Odkrywanie Swojej Esencji.

Sprzedajesz kosmetyki? Robisz paznokcie? Chcesz zareklamować coś co może Nas zainteresować? Takie tematy akceptowane są TYLKO w tym dziale.

Odkrywanie Swojej Esencji.

Postprzez marta_k » 19 sty 2023, o 13:24

OŚRODEK ROZWOJU OSOBISTEGO I DUCHOWEGO „TU I TERAZ”
www.tuiteraz.eu

zaprasza 22 - 26 listopada 2023 na warsztat
szamańsko-energetyczny

ODKRYWANIE SWOJEJ ESENCJI.
ŚWIAT WOKÓŁ JAKO LUSTRO NASZEJ WIBRACJI.
PRAKTYKOWANIE PODNOSZENIA ENERGII – JAK WPROWADZAĆ NOWE WIBRACJE W ŻYCIE.

PROWADZĄ: FRANCOISE RAMBAUD I PHILIPPE LACROZE

Czy chcesz być osobą, która sama świadomie kreuje swoje Życie?
Czy chcesz żyć Pełnią Życia?
Legenda z Peru nauczyła mnie, że to co widzę w innych, ujawnia mi świętą informację o tym, kim jestem..
Francoise Rambaud

Zapraszamy na intensywny szamańsko-energetyczny warsztat dla zaawansowanych (dla osób, które brały już wcześniej udział w przynajmniej jednym warsztacie z Francoise Rambaud).
Spotkamy się po to, aby odkrywać siebie, swoje energetyczne i szamańskie zdolności oraz uhonorować wszystkie aspekty naszej Wielowymiarowej Istoty. To spotkanie pozwoli nam obudzić nasze zmysły i intuicję. Wyruszyć w głęboką Wewnętrzną Podróż.

Będzie to kolejny, jeszcze głębszy etap zgłębiania technik szamańsko-energetycznych dotyczących transformacji, podnoszenia energii, uzdrawiania i oczyszczania. Podczas spotkania będziemy także odnajdywać i rozwijać swoją Wewnętrzną Istotę. Przejdziemy święte szamańskie rytuały. Odnajdziemy Moc i wizje. Przejdziemy głęboką wielopoziomową transformację.
Podejmiemy wybór, jak chcemy przeżyć nasze życie.

Czym są te niewidzialne siły, które emanują z nas w każdej chwili?
„Zmień sposób myślenia. Wszystko zaczyna się od stanu twojego umysłu..”
Francoise Rambaud

Zapraszamy Wszystkich na niesamowity warsztat szamańsko-energetyczny, podczas którego odkryjemy, że sami tworzymy naszą rzeczywistość, a świat wokół nas jest naszym lustrem..
Dowiemy się w jaki sposób nasze wibracje, myśli i słowa wpływają na nasze życie. I jak możemy świadomie kreować Rzeczywistość. Jak możemy stać się reżyserami sztuki jaką jest Życie, a nie tylko jej aktorami..

Francoise pomoże zrozumieć nam nasze relacje z Życiem, Wszechświatem, a także ze sobą
samym.. Gdyż każda relacja odzwierciedla stan naszego umysłu, naszej świadomości i rzeczywistości, którą sami kreujemy.. A każdy człowiek w naszym życiu jest naszym lustrem..
Wszystko jest energią i wibracją..
Razem z Francoise poznamy naszą relację ze światem i ze Sobą.. To, że naprawdę sami kreujemy naszą Rzeczywistość. Połączymy to co zewnętrzne i wewnętrzne..

