Oczyszczanie organizmu z toksyn

Masz problemy ze zdrowiem? Jak dbasz o swoje zdrowie? Wszystko na temat chorób, leczenia, profilaktyki oraz opinie na temat służby zdrowia piszemy tutaj.

Re: Oczyszczanie organizmu z toksyn

Postprzez gladusia » 9 sie 2016, o 12:32

Największym wyzwaniem detoks zwykle jest dla osób, które piją dużo kawy, alkoholu i palą, gdyż pojawiają się również objawy odstawienia. Objawy te należy przetrzymać. Najgorsze co można zrobić, to wziąć tabletkę. Zamiast tego należy pić dużo wody i herbat ziołowych, w miarę możliwości odpoczywać.

gladusia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 9 sie 2016, o 08:24

Re: Oczyszczanie organizmu z toksyn

Postprzez Lucy » 10 sie 2016, o 12:16

Jolanta napisał(a):No ja tak jak piszecie zmieniłam nawyki zywieniowe. Staram się zdrowiej odżywiać. nie piję alkoholu ( jak mozna sobie przeczytać w sieci jest to chyba największy niszczyciel wątroby, co ciekawe najgorsze są mniejsze dawki alkoholu ale pite regularnie.... potrafią naprawdę rozwalić wątrobę). Nie zawsze jednak wątroba zregeneruje się całkowicie tak wieć trzeba ją wspomóc ziołami. Jak na przykład Hepa Vitale o ktorym wspominiałam wczęsniej.


Jolu a gdzie można kupić te zioła? Bo sama na początku zastanawiałam się nad tym aby kupić jakie tabletki na wątrobę ale czytam sobie różne informacje w sieci i raczej odradza się nawet tego....

Swoją drogą to czy ktoś z Was probował oczyszczać organizm za pomocą aloesu? Czy to działa?

Nie szu­kają pot­raw wyszu­kanych czy egzo­tycznych, ale wolą da­nia kon­wen­cjo­nal­ne, jak em­briony ptaków nielotów, mielo­ne or­ga­ny w powłoce je­lit, plas­try ciała świń czy bul­wy by­lin przy­pala­ne w zwierzęcym tłuszczu; w ich gwarze ok­reśla się je ja­ko jaj­ka, kiełbasę, be­kon i frytki.
Avatar użytkownika
Lucy
Miła Kobietka
 
Posty: 54
Dołączył(a): 20 paź 2014, o 08:26

Re: Oczyszczanie organizmu z toksyn

Postprzez boken » 10 sie 2016, o 15:45

woda z duża iloscia soku z cytryny najtanszy sposób :)

boken
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 10 sie 2016, o 15:37

Re: Oczyszczanie organizmu z toksyn

Postprzez Jolanta » 15 sie 2016, o 08:56

Lucy napisał(a):
Jolanta napisał(a):No ja tak jak piszecie zmieniłam nawyki zywieniowe. Staram się zdrowiej odżywiać. nie piję alkoholu ( jak mozna sobie przeczytać w sieci jest to chyba największy niszczyciel wątroby, co ciekawe najgorsze są mniejsze dawki alkoholu ale pite regularnie.... potrafią naprawdę rozwalić wątrobę). Nie zawsze jednak wątroba zregeneruje się całkowicie tak wieć trzeba ją wspomóc ziołami. Jak na przykład Hepa Vitale o ktorym wspominiałam wczęsniej.


Jolu a gdzie można kupić te zioła? Bo sama na początku zastanawiałam się nad tym aby kupić jakie tabletki na wątrobę ale czytam sobie różne informacje w sieci i raczej odradza się nawet tego....

Swoją drogą to czy ktoś z Was probował oczyszczać organizm za pomocą aloesu? Czy to działa?


