Odżywianie paznokci

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Odżywianie paznokci

Postprzez golden_eye » 14 lut 2013, o 22:43

Jaką odżywkę możecie polecić do zniszczonych i łamliwych paznokci? Trochę zaniedbałam swoje dłonie przez detergenty, przez co moje paznokcie stały się słabe i ciągle się łamią. Jak je odżywić, żeby wróciły do formy?
golden_eye
 

Re: Odżywianie paznokci

Postprzez glamour » 15 lut 2013, o 10:50

Jeśli masz takie problemy z paznokciami od detergentów to powinnaś koniecznie używać rękawiczki. Moja ciotka przez to, że nie wzięła tego na poważnie nabawiła się grzybicy, tak jej detergenty zniszczyły powłokę ochronną.
glamour
 

Re: Odżywianie paznokci

Postprzez Zaneta19 » 15 lut 2013, o 16:41

Ja znam fajny preparat na łamiące się paznokcie, słabe włosy oraz poprawiający wygląd skóry. Sama zawsze miałam problem z łamiącymi się paznokciami. Zazdrościłam koleżankom które miały piękne i długie paznokcie, kiedy ja musiałam swoje mieć cały czas obcięte, bo gdy były ciut dłuższe od razu się rozdwajały i łamały... Utrapienie. Próbowałam różnych środków, ale szczerze mówiąc zbyt wiele nie dawały, a nawet jeśli były jakieś efekty, to krótkotrwałe. W końcu trafiłam w internecie na sklep Vitero, który sprzedaje produkty firmy CaliVita, mają oni właśnie świetny lek bez recepty "Beauty Formula". Jest to kompleksową kompozycją zawierającą witaminy, składniki mineralne, aminokwasy, kolagen i składniki roślinne, wspomagające utrzymanie zdrowej kondycji włosów, skóry i paznokci. Jak dla mnie jest to świetne rozwiązanie. Nie wiem jak Wam, ale mi "Beauty Formula" pomaga. Także z czystym sumieniem polecam.
Tutaj macie link do sklepu, w którym ja dokonałam zakupu: http://vitero.pl/pl/p/Beauty-Formula-90-tabl./161
Zaneta19
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 15 lut 2013, o 16:32

Re: Odżywianie paznokci

Postprzez dziewczyna23 » 15 lut 2013, o 17:38

odżywka eveline 8w1 :) utwardza i wzmacnia paznokieć :)
dziewczyna23
Miła Kobietka
 
Posty: 29
Dołączył(a): 5 lut 2013, o 12:15

Re: Odżywianie paznokci

Postprzez qca » 16 lut 2013, o 03:16

Witamina C

wpływa na wytwarzanie i zachowywanie kolagenu
ułatwia gojenie się ran i złamań
hamuje tworzenie się sińców, powstawanie krwotoków
zmniejsza zlepianie się i krzepnięcie krwi
jest przeciwutleniaczem
zwalcza wolne rodniki

Źródłem witaminy C są: świeże owoce i warzywa ,papryka, koper, owoce cytrusowe, ananasy, porzeczki, truskawki, jagody czarnego bzu, maliny, jeżyny, brukselka, kalafior, rzepa, cebula, szpinak, brokuły, groszek zielony, szparagi, jabłka, soja, ziemniaki, pomidory.


Witamina B1

przyspiesza gojenie się ran
wykazuje działanie uśmierzające ból
ma korzystny wpływ na funkcjonowanie włókien układu nerwowego, serca i mięśni

Źródłem witaminy B1 są: produkty zbożowe grubego przemiału, mięso, wędliny, rośliny strączkowe, fasola oraz drożdże, orzechy, nasiona strączkowe, ryby, owoce i warzywa.

sexshop mas barato - PozdrawiamOla1kr1b
qca
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 16 lut 2013, o 03:14

Re: Odżywianie paznokci

Postprzez drzemag » 17 lut 2013, o 18:40

odżywka eveline 8w1 :) utwardza i wzmacnia paznokieć :)

Też się pod tym podpisuję, jest super. Do tego polecam jeszcze zlotą odżywkę Sally Hansen
Avatar użytkownika
drzemag
Fajna Kobietka
 
Posty: 133
Dołączył(a): 14 lut 2013, o 17:42
Lokalizacja: Gdynia

Re: Odżywianie paznokci

Postprzez bettti86 » 18 lut 2013, o 10:00

ja polecam nie tylko z zewnątrz, ale także