„Szamanizm to wiedza, która pochodzi od przodków, z pradawnych czasów historii ludzkości.
Fizyka kwantowa zaś to nowe odkrycie, ale to co je łączy – to świat niewidzialny. Spotkałam na swojej drodze fizyka kwantowego, z którym współpracowałam przez parę lat. Wspólnie badaliśmy oddziaływanie emocji i myśli (w świecie szamańskim to są „duchy”) na człowieka i otoczenie, prawo przyciągania, itd. Moje doświadczenia z pracy szamańskiej i doświadczenia z fizyki kwantowej pokazały mi, że te dziedziny są ściśle ze sobą związane, że myśli to są wiązki energii, które krążą w przestrzeni niczym fale i „przyklejają się” do nas w zależności od naszych zranień.
Widząc je, uznając je, możemy zmienić naszą historię czy wpłynąć na bieg wydarzeń.
Pamiętajmy, że nasze życie jest jak film, jak historia, która składa się z mniejszych historii i zawsze możemy je zmienić na lepsze”.
Francoise Rambaud

Podczas warsztatu dowiemy się jak żyć w Nowych Czasach, które już nadeszły i do których musimy dostosować teraz nasze wibracje. Jak zadbać o siebie, bliskich i Ziemię. Jak przetransformować i uzdrowić to co tamuje przepływ Miłości..

Według Francoise żyjemy teraz w Nowych Czasach, w Nowej Erze, w Nowych Globalnych
Wibracjach. Te energie już nadeszły i teraz powoli osadzają się w rzeczywistości i w naszych ciałach.
Stąd tyle trudności w materii, objawów fizycznych i energetycznych, zmian w życiu, chorób itp. To naprawdę jest wielki czas Transformacji i dlatego wspólnie, dla nas wszystkich, musimy zbudować nowe relacje międzyludzkie oraz wytworzyć nowy rezonans na planecie. Dla dobra nas samych, naszych dzieci i przyszłych pokoleń.

Słucham tego, co rezonuje w każdym. Co daje mi wrażenie, jakbym czytała ludzi jak otwarte książki. Jednak nie jestem tu, aby powiedzieć, co widzę. Jestem obecna, aby naprowadzić tę osobę, aby zobaczyła, kim jest.” Francoise Rambaud

SZAMANIZM NOWEJ ERY ENERGETYCZNEJ TO:

Połączenie z Naturą, komunikacja na subtelnym poziomie

Podczas warsztatów Francoise punktem wyjścia i zamknięcia każdego procesu jest głęboki kontakt z Naturą – bynajmniej nie samo przytulenie drzewa, ale wejście w kontakt i rozmowę z każdą z żywych istot. Dialog i komunikacja na subtelnym poziomie oraz szacunek do świata naturalnego.
Czy kiedykolwiek zapytałeś wcześniej drzewo „czy chcesz być przeze mnie przytulone?”

Podnoszenie wibracji

Intensywne odczucie własnej wibracji jest podstawą tego, czego uczy Francoise. Ma to formę znacznie szerszą niż pojedyncze odczucie radości z poczucia tego czym jesteśmy. Podczas warsztatów, wchodząc w bardzo głębokie odczuwanie poczujesz jak twoja wibracja reaguje na zmiany w grupie, unoszenie i opadanie energii otoczenia, na muzykę i śpiew. Nauczysz się jak zmieniać wibracje i utrzymywać je na wysokim poziomie w życiu codziennym. Dowiesz się dlaczego to tak bardzo od poziomu wibracji zależy, jak wygląda twoje życie.

Łączenie się z Esencją, dotarcie do własnej natury, odkrywanie swojej prawdy

To najistotniejszy, a jednocześnie najtrudniejszy do opisania przekaz Francoise. Warsztaty będą dla ciebie krokiem do połączenia się ze swoją Prawdziwa Esencją. Poprzez pracę z szamanizmem dotkniesz samego rdzenia duszy, osobistego klejnotu, którego znalezienie odkrywa przed nami kim naprawdę jesteśmy. Choć nasza Esencja jest głęboko ukryta pod przekonaniami, myślami, zmartwieniami, pozowaniem i mgłą energetycznych obciążeń współczesnego świata, i wydaje nam się dostępna tylko dla klasztornych mnichów, jako nagroda za dekady medytacyjnych starań – Francoise pokazuje nam, że ta esencja w rzeczywistości jest cały czas z nami. To będzie czas, w którym usiądziesz w ciszy wystarczająco głębokiej by się z nią spotkać.