Hepa Vitae jest do zamówienia przez internet. NIe widziałam do tej pory w sklepach stacjonarnych. Może gdzieś jest. Musiałabyś poszukać. Nie jest taki tani ale moim zdaniem warto bo naprawde pomaga ( zawiera w sobie ostropest plamisty, czarnuszke siewną i babkę plesznik - możesz sobie sama poczytać jakie dzialanie na organizm ma każde zioło z osobna). Mi oprócz poprawy prób wątrobowych polepszyło się jeszcze trawienie i praca jelit.
Avatar użytkownika
Jolanta
Miła Kobietka
 
Posty: 48
Dołączył(a): 4 gru 2014, o 15:01

Re: Oczyszczanie organizmu z toksyn

Postprzez kasia.paluch1234 » 16 sie 2016, o 11:25

Oczyszczanie organizmu sokami to najlepszy detox, ja piję dwie szklanki soku dziennie... Kiedyś miałam spore problemy, często bolał mnie brzuch, byłam ociężała i ciągle chciało mi się spać. Poczytałam trochę w internecie na ten temat i zdecydowałam się na tę metodę - sokowy detox ;). Totalnie inaczej teraz funkcjonuję, jestem pełna energii. Kupiłam sobie wyciskarkę Vortex, aby było mi trochę łatwiej robić soki bo wcześniej sporo musiałam w to energii włożyć. Dziewczyny pijcie soki, to samo zdrowie! :)
kasia.paluch1234
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 9 sie 2016, o 12:34

Re: Oczyszczanie organizmu z toksyn

Postprzez krysia19 » 25 sie 2016, o 11:15

Ja kiedys palilam i piłam więcej alkoholu. Na studiach praktycznie co tydzień była w barze na drinka ze znajomymi. Chyba się starzeję bo nie mam już ochoty na takie imprezy ;) Tak czy inaczej równiez zaczełam trochę mysleć o swojej wątrobie. Od prawie 5 lat przyjmuję antykoncepcję. Na razie nie zamierzam przestać. Gdzie mogę dostać ten Hepa Vitale?
krysia19
Miła Kobietka
 
Posty: 46
Dołączył(a): 26 lip 2012, o 14:07

Re: Oczyszczanie organizmu z toksyn

Postprzez Jolanta » 30 sie 2016, o 09:35

Tak jak juz wczęsniej pisałam w sieci. Nie wiem czy jest dostępny stacjonarnie .Nie widzialam :(
Avatar użytkownika
Jolanta
Miła Kobietka
 
Posty: 48
Dołączył(a): 4 gru 2014, o 15:01

Re: Oczyszczanie organizmu z toksyn

Postprzez Revelka » 2 wrz 2016, o 13:48

A słyszeliście o oczyszczaniu za pomocą soku z aloesu???

Avatar użytkownika
Revelka
Miła Kobietka
 
Posty: 79
Dołączył(a): 6 mar 2016, o 20:59

Re: Oczyszczanie organizmu z toksyn

Postprzez Mala_Mi » 6 wrz 2016, o 18:34

Tydzień na sokach z owoców i warzyw. Efekty super.
Gdybyś chciała o coś zapytać, pisz na priv, chętnie pomogę :)
Avatar użytkownika
Mala_Mi
Miła Kobietka
 
Posty: 37
Dołączył(a): 21 lut 2016, o 16:25
Lokalizacja: Warszawa

Re: Oczyszczanie organizmu z toksyn

Postprzez cocochanel2000 » 7 wrz 2016, o 14:15

ja uwielbiam pić soki i robię dużo koktajli. Najbardziej lubię te zielone. Mniam! Od ponad miesiąca stosuję też 2 be slim, to też jest całkiem naturalne. Lubię pić dużo wody, nawet dwie duże butelki dziennie.
cocochanel2000
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 7 sie 2016, o 12:29

Re: Oczyszczanie organizmu z toksyn

Postprzez KasiaW » 7 wrz 2016, o 14:50

Ja polecam Ostropest. Też można dostać w tabletkach albo w proszku. Naprawdę dobrze się po nim czuję. Teraz mam zielony jęczmień w saszetkach do mieszania z jogurtem czy sokiem, ale dopiero jedną sobie rozrobiłam, więc za 20 dni mogę o efektach opowiedzieć ;)
KasiaW
Miła Kobietka
 
Posty: 32
Dołączył(a): 7 wrz 2016, o 14:47

Re: Oczyszczanie organizmu z toksyn

Postprzez michasia111 » 26 wrz 2016, o 21:23

Ja piję wodę z cytryną i z listkiem mięty :)! Oczywiście herbaty też wchodzą w grę, no i patrzę na to co jem. Ważne jest też zrezygnowanie z tytoniu i alkoholu. Czasami pozwalam sobie na filiżankę kawy, bo przecież od czasu do czasu można, oby nie kilka dziennie :). Jak zamykają mi się oczy to piję yerba mate, albo Veroni Energy, wodę z kofeiną.
michasia111
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 26 wrz 2016, o 21:18

