszej garderoby.
A jeśli chodzi o Twoje zdjęcia to mogłaś sobie darować wstawianie w takim ubraniu. Mówisz że niby nie są wyzywające? One są po prostu niesmaczne. Co innego gdybyś pokazala się w normalnej bluzce i normalnej długości spódnicy, najmniej do połowy uda a nie takiej że ledwo tyłek zasłania. Widzę że z zachowania to bardzo daleko Ci do kobiety.
Avatar użytkownika
Culagula
Kobietka Expert
 
Posty: 2642
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 18:56
Lokalizacja: Pomorze

Re: OBURZENIE

Postprzez Adidasowa » 5 lut 2014, o 15:16

Może ma takie wyobrażenie n/t kobiet? I dlatego w ten sposób się do nas "upodabnia". I dokładnie tak -52 lata to już menopauza, a nie tryskający okres. Więc nawet nie mów nikomu o tym, że nosisz podpaski, bo ciężko uwierzyć, ze kobieta w tym wieku ma jeszcze okres. Trafiają się takie kobiety, które mają dłużej, ale to sporadycznie. Np. moja babcia ma prawie 70 lat i nadal ma okres:) ale jak mówię - sporadycznie.
Również uważam, że zdjęcia były niesmaczne, stylizujesz się raczej na kobietę lekkich obyczajów, a nie prawdziwą kobietę. Według mnie za bardzo chcesz być tą kobietą, a wszystko daje odwrotny efekt.

`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Avatar użytkownika
Adidasowa
Kobietka Expert
 
Posty: 4637
Dołączył(a): 2 kwi 2013, o 18:31
Lokalizacja: Warszawa

Re: OBURZENIE

Postprzez stanik80 » 7 lut 2014, o 19:39

Przepraszam bardzo ale czy ja napisalam jakich podpasek uzywam ? Napisalam tylko ze ich uzywam i nic wiecej.Kazda z Was ma prawo wyrazic opinie na noj post ale prosze minie wmawiac czegos o czym nie pisalam.Zreszta dziwiesie tym wypowiedziom bo sa fora takie jak i miesiaczce podpaskach itam dziewczyny wymieniaja miedzy soba zdaniao podpaskach tamponach ktorelepszegorsze i nikogo to nie bulwersuje .SORRY!
stanik80
Miła Kobietka
 
Posty: 29
Dołączył(a): 28 sty 2014, o 05:52

Re: OBURZENIE

Postprzez chochlik70 » 7 lut 2014, o 23:58

Może i wymieniamy i polecamy sobie jakieś produkty,ale wybacz nie wpadam na jakieś forum i w jednym z pierwszych postów nie pisze o moich intymnych sprawach.
Pisz proszę bardzo ale ciut tajemniczości i klasy nie zaszkodzi nie wszystko trzeba prosto z mostu.

Obrazek

Sarkazm mym ojcem,ironia mą matką.Z mym charakterem nie ma tak gładko
Avatar użytkownika
chochlik70
Super Gaduła
 
Posty: 1465
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 19:29

Re: OBURZENIE

Postprzez Adidasowa » 9 lut 2014, o 21:31

Oczywiście, że są takie fora. Ale dziewczyny o tym pisza kiedy temat się rozwinie. A nie jak Ty wpadasz jak Filip z Konopii i ni z gruchy ni z Pietruchy zaczynasz temat. To nie było na miejscu.
I podpisuje się pod powyższą wypowiedzią. Zamiast się unosić posłuchaj nas i pomyśl, co robisz źle:) nikt nie chce Cię obrażać ani dyskryminować, ale skoro weszłaś "między wrony to kracz tak jak ony" ;)

`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Avatar użytkownika
Adidasowa
Kobietka Expert
 
Posty: 4637
Dołączył(a): 2 kwi 2013, o 18:31
Lokalizacja: Warszawa

Re: OBURZENIE

Postprzez stanik80 » 10 lut 2014, o 20:50

Dobrze moze macie racje.Ale nic strasznego nie zrobilam Chcialam zeby bylo ciekawie.Kobiety pisza o takich sprawach rowniez. :kwiatek
stanik80
Miła Kobietka
 
Posty: 29
Dołączył(a): 28 sty 2014, o 05:52

Re: OBURZENIE

Postprzez Hadassa » 10 lut 2014, o 21:22

tylko wszystko się dozuje.. i nie wszystko na raz ;)
o wiele lepiej była byś odebrana, gdybyś zastanowiła się jak Twoje słowa mogą być odebrane...
szczególnie w społeczeństwie które dopiero się otwiera na niektóre "nowinki"

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: OBURZENIE

Postprzez stanik80 » 12 lut 2014, o 05:18

Wiesz bo Ci powiem ze chya nie wszyscy zyja w XXI wieku .Wydaje mi sie ze co niektorzy zapomnieli o tym.Naprawde wchodze na rozne fora zwiazane z kobiecoscia rowniez w te gdzie sie pisze otwarcie o miesiavzkach tamponach podpaskach i nikoho nie bulwersuje to ani nie obraza ze dziewczyny mowia o tym otwarcie.Wiec dlaczego tutaj mnie sie za to krytykuje? No tak.Facet udajacy babe.Powiem tak .Staram sie i jestem kobierta.I pomimo wszystkich przeciwnosci bede sie w tym umacniac bo jest mi z tym dobrze.A slowa krytyki.przyjmuje bo kazdy ma prawo do tego byly bylaby to krytyka naprawde sprawiedliwa.POZDRAWIAM KARINA :P
stanik80
Miła Kobietka
 
Posty: 29
Dołączył(a): 28 sty 2014, o 05:52
Pani Reklama

Następna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]