„Ludzie to dla mnie książki. Otwieram zmysły. Czytam ludzi.
Tych, którzy mnie otaczają i to co mnie otacza.
Widzę nie tylko fizyczne ciało przede mną, ale także zamieszkującą je Istotę Światła.”
F. Rambaud

Oczyszczanie

Dopóki nie wyjdziemy spod długiego prysznicu po ciężkim i wyczerpującym dniu pracy nie zdajemy
sobie w pełni sprawy, jak bardzo spięci i spoceni z niej wróciliśmy. Robimy to dla ciała i czujemy różnicę. Jakby to było oczyszczać dokładnie za każdym razem również duszę? By czuć się lekko i świecić wewnętrznie. Francoise przekazuje szamańskie techniki oczyszczenia ciała/ umysłu i uwolnienia od nagromadzonych przez lata ciągnących się ciężkich energii i historii. Uczysz się tych technik i otrzymujesz wskazówki jak dbać o wielowymiarowe oczyszczanie w codziennym życiu.

Połączenie

Związki z ludźmi/połączenie /relacje, odkrycie łagodności wobec siebie, prawdziwe dotknięcie drugiej osoby, poznanie siebie bez masek, odbicie siebie w drugiej osobie.
W szamanizmie relacje z innymi ludźmi są dokładnym odbiciem twojej relacji z samym sobą – choć nie zawsze łatwo jest to przyjąć. Na warsztatach pracujemy ze świadomością relacji i poznaniem siebie bez masek. Wchodzimy do swojego wnętrza, by odkryć jak czujemy się sami ze sobą, by doświadczyć tego w pełni. Francoise naucza jak dać sobie prawdziwą łagodność i co to właściwie znaczy – ja to Ty, Ty to ja.

Przemiany w świecie, tworzenie nowych ścieżek neuronowych, przekraczanie granic

Żadne z warsztatów prowadzonych przez Francoise nie są takie same. Zmiany w energii świata nabierają tempa, co odczuwamy coraz bardziej - widzimy jak na naszych oczach upadają i znikają stare schematy oraz nieaktualne wzorce. Energia warsztatu znajduje swoje odzwierciedlenie w aktualnej energii świata i Francoise poprzez głębokie odczuwanie uczy jak podłączyć się do niej.
Zmiana, która powstaje gdy decydujemy się wchodzić w wibrację rozchodzi się jak fala we wszystkich kierunkach, wpływając na nasze otoczenie, rodzinę, przyjaciół i zatacza coraz większe kręgi! Jej znaczenie jest znacznie większe niż nam się wydaje.

SZAMANIZM NOWEJ ERY ENERGETYCZNEJ

Szamanizm dotyka samego źródła naszej świadomości, gdzie jest skrywana nasza uwaga, nasza percepcja, nasze rozumienie rzeczywistości, struktura naszych pragnień i naszej kreatywności, a w końcu energia i Esencja naszego ciała.

Medycyna szamańska traktuje chorobę i wszelkie problemy jako oznakę ignorancji lub chwilowego zapomnienia o naszej głębokiej naturze - każdy z nas ma Moc i obowiązek uzdrowienia siebie, bycia własnym szamanem! Szamanizm jest zatem prawdziwym pomostem między Naturą a Niewidzialnym. Pomostem który pozwala na stan harmonii między otaczającym nas światem a naszym własnym światem wewnętrznym.

Kiedy jesteśmy w stanie wysokiej wibracji, doświadczamy silnego poczucia radości, jest to częstotliwość, którą przesyłamy innym, nasza wewnętrzna równowaga, wewnętrzna cisza.

Poprzez konkretne wyjaśnienia i dzielenie się doświadczeniami, Francoise z Philippem zapraszają do oswojenia Niewidzialnego Świata Energii i Wibracji. Ten niesamowity Świat
podważa to co wiemy, rzuca nam wyzwania, zachwyca, fascynuje..
Jeśli zdecydowałaś/ zdecydowałeś się przyjechać na ten warsztat, to oznacza, że jesteś gotowy! Do wzięcia odpowiedzialności za swoje życie. Do powrotu do swojej prawdziwej natury. Do odkrywania i podnoszenia swojej wewnętrznej wibracji. Do wzrostu świadomości. Do poznawania Niewidzialnych Szamańskich Wymiarów. I do przekazywania tej wiedzy innym.

