Odexim na nużeniec - czy działa?

Masz problemy ze zdrowiem? Jak dbasz o swoje zdrowie? Wszystko na temat chorób, leczenia, profilaktyki oraz opinie na temat służby zdrowia piszemy tutaj.

Odexim na nużeniec - czy działa?

Postprzez izabelka994 » 27 lis 2020, o 10:57

Bardzo dużo ostatnio przeglądałam artykułów związanych z nużycą i doszłam do wniosku, że chyba problem dotyczy również mojej skóry twarzy. Zawsze gdziekolwiek nie poszłam to każdy mówił, że to najprawdopodobniej trądzik różowaty i żadne terapie nie dawały większego efektu. Oczywiście w każdym artykule inne "cudowne sposoby" i każdy ma inny pomysł jak pozbyć się tego problemu. Chciałam dlatego zapytać osoby, które mają jakąś wiedzę lub też zmagają się z podobnym problemem, co będzie najskuteczniejszym sposobem walki z nużeńcem? Wiele osób chwali sobie Odexim, ale nie wiem czy krem sobie poradzi. Serdecznie dziękuję za każdą radę
izabelka994
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 20
Dołączył(a): 3 lis 2020, o 15:20

Re: Odexim na nużeniec - czy działa?

Postprzez Bucio994 » 4 gru 2020, o 10:56

Z tym nużeńcem najgorsze jest to, że nie ma jakiejś mega skutecznej metody leczenia. Jeśli borykasz się z tym problemem to według mnie nie ma lepszego sposobu jak po prostu dbanie o siebie, w tym także o pielęgnację. Z tego co patrzę ten Odexim wydaje się bardzo fajny i powinien pomóc, choć sama nie używałam tego. Od siebie polecam dbanie o siebie również od wewnątrz, czyli dieta, aktywność, bo to wszystko pomaga trzymać w szachu nużeńca. Jak coś zaniedbamy to on wtedy atakuje.
Bucio994
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 13
Dołączył(a): 27 lis 2020, o 11:09

Re: Odexim na nużeniec - czy działa?

Postprzez Czarnam » 11 gru 2020, o 10:38

Ja używałam tego Odeximu. Tak jak koleżanka wyżej powiedziała, nie wiem czy pozbycie się go na stałe jest w jakiś sposób możliwe, więc dbanie o higienę i pielęgnacje musi być wtedy jeszcze bardziej uważne niż zawsze
Czarnam
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 4 gru 2020, o 10:58

Re: Odexim na nużeniec - czy działa?

Postprzez Bucio994 » 22 gru 2020, o 10:56

I bardzo dobrze zrobiłaś :) Mam nadzieję, że będzie coraz lepiej, więc trzymam za Ciebie kciuki. Za Ciebie też @izabelka994
Bucio994
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 13
Dołączył(a): 27 lis 2020, o 11:09

Re: Odexim na nużeniec - czy działa?

Postprzez Nessa95 » 24 gru 2020, o 13:25

Warto również kupić sobie cały zestaw z tej firmy, bo sam krem według mnie to może sobie nie dać rady
Nessa95
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 24 gru 2020, o 13:10

Re: Odexim na nużeniec - czy działa?

Postprzez Amelia1 » 9 kwi 2021, o 10:37

Moja koleżanka używała i jej pomógł, do tego miała odpowiednią diete i regularną aktywność fizyczną
Amelia1
Miła Kobietka
 
Posty: 79
Dołączył(a): 14 wrz 2020, o 15:20
Lokalizacja: Poznań
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]