Oczyszczanie organizmu z toksyn

Masz problemy ze zdrowiem? Jak dbasz o swoje zdrowie? Wszystko na temat chorób, leczenia, profilaktyki oraz opinie na temat służby zdrowia piszemy tutaj.

Re: Oczyszczanie organizmu z toksyn

Postprzez blanka333 » 11 kwi 2015, o 16:09

Ja własnie pije wodę z cytryna zawsze rano już od jakiegoś czasu . I wydaje mi sie , że juz są pierwsze efekty.
blanka333
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 11 kwi 2015, o 15:58
Lokalizacja: Płock

Re: Oczyszczanie organizmu z toksyn

Postprzez ZielonoOka » 11 kwi 2015, o 17:53

Ja od jakiegoś czasu pijam wodę z miętą i ogórkiem zielonym (lub limonką). Wyczytałam ten przepis kiedyś na jakimś mądrym blogu. :P
Avatar użytkownika
ZielonoOka
Fajna Kobietka
 
Posty: 180
Dołączył(a): 10 kwi 2015, o 21:35
Lokalizacja: UK

Re: Oczyszczanie organizmu z toksyn

Postprzez oemapazdrowia » 24 kwi 2015, o 21:57

Witam. Proces oczyszczania organizmu warto rozpocząć od sięgnięcia po naturalny suplement Błonnik Witalny. Dzięki zawartości nieprzetworzonych łusek babki płesznik oraz nasion babki jajowatej można w łatwy sposób uporać się z nadwagą, usprawnić funkcjonowanie przewodu pokarmowego, a także uregulować poziom cukru we krwi i zapobiec powstawaniu miażdżycy. Dodatkowo jego przyjmowanie pozwala pozbyć się z organizmu toksyn i złogów, dzięki czemu poprawia się samopoczucie i wzrasta chęć do działania. Więcej informacji na ten temat można znaleźć na stronie reklama

Pozdrawiam serdecznie

Jolanta Piwowarczyk
Online Ekspert

Ostatnio edytowano 24 kwi 2015, o 23:16 przez BlackWolf, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Do tego typu reklam jest odpowiedni dział. Post edytuję. Proponuję zapoznać się z regulaminem forum.
oemapazdrowia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 15 kwi 2015, o 22:19

Re: Oczyszczanie organizmu z toksyn

Postprzez anett7 » 25 kwi 2015, o 15:45

Ja właśnie pije rano wode z cytryna mysle że to cos daje pomału efekty zauważalne.
anett7
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 25 kwi 2015, o 15:40

Re: Oczyszczanie organizmu z toksyn

Postprzez taio » 25 kwi 2015, o 15:50

Przecież teraz na każdym kroku chcą nam wcisnąć choroby. Że niby organizm zatruty, zakwaszony itd. Dawniej tego nie było, leków też nie było i ludzie jakoś żyli... nie jedzcie kredy...

Pozdrawiam, Taio Cruz
Moja strona: Umywalki Duravit - zapraszam!
taio
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 25 kwi 2015, o 15:40

Re: Oczyszczanie organizmu z toksyn

Postprzez paproctaniosc » 28 kwi 2015, o 13:41

blanka333 napisał(a):Ja własnie pije wodę z cytryna zawsze rano już od jakiegoś czasu . I wydaje mi sie , że juz są pierwsze efekty.


a jakie efekty widzisz? :)
Avatar użytkownika
paproctaniosc
Miła Kobietka
 
Posty: 52
Dołączył(a): 14 paź 2014, o 16:18

Re: Oczyszczanie organizmu z toksyn

Postprzez janina384 » 28 kwi 2015, o 14:48

Dobre są podobno herbatki ziołowe. Ja jeszcze nie próbowałam, nie przepadam za ziółkami. :(

Ten rok należał do atrakcje turystyczne w Gdańsku w moi wykonaniu :)
janina384
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 28 kwi 2015, o 14:43

Re: Oczyszczanie organizmu z toksyn

Postprzez Theila » 28 kwi 2015, o 17:12

a co z koktajlami z owoców? Podobno dobrze dobrane owoce zmieszane ze sobą i pite codziennie też oczyszczają organizm. Wie ktoś o tym cos?
Avatar użytkownika
Theila
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 700
Dołączył(a): 25 lis 2013, o 10:31

Re: Oczyszczanie organizmu z toksyn

Postprzez Vervus » 29 kwi 2015, o 12:14

Uważam, że tzw.sposoby "na oczyszczanie" to jedno, a aplikowanie sobie kolejnych toksyn to drugie. Są obecnie w każdym produkcie z marketu, np. ołów, i cała tablica mendelejewa, oczywiście nie mówi się o tym. Polecam pospolity ostropest najbardziej skuteczny nie tylko na wątrobę ale i na cały organizm, łyzeczka do jogurtu od czasu do czasu nie tylko nie zaszkodzi a na pewno pomoże.