Dzisiaj, kiedy mówię o wchodzeniu w wibracje,
mam na myśli przede wszystkim naukę odczuwania.
Słuchanie siebie. Słuchanie świata.
Jedno nie istnieje bez drugiego, ponieważ jedno i drugie są ze sobą połączone.
Niepozwalanie sobie na słuchanie może doprowadzić do katastrofy.
Słuchanie siebie pozwala usłyszeć, co w tobie wibruje.
I wprowadzić w rezonowanie
nasze prawdziwe myśli i naszą Istotę.
Francoise Rambaud

Aby świadomie żyć w Nowych Czasach, musimy nauczyć się:

• odpowiedzialności za siebie, swoje życie i Ziemię;
• stałego, codziennego podnoszenia i utrzymywania wysokiej energii;
• bezsłownej komunikacji (wchodząc głęboko w siebie oraz w świat duchowy);
• codziennego oczyszczania ciała fizycznego i energetycznego;
• szacunku do Natury, rozmawiania z nią i słuchania tego co do nas mówi;
• otwierania serca i komunikowania się z poziomu Miłości;
• wrażliwości, czułości i delikatności wobec siebie i innych (bez oceniania, pamiętając, ze wszystko wokół jest tylko naszym lustrem);
• zrozumienia, ze skoro sami kreujemy rzeczywistość wokół siebie i wszystkie historie jakie nas otaczają, to także sami możemy je zmienić;
• nakierowania naszej energii tylko na to co najważniejsze!
• zaufania do siebie i opierania się na swojej wewnętrznej wiedzy i intuicji.

JAK SKONTAKTOWAĆ SIĘ Z NATURĄ I SWOIM WEWNĘTRZNYM SZAMANEM:

W czasie nauki szamanizmu, we wszystkich tradycjach, bardzo ważny jest etap oczyszczenia.
Stosowane są techniki, które pozwalają uwolnić się od uwarunkowań i przyzwyczajeń, oczyścić swoje ciało i energię, aby móc przyjmować energie subtelne. Podwyższenie własnych wibracji wspomaga procesy zwalczania chorób i uwalania się od niesprzyjających energii. Istnieje wiele technik służących modyfikacji stanów świadomości, które prowadzą do poszerzenia świadomości.

Wiele osób, które rozpoczynają drogę osobistych poszukiwań robią to po to, by wyleczyć dawne rany albo uwolnić się od tego, co obciąża ich życie. Osoby, które szukają sensu życia i chcą poczuć, że są częścią świata, mogą znaleźć rozwiązanie w połączeniu się z siłami Natury. W przeciwieństwie do tradycji zachodnich, które bazują na poszukiwaniu źródła cierpienia w przeszłości, szamanizm opiera się na teraźniejszości. Praktyki szamańskie pomagają wejść w stan „tu i teraz”, nawiązać kontakt ze świętymi siłami i wzmocnić nasze intencje uzdrowienia. Zapraszam na warsztaty, na których będziemy pracować nad jednością ciała i ducha, poprzez połączenie się z naturą i światem.

«Moim przesłaniem jest zachęta na wkroczenie na ścieżkę prowadzącą do naszej wewnętrznej
przestrzeni, do miejsca które zamieszkuje nasza intymność. Pozwól się ponieść na swej drodze
"obecnej chwili" w pełnej ufności przyjmując nauki tego, co pojawi się, aby Ciebie prowadzić. Wsłuchaj się w swoją intuicje, podąż za głosem serca, wyzwól się z izolacji i
uzależnienia, oczyść swoje wnętrze i uwolnij się od lęków, wątpliwości i pancerza. Otwórz swe
serce na prawdziwą Miłość. Doznaj, że ta Miłość jest Twoim największym sojusznikiem podczas
nawigacji na oceanie życia.»
Francoise Rambaud

PRZYGOTOWANIE DO WARSZTATU:

To będzie czas szamańsko- energetycznej transformacji, ale także ciszy i samotności, aby móc spotkać Siebie. Dlatego też Francoise prosi Was wszystkich abyście nie używali przez ten czas telefonów komórkowych i aby Wam to ułatwić, na początku zajęć wszystkie telefony będą zebrane i bezpiecznie przechowywane w biurze ośrodka.