Re: Oczyszczanie organizmu z toksyn

Postprzez Katarynka » 27 wrz 2016, o 14:36

mniej kawy i cukru :)

chirurgia intymna - intymnie bez problemów :)
Avatar użytkownika
Katarynka
Miła Kobietka
 
Posty: 62
Dołączył(a): 13 sty 2016, o 15:24

Re: Oczyszczanie organizmu z toksyn

Postprzez Toshiba22 » 28 wrz 2016, o 23:50

Dobra jest też dieta sokowa. Ja na takiej byłam trzy dni. Piłam tylko i wyłącznie soki Curattio, warzywne,owocowe, ziołowe. Są dość syte więc łatwo wytrzymać tylko na nich. Są to soki tłoczone na zimno, więc mają dużo wartości odzywczych, co jest ważne, bo głodówka nigdy nie wpłynie dobrze na nasz organizm. W każdym razie po tych trzech dniach czułam się swietnie! Lekka na maksa!

Toshiba22
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 9
Dołączył(a): 11 sie 2015, o 12:36

Re: Oczyszczanie organizmu z toksyn

Postprzez Anka2211 » 29 wrz 2016, o 09:27

Dieta sokowa jest bardzo dobrym rozwiązaniem. Sama z niej korzystam, i po paru dniach jest wielka ulga.
Anka2211
Miła Kobietka
 
Posty: 28
Dołączył(a): 28 wrz 2016, o 11:46

Re: Oczyszczanie organizmu z toksyn

Postprzez Malwa100 » 3 paź 2016, o 11:46

Algi morskie bardzo oczyszczają organizm- znajdują się w nich takie substancje zwane koloidami, które oczyszczają organizm z metali ciężkich przede wszystkim - spróbujcie jakiś dobrych preparatów z algami ale naklepiej naturalnymi ( czytajcie, jak jest tylko Spirulina to nie, tak gdzie naturalne algi brunatne) dobre są te Szwedzkie preparaty Alg Borje ale je mozna tylko w necie kupic
Malwa100
Miła Kobietka
 
Posty: 41
Dołączył(a): 28 sty 2012, o 18:53

Re: Oczyszczanie organizmu z toksyn

Postprzez lulumiranda » 4 paź 2016, o 10:05

Tak. Słyszałam o oczyszczeniu za pomocą aloesu Ale nie bylam w stanie zmusić się do picia tego soku. Nie smakuje mi okropnie i nie wiem w sumie czy kiedykolwiek mi posmakuje.
Aktualnie oczyszczam wątrobę z toksyn i wspomagam jej regenerację za pomocą wspomnianego Hepa Vitale ( z tym,że środek doradziła mi moja lekarz rodzinna, nie dowiedziałam się o nim w sieci...). Zła praca wątroby rzutuje na cały organizm i dlatego bardzo ważne jest jej wspomaganie.
Avatar użytkownika
lulumiranda
Fajna Kobietka
 
Posty: 144
Dołączył(a): 29 lis 2012, o 13:01

Re: Oczyszczanie organizmu z toksyn

Postprzez agnes89 » 4 paź 2016, o 14:37

ja sobie robię czasem oczyszczanie sokiem z cytryny. pijesz codziennie na czczo sok z 1 cytryny, nastepnego dnia z dwóch itd, aż do 5ciu a potem schodzisz w dół

agnes89
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 21
Dołączył(a): 4 paź 2016, o 12:07

Re: Oczyszczanie organizmu z toksyn

Postprzez michalina90 » 18 paź 2016, o 09:20

Słyszałam, że czystek jest doskonały do oczyszczania organizmu z toksyn, moje koleżanki oszalały na jego punkcie i piją codziennie. Ma też działanie antyoksydacyjne, jest dobry dla całego organizmu. Zamierzam sobie zakupić i też popijać dla zdrowia.

grywalizacja na http://sanitera.pl
michalina90
Fajna Kobietka
 
Posty: 113
Dołączył(a): 25 sty 2016, o 14:18

Re: Oczyszczanie organizmu z toksyn

Postprzez anna_tomczak78 » 19 paź 2016, o 10:41

lulumiranda napisał(a):Tak. Słyszałam o oczyszczeniu za pomocą aloesu Ale nie bylam w stanie zmusić się do picia tego soku. Nie smakuje mi okropnie i nie wiem w sumie czy kiedykolwiek mi posmakuje.
Aktualnie oczyszczam wątrobę z toksyn i wspomagam jej regenerację za pomocą wspomnianego Hepa Vitale ( z tym,że środek doradziła mi moja lekarz rodzinna, nie dowiedziałam się o nim w sieci...). Zła praca wątroby rzutuje na cały organizm i dlatego bardzo ważne jest jej wspomaganie.