Vervus
Miła Kobietka
 
Posty: 33
Dołączył(a): 19 lis 2014, o 10:44

Re: Oczyszczanie organizmu z toksyn

Postprzez Hadassa » 30 kwi 2015, o 12:23

taio napisał(a):Przecież teraz na każdym kroku chcą nam wcisnąć choroby. Że niby organizm zatruty, zakwaszony itd. Dawniej tego nie było, leków też nie było i ludzie jakoś żyli... nie jedzcie kredy...

Owszem, ale i kiedyś była całkiem inna żywność, a na pewno mniej przetworzona i zanieczyszczona

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Oczyszczanie organizmu z toksyn

Postprzez daria218 » 14 maja 2015, o 18:04

Zioła działające przeczyszczająco, powinny stanowić podstawę ziołowej kuracji oczyszczającej. Mieszanki przygotowane z tak działających ziół mają za zadanie stymulować usuwanie toksyn z organizmu. Do ziół po które warto sięgnąć należą liście brzozy, ziele skrzypu, korzeń i ziele mniszka lekarskiego, dziurawiec, krwawnik, mięta, bylica, i tatarak. A także wyciąg z karczocha, sok z wyciśniętej cytryny, lub limonki dodany do przegotowanej wody i wypity rano na czczo oczyszcza nasz organizm ze szkodliwych substancji. Mimo kwaśnego smaku owoce te mają odczyn zasadowy i wspomagają odkwaszanie organizmu. Aronia, maliny, jagody, do tego aktywność fizyczna, pływanie, spacery.
daria218
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 18
Dołączył(a): 19 mar 2015, o 20:36

Re: Oczyszczanie organizmu z toksyn

Postprzez monia.zawadzka.1990 » 27 maja 2015, o 11:10

Ja polecam wode z cytryna, rano na czczo :)

monia.zawadzka.1990
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 27 maja 2015, o 10:59

Re: Oczyszczanie organizmu z toksyn

Postprzez ruti » 30 maja 2015, o 20:45

woda z cytryną rano, a w ciągu dnia piję czasami czystek:)
Avatar użytkownika
ruti
Miła Kobietka
 
Posty: 92
Dołączył(a): 22 maja 2015, o 19:20

Re: Oczyszczanie organizmu z toksyn

Postprzez martabielec » 31 maja 2015, o 22:08

Woda z cytryną i warto zadbać o florę bakteryjną jelit.

Jeśli potrzebujesz pomocy przy regulacji fotela, rozrusznika, sprzęgła czy tachografu zajrzyj na http://www.linor.pl/
martabielec
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 7 maja 2015, o 15:43

Re: Oczyszczanie organizmu z toksyn

Postprzez pomcia » 1 cze 2015, o 09:06

Woda z cytryną i chyba odrobiną cynamonu. Z rana.
pomcia
 

Re: Oczyszczanie organizmu z toksyn

Postprzez aanka91 » 16 cze 2015, o 12:15

Warto wiedzieć, że prawidłowe oczyszczanie organizmu nie ma nic wspólnego z głodówkami, a polega na wykluczeniu z codziennej diety szkodliwych produktów, które zatruwają organizm (jak alkohol, fast-foody, słodycze i ogólnie żywność wysoko przetworzona). W czasie oczyszczania spożywa się jedynie naturalne i zdrowe produkty, takie jak warzywa i owoce (najlepiej w formie soków), czy zielona herbata - produkty te ułatwiają oczyszczanie organizmu. Można też wspomóc się suplementami diety, wspomagającymi oczyszczanie organizmu z toksyn.