Dlatego też prosimy abyście wcześniej załatwili wszystkie ważne sprawy i poinformowali rodzinę i pracę, że nie będziecie w tym czasie odbierać telefonów, a w razie pilnej, niezbędnej sytuacji będzie można zadzwonić na numer biura ośrodka lub właścicieli. Nie zabierajcie również laptopów ani tabletów – chodzi o to abyście się naprawdę nie rozpraszali poprzez kontakt ze światem zewnętrznym.

Aby wzmocnić procesy transformacji, Francoise prosi, abyście już przed przyjazdem, przez kilka dni jedli o wiele mniej i lekkostrawne posiłki (warzywa, ryż, owoce; bez używek, cukru itp).
A podczas samego warsztatu, posiłki będą podawane w mniejszych porcjach i bez potraw ciężkostrawnych, smażonych itp.

Część zajęć odbędzie się w ciszy, gdyż cisza jest konieczna i służy uwolnieniu umysłu. W ciszy wyłaniają się emocje. Możemy je wtedy poznać i zastanowić się co z nimi zrobimy. Introspekcja pozwala także przyjrzeć się naszym potrzebom, po to, aby móc je urzeczywistnić.

Ponieważ jest to warsztat szamańsko-energetyczny (a nie wszyscy z Nas brali wcześniej w takich udział), chcemy Wam trochę przybliżyć sposób pracy Francoise – Czasami będzie ona pracowała z naszymi umysłami, ale o wiele częściej z emocjami, ciałami i energiami. Co nie zawsze jest takie łatwe, bo umysł lubi „wszystko wiedzieć i kontrolować”. Będziemy pracować grupowo, w kręgu; ale możliwe, ze część z nas będzie mieć swoje krótkie prace na środku sali, indywidualne, ale przy całej grupie. To zależy od Francoise – od tego co „zobaczy” w nas, jakie potrzeby, wyzwania czy determinację. Część zajęć odbędzie się w sali, część na dworze, może także nocą (w lesie, może przy nocnym ognisku). Podczas spotkania będziemy pracować z elementami Żywiołów, Mocą Ognia, Wody, Ziemi i Powietrza, ze Słońcem i Księżycem.

Stałe będą jedynie godziny posiłków Prosimy więc Was, abyście nie oczekiwali, że zajęcia zaczną się punktualnie o 10 i będą trwały równo 3 godziny. Czasami tak będzie, czasami nie – to wszystko zależy od tego co się będzie działo na sali i jakie procesy będziemy przeżywać. Może się zdarzyć, że niektóre zajęcia będą trwały do późnej nocy (ale za to odeśpimy ten czas rano). Najlepiej przed przyjazdem „puścić racjonalny umysł” i otworzyć się na to co nieznane.

Warsztat rozpoczyna się kolacją o godz. 18, a o godz. 19:30 będą pierwsze wspólne zajęcia. Francoise bardzo prosi, aby się nie spóźniać! To pierwsze wspólne spotkanie na sali wszystkich uczestniczek, asystentów i prowadzących jest bardzo ważne, gdyż właśnie wtedy Francoise łączy się z wszystkimi energetycznie! Zaplanuj więc swoją podróż tak, aby być na czas, a najlepiej – nawet przed czasem, aby móc się osadzić na miejscu, odpocząć po podróży i wyciszyć.

Françoise Rambaud

Francoise Ramboud – Przebudzona Szamanka z Francji. Swą szamańską podróż rozpoczęła 23 lata temu w Tybecie, gdzie miała okazję pracować z kilkoma tybetańskimi mistrzami. Rozwijała wszystkie swoje zmysły poprzez głębokie doświadczanie życia, by w pełni determinacji przekroczyć swoje najgłębsze iluzje. W ciągu 15 lat intensywnej pracy z szamanami w Peru otrzymała wiele inicjacji. 10 lat prowadziła Duchowe Centrum we Francji, prowadząc tam również indywidualną praktykę uzdrawiania. W swoje wiedzy łączy szamanizm, pracę terapeutyczną i fizykę kwantową. Od kilku lat wspólnie ze znanym fizykiem kwantowym Olivierem Masslot (autorem Transsurfingu Rzeczywistości) prowadzi warsztaty „Zostań Twórcą swojej Rzeczywistości”. Przez 15 lat prowadziła liczne seminaria i magiczne kręgi dla kobiet.
Przez kilka ostatnich lat doświadczała również intensywnej pracy z różnymi szamanami z egipskiej pustyni. Obecnie na stałe mieszka we Francji a od czasu do czasu podróżuje, by dzielić się swoim doświadczeniem, wiedzą ii umiejętnościami.