Nie potrafię się przemóc do soku z aloesu.Próbowałam pić.Wiem,ze jest to zdrowe i cudowne i te wszystkie ochy i achy ale po prostu nie mogę bo normalnie mi nie smakuje :P Jest gorzki. Zastanawiałam się nad wersją smakową , ale jak poczytałam sobie ile to ma cukru to postaowiłam,ze jednak nie kupię: :P Ten Hepa vitale jak smakuje? Jakoś znośniej?
anna_tomczak78
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 23
Dołączył(a): 20 sie 2013, o 15:06

Re: Oczyszczanie organizmu z toksyn

Postprzez Maja2 » 19 paź 2016, o 12:30

Ja tak samo, nie mogę tego wypić aloesu, do tego pływają w środku jakieś "gile" ;D i nie mogę tego przełknąć ;P
Maja2
Miła Kobietka
 
Posty: 29
Dołączył(a): 16 paź 2016, o 10:29

Re: Oczyszczanie organizmu z toksyn

Postprzez lulumiranda » 26 paź 2016, o 13:00

Hepa Vitale to zupełnie coś innego. Środek jest w formie ziół , tak wiec sama dodaję go sobie albo do owsianki z rana. Albo po prostu rozpuszczam w wodzie i piję. Na pewno nie jest to jakiś glut taki jak aloes. Mi konsystencja aloesu nie przeszkadza, jest jednak dla mnie za gorzki i z tego powodu właśnie staram sę go nie pić. Smakowo mi nie odpowiada. Druga sprawa to to,że jak jest słodki to nie nie powinno się go pić ponieważ zawiera to duże dawki cukru a to równiez jest średnio dla nas zdrowe.... O wiele lepszy jest tutaj Hepa vitale. Biorąc pod uwagę zioła to w przypadku oczyszczania wątroby ostropest plamisty ma o wiele lepsze dizałanie niż aloes. Szczególnie w połaczeniu z czarnuszką i babką plesznik.
Avatar użytkownika
lulumiranda
Fajna Kobietka
 
Posty: 144
Dołączył(a): 29 lis 2012, o 13:01

Re: Oczyszczanie organizmu z toksyn

Postprzez docha » 27 paź 2016, o 23:22

Podobno wystarczy picie wody, regularne, nie mówię o głodówce na samej wodzie. Najlepiej, żeby miała ona odpowiednie ph, najbardziej zbliżone do naszej krwi, czyli 7,35-7,45.
Avatar użytkownika
docha
Extra Kobietka
 
Posty: 488
Dołączył(a): 22 lut 2013, o 12:24

Re: Oczyszczanie organizmu z toksyn

Postprzez anna_tomczak78 » 16 lis 2016, o 08:46

Wodę warto jest pić niemniej nie w każdym przypadku będzie to w 100% skuteczne . Aloes jest ok ale wiadomoze nie kazdy może pić. Mi równiez pod względem smaku nie odpowiada. Hepa vitale owszem, dodałam sobie właśnie przed chwila do owsianki na śniadanie.
anna_tomczak78
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 23
Dołączył(a): 20 sie 2013, o 15:06

Re: Oczyszczanie organizmu z toksyn

Postprzez Szpital Pulsmed » 17 lis 2016, o 00:15

Jedną z form oczyszczania organizmu z toksyn jest terapia chelatowa, którą realizuje się za pomocą wlewów kroplówkowych, z zawartością EDTA. To substancja, który łączy się z wieloma metalami i minerałami, tworząc związki chelatowe, które następnie, w postaci kompleksów, usuwane są przez nerki.
Avatar użytkownika
Szpital Pulsmed
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 9
Dołączył(a): 17 lis 2016, o 00:07
Lokalizacja: Łódź
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]