www.kuzniazdrowia.pl – apteka internetowa
aanka91
Miła Kobietka
 
Posty: 26
Dołączył(a): 15 cze 2015, o 12:57
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Oczyszczanie organizmu z toksyn

Postprzez Ruda22 » 17 cze 2015, o 12:43

Ja oczyszczałam organizm. Piłam wode z cytryną przez trzy dni. Ale są tez inne sposoby.
Ruda22
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 16 cze 2015, o 19:30

Re: Oczyszczanie organizmu z toksyn

Postprzez aldon99 » 22 lip 2015, o 10:46

Oczyszczanie organizmu jest bardzo istotne i powinno się to robić co jakiś czas. Ja piję nawet zieloną kawę oraz zieloną herbatę. Nie robię jednak żadnych głodówek bo jest to bardzo niezdrowe. Polecam także soki warzywne np z pora. Takie zielone, który wyglądają okropnie :D

aldon99
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 22 lip 2015, o 10:42

Re: Oczyszczanie organizmu z toksyn

Postprzez Adrianna30 » 29 sie 2015, o 07:44

Ja piję soki które mi znajoma poleciła (Curattio) i stosuję je jako uzupełnienie mojego zdrowego stylu żywieniowego. Nie mam żadnej diety, ale zdrowo jem a soki te są bardzo smaczne i wiem, że są zdrowe.

quiosque - Uwielbiam ten sklep ;)
Adrianna30
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 9
Dołączył(a): 13 mar 2015, o 17:33

Re: Oczyszczanie organizmu z toksyn

Postprzez buziaczek88 » 5 wrz 2015, o 11:33

Polecam również picie czerwonej herbaty np. Pu erh Slim, która jest również wzbogacona o zieloną Yerba mate. Ona również działa na organizm oczyszczająco tylko trzeba ją pic regularnie i dosyć dużo w granicy 5 filiżanek dziennie.
Słyszałam także o piciu na czczo codziennie rano wody z sokiem z połówki cytryny, podobno również działa:)
buziaczek88
Miła Kobietka
 
Posty: 35
Dołączył(a): 16 lut 2015, o 13:23

Re: Oczyszczanie organizmu z toksyn

Postprzez Samosia » 7 wrz 2015, o 10:52

Czy możecie zaproponować jakąś najpopularniejszą metodę i jej opis ?
Samosia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 7 wrz 2015, o 10:46

Re: Oczyszczanie organizmu z toksyn

Postprzez Melania » 10 wrz 2015, o 16:34

Dieta warzywno-owocowa jest zalecana nie tylko jako wspaniała forma oczyszczenia i odmłodzenia organizmu. Badania pokazują, że ma ona pozytywny wpływ na stan zdrowia wielu pacjentów. Więc może warto z nią spróbować? Ponadto możemy zażywać ostropest plamisty, który świetnie oczyszcza nasz organizm i jest polecany nawet wśród chorób wątroby.
Melania
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 15
Dołączył(a): 9 wrz 2015, o 21:48

Re: Oczyszczanie organizmu z toksyn

Postprzez kinga81 » 13 wrz 2015, o 10:56

Myślę, że wystarczy ograniczenie produktów zawierających dużo chemii - czyli chipsów, ciastek sklepowych, kolorowych jogurtów i napojów, itp. Również kosmetyków, których skład zajmuje pół etykiety... Ktoś wyżej pisał o czystku - jeszcze nie próbowałam, ale wśród znajomych panuje moda na jego picie. Również w sklepie ziołowym ostatnio kobieta tłumaczyła jego zalety.
kinga81
Fajna Kobietka
 
Posty: 108
Dołączył(a): 6 kwi 2013, o 12:24

Re: Oczyszczanie organizmu z toksyn

Postprzez dinka » 27 wrz 2015, o 22:49

ja piłam sobie na początku mojej diety soki Curattio i myśle ze to świetny detoks - smaczny, głodna nie chodziłam i co wazen pożywny!
dinka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 27 wrz 2015, o 22:47

Re: Oczyszczanie organizmu z toksyn

Postprzez ksiezycowa » 29 wrz 2015, o 20:15

Osobiście bardzo polecam własnie oczyszczanie organizmu za pomocą cytryn. Stosowałam przez 10 dni i jestem zachwycona tą metoda:)
ksiezycowa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 9
Dołączył(a): 29 wrz 2015, o 20:01
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]