Philippe Lacroze

„Z miłości jaką mam dla Matki Ziemi, czuję głęboką potrzebę dzielenia się jej wibracjami, jej pięknem, poprzez spontaniczne
pieśni uzdrawiające. Używam różnych instrumentów – szamańskiego bębna, kryształowych mis i piramid…

Przekazuję to co przychodzi do mnie od Matki Ziemi, po to, aby ludzie mogli podnosić swoje wibracje z jak największą łagodnością.
Moim celem, gdy śpiewam, jest wprowadzenie pokoju w ludzkich sercach i na całym świecie; a także wzmocnienie potrzeby życia w głębokiej harmonii z małym dzieckiem, które mamy wewnątrz

siebie…
WARSZTAT JEST TŁUMACZONY Z FRANCUSKIEGO NA JĘZYK POLSKI!

DATA:
22 - 26 listopad 2023 (środa – niedziela)

ROZPOCZĘCIE:
22 listopada godz. 18 (zaczynamy kolacją)

ZAKOŃCZENIE:
26 listopada godz. 14 (kończymy obiadem)

CENA WARSZTATU:
dobrowolna darowizna za warsztat + koszt pobytu i
wyżywienia

Idąc za głosem Miłości, Francoise zmieniła całkowicie formułę zajęć: chce abyśmy się skoncentrowali na tym, co dla nas naprawdę jest ważne, oddalając się od potrzeb materialnych – nie będzie więc stałych opłat za warsztat, tylko każdy zaoferuje tyle ile sam uzna!! Jest to jej zaproszenie, wielki gest i otwarcie serca dla Was… ale też wyzwanie, aby samemu ustalić darowiznę i wziąć udział w kosztach (transport, tłumaczenie, sprowadzenie innych szamanów i muzyków) oraz wyrazić Waszą wdzięczność za otrzymane nauki, wsparcie i uzdrowienie.

CENA POBYTU:
Wyżywienie 110 zł dziennie (3 posiłki wegetariańskie/ wegańskie)
Noclegi: w zależności od standardu od 35 zł do 140 zł za noc;
Ośrodek sprzedaje wyłącznie całe pakiety pobytowo/ żywieniowo/warsztatowe (nie ma możliwości rezygnacji z posiłków ani noclegów)

UWAGA: Ze względu na niestabilną sytuację ekonomiczną w Polsce,
zastrzegamy sobie możliwość podnoszenia cen noclegów, posiłków i warsztatów, w oparciu o kursy walut i oficjalne wskaźniki inflacji.

KONTAKT:
www.tuiteraz.euotwiera się w nowej karcie, [email protected]
biuro: 662759576
Jacek Towalski 602219382
Maja Wołosiewicz - Towalska 606994366

MIEJSCE:
Ośrodek Rozwoju Osobistego i Duchowego „Tu i Teraz”, Nowe
Kawkowo

ZAPISY:

1. Konieczna rejestracja mailowa na adres [email protected] (z podaniem imienia i nazwiska, numeru telefonu, daty i tytułu wydarzenia).

2. Dopiero po otrzymaniu maila potwierdzającego i wyborze noclegu, prosimy o wpłatę zaliczki w ciągu tygodnia od zgłoszenia.

3. Brak wpłaty zaliczki w ciągu 7 dni anuluje rezerwację za warsztat i pobyt! Prosimy nie wpłacać pieniędzy dopóki nie zostanie potwierdzone mailowo wpisanie na listę uczestników!

4. Wpłata zaliczki jest równoznaczna z akceptacją regulaminu ośrodka (otrzymanego mailem po zgłoszeniu).

5. Zaliczkę za pobyt w wysokości 180 zł prosimy wpłacać na konto Ośrodka Rozwoju Osobistego „Tu i Teraz” z podaniem imienia i nazwiska oraz opisem: „zaliczka za pobyt 22-26.XI.2023”.

Tu i Teraz Numer konta:
92 1020 3541 0000 5502 0206 3410
BANK PKO BP

Dla wpłat zagranicznych:
BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL92 1020 3541 0000 5502 0206 3410 (konto w PLN)
IBAN: PL27 1020 3541 0000 5202 0364 3111 (konto w EUR)

6. Zaliczka jest zwrotna nie później niż 30 dni przed rozpoczęciem warsztatu. W razie zwrotu zaliczki ośrodek potrąca 20 zł na opłaty administracyjne. Zaliczka nie może być przełożona na inny warsztat.

7. Jeśli potrzebują Państwo fakturę VAT, prosimy o taką informację oraz podanie NIP przy wpłacie zaliczki. W przeciwnym wypadku faktura za wpłaconą kwotę zaliczki nie może być wystawiona.

8. Rezerwacja miejsca w Ośrodku i na warsztacie jest potwierdzona wyłącznie poprzez mailowe zgłoszenia uczestnictwa i terminową wpłatę.

9. Resztę płatności za pobyt przyjmujemy wyłącznie gotówką, tuż przed warsztatem, po przybyciu do naszego ośrodka.

RELACJE PO WARSZTATACH FRANCOISE RAMBAUD W POLSCE :

„Praca z Francoise jest spotkaniem z cudownie autentycznym człowiekiem. Francoise jest inspirującym nauczycielem gdy mówi o wolności, uwodzącą kobietą gdy mówi o energii seksualnej, pełną mocy uzdrowicielką gdy odprawia rytuał uzdrowienia i figlarną dziewczynką gdy żartuje i śmieje się do rozpuku. Nigdy w swoim życiu nie spotkałam tak autentycznego człowieka, kobiety potrafiącej tak cudowanie wyrażać siebie i być w pełnej harmonii ze światem. Piękne doświadczenie, inspirujące i transformujące.” Weronika

„Niesamowity warsztat. Cudowna kobieta. Jej spojrzenie pełne miłości obudziło we mnie miłość do siebie. Wyjeżdżam z wyciszonym umysłem. Pełna pozytywnych energii, z nadzieją na lepsze jutro.
Prawdziwa mądrość, której nie da się ogarnąć. „Dotknięcie” jej, jej obecności przetransformowało wszystkie uczestniczki. Każda odkryła przynajmniej w części swój blask, wyglądała zupełnie inaczej niż na początku”. Ania

„Warsztaty z Francoise to wspaniale przeżycie, które pozwoliło otworzyć moje blokady, zmienić stosunek do siebie samej, pokochać się taką jaka jestem. Lęki, które do tej pory były paraliżujące – przestały już w ten sposób oddziaływać. Dziękuję”. Jola

„Warsztat z Francoise był dla mnie podróżą w głąb siebie. Pozwolił mi poczuć uziemienie i moc. Pomógł mi oddzielić się od lęków nienależących do mnie, a także uświadomić, że to ja decyduję co przyjmuję do swojego wnętrza. Dziękuję Francoise!” Kasia

„Francoise to niezwykła kobieta. Bez względu na nasze ograniczenia umysłu potrafi otworzyć każde serce. Przyjechałam na warsztat, bo po wcześniejszym spotkaniu z Francoise pozbyłam się ran z dzieciństwa. Teraz chciałam pozbyć się lęków, nauczyć się odcinania od ograniczających emocji. To co wydarzyło się na warsztacie było zaskakujące, odkrywcze, zmuszające do pokory i otwartości, czasami magiczne. Po warsztacie z ciekawością przyjmuję każdy kolejny dzień. Strach i lęk nie są mi straszne, choć pewnie nie odeszły na zawsze”. Edyta
marta_k
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 694
Dołączył(a): 18 mar 2015, o 12:09
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot]