Oby to była ciąża...

Rozmowy o seksie i seksualności,o naszych pragnieniach, fantazjach erotycznych. Jak zabezpieczyć się przed niechcianą ciążą? Te i inne tematy związane z seksem i antykoncepcją poruszamy tutaj.

Oby to była ciąża...

Postprzez Justii2612 » 6 paź 2012, o 15:23

Witajcie!
Mam pytanie, bo nie bardzo wiem co się ze mną dzieje. Kocham się z chłopakiem bez zabezpieczeń - zawsze. Od około pół roku prowadzę sobie kalendarzyk, żeby wiedzieć kiedy mam dni płodne itd. Wyszło na to, że mam 29 dniowe cykle, z czego 12, 13, 14- owulacja, 15, 16 dzień cyklu to dni płodne. W ostatnim miesiącu - wrześniu kochaliśmy się 16 dnia cyklu czyli 18 września, skończył we mnie. (Po tym zdarzeniu kochaliśmy się prawie codziennie i zawsze kończył we mnie). Okres powinnam dostać 1 października, dziś jest już 6, a nadal nie dostałam. Wczoraj robiłam test - negatywny. Dziś dostałam delikatnego brązowego plamienia. Bolą mnie troszkę piersi, a poza tym nic. Trochę mnie "muli". Czy jestem w ciąży? Dodam, że bardzo bym się cieszyła, chłopak zresztą też. Czy to może jakaś choroba?
Z góry dziękuję za odpowiedź
Justii2612
 

Re: Oby to była ciąża...

Postprzez Bebe » 7 paź 2012, o 12:37

Test najlepiej zrobic conajmniej po 6 dniach i to z rana wtedy jest najwieksze stezenie hormonu, czasami zdzraja sie przesuniecia w okresie...objawy ciazy tez to moga byc bo kazdy ma inne...ja bym sprawdzila raz jeszcze testem i zaobserwowala ten okres i ogolne samopoczucie...zawsze w razie watpliwoci mozesz pojsc do ginekologa i on Ci powie co i jak ;o)

Jedyne takie wiaty stalowe!
Avatar użytkownika
Bebe
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 7 paź 2012, o 12:23

Re: Oby to była ciąża...

Postprzez AdamekR982 » 8 paź 2012, o 16:22

No najlepiej skorzystać z porady ginekologa :)

Twój fotograf ślubny warszawa - Zapraszam.
AdamekR982
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 8 paź 2012, o 16:12

Re: Oby to była ciąża...

Postprzez Armigor » 9 paź 2012, o 22:45

Trzymam kciuki żeby to już był :baby
Test powinnas zrobić ok dwuch tygodni od momentu plamienia,całkiem możliwe ze było to plamienie inicjacyjne :D jeżeli jednak okaże sie ze nie to proponuje nie współżyc codziennie ponieważ to osłabia nasilenie wiem z doświadczenia
Powodzenia :happy
Armigor
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 834
Dołączył(a): 23 wrz 2012, o 21:51

Re: Oby to była ciąża...

Postprzez Justii2612 » 28 gru 2013, o 11:41

Hej :-) zapomnialam sie pochwalic!! Wtedy niestety nie byla to ciaza. Ale udalo sie w kwietniu tego roku. Termin mam na 9.01.2014 czyli juz ostaynie dni i Nikola bedzie z nami :-) <3
Justii2612
 

Re: Oby to była ciąża...

Postprzez Culagula » 29 gru 2013, o 12:47

Gratulacje :) :baby :baby :baby
Avatar użytkownika
Culagula
Kobietka Expert
 
Posty: 2642
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 18:56
Lokalizacja: Pomorze

Re: Oby to była ciąża...

Postprzez karolinq12 » 6 lut 2014, o 19:03

zglos sie do ginekologa, bedziesz miala z glowy :)

Myślałam, że do końca życia nie będzie stać mnie nawet na głupie waciki, ale czuję, że dzięki tv.sexbook.com.pl niedługo wszystko się odmieni!:)
karolinq12
Miła Kobietka
 
Posty: 50
Dołączył(a): 6 lut 2014, o 18:12
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]