Odkurzacz robot

Nie wiesz jak urządzić mieszkanie? Jak uporać się z remontem? Jakie kwiaty kupić do ogrodu? Czyli tematy związane z naszym domowym zaciszem.

Re: Odkurzacz robot

Postprzez ence » 16 gru 2014, o 22:58

Sam odkurza :) Jeździ po domu, a Ty nie musisz nic robić.
ence
 

Re: Odkurzacz robot

Postprzez Celinna » 17 gru 2014, o 22:27

hej,
daj znać czy ten robot Ci się sprawdził, i czy nie jest awaryjny, będzie mi to pomocne Twoje zdanie
Celinna
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 17 gru 2014, o 22:23

Re: Odkurzacz robot

Postprzez Czarna » 17 gru 2014, o 23:00

Teściowa ma, kupiła na prezentacji za jakieś horrendalne pieniądze. Zadowolenie 50/50. Jeśli masz w domu dużo wolnej i płaskiej przestrzeni, to się sprawdzi. Jeśli jednak masz dużo mebli, zakamarków itp. to wlezie drań pod łóżko i albo będzie mu się chciało spod niego wyjść albo mu się tam spodoba i się zaszyje. No i średnio radzi sobie z kłakami psiaczka (trzeba było ręcznie ściągać je ze szczotek). Generalnie jest to gadżet fajny bardziej dla popisania się przed znajomymi...

I see a red door and I want it painted black
No colours anymore, I want them to turn black
Avatar użytkownika
Czarna
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 518
Dołączył(a): 12 lis 2014, o 00:17

Re: Odkurzacz robot

Postprzez badgirl23 » 18 gru 2014, o 17:55

Czarna napisał(a):Teściowa ma, kupiła na prezentacji za jakieś horrendalne pieniądze. Zadowolenie 50/50. Jeśli masz w domu dużo wolnej i płaskiej przestrzeni, to się sprawdzi. Jeśli jednak masz dużo mebli, zakamarków itp. to wlezie drań pod łóżko i albo będzie mu się chciało spod niego wyjść albo mu się tam spodoba i się zaszyje. No i średnio radzi sobie z kłakami psiaczka (trzeba było ręcznie ściągać je ze szczotek). Generalnie jest to gadżet fajny bardziej dla popisania się przed znajomymi...


Nie zgodzę się :) O ile nie wiem jak to jest w przypadku sierści bo nie mam zwierzaków (oprócz dzieci :P) to poza tym robot jest świetny. Podłogi są czyste, jak gdzieś się zablokuje to po 2 minutach wraca tą samą drogą i omija tamto miejsce z daleka. Tylko szkoda, że Twoja teściowa kupiła na prezentacji, podejrzewam, że kupno na własną rękę pozwoliłoby na zaoszczędzenie kilku złotych :)

Avatar użytkownika
badgirl23
Miła Kobietka
 
Posty: 42
Dołączył(a): 11 lut 2014, o 11:12

Re: Odkurzacz robot

Postprzez Czarna » 20 gru 2014, o 16:28

Haha, teść jej to samo mówi :) Ale ona już taka jest, że uwielbia te wszystkie prezentacje i czasem wraca z czymś niby wspaniałym, ale przepłaconym ;)

Co do "gubienia się" odkurzacza, to sama byłam świadkiem, jak wlazł pod łóżko, zaklinował się i poszedł "spać" ;) Może to kwestia ustawień?

I see a red door and I want it painted black
No colours anymore, I want them to turn black
Avatar użytkownika
Czarna
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 518
Dołączył(a): 12 lis 2014, o 00:17

Re: Odkurzacz robot

Postprzez rudowlosa » 22 gru 2014, o 03:28

ale obie macie tą rowente ?
rudowlosa
Fajna Kobietka
 
Posty: 148
Dołączył(a): 16 kwi 2013, o 19:43

Re: Odkurzacz robot

Postprzez Czarna » 22 gru 2014, o 11:03

Teściowa ma Roombę.

I see a red door and I want it painted black
No colours anymore, I want them to turn black
Avatar użytkownika
Czarna
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 518
Dołączył(a): 12 lis 2014, o 00:17

Re: Odkurzacz robot

Postprzez badgirl23 » 22 gru 2014, o 13:53

Ustawień albo funkcji samego odkurzacza :) Ile modeli tyle funkcji i funkcjonalności...

Avatar użytkownika
badgirl23
Miła Kobietka
 
Posty: 42
Dołączył(a): 11 lut 2014, o 11:12

Re: Odkurzacz robot

Postprzez ence » 22 gru 2014, o 14:12

Celinna napisał(a):hej,
daj znać czy ten robot Ci się sprawdził, i czy nie jest awaryjny, będzie mi to pomocne Twoje zdanie

Nie wiem czy uda się na te święta, ale może po nowym roku sama kupię :)Znalazłam w outlecie AGD za rozsądne pieniądze.

Czarna napisał(a):Teściowa ma Roombę.

Liczę, że Rowenta dobrze się sprawdzi!
ence
 

Re: Odkurzacz robot

Postprzez rudowlosa » 30 gru 2014, o 21:57

outlecie agd ?
rudowlosa
Fajna Kobietka
 
Posty: 148
Dołączył(a): 16 kwi 2013, o 19:43

Re: Odkurzacz robot

Postprzez ence » 1 sty 2015, o 22:55

Tak, coś jak outet z ciuchami (SPAM) mają nowy sprzęt, ale np. bez opakowania i dają Ci inne, albo lekko porysowany, ale w 100% sprawny, a ceny za te drobne mankamenty dużo niższe :)

Ostatnio edytowano 8 sty 2015, o 11:28 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
ence
 
Pani Reklama

Poprzednia strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Baidu [Spider], Bing [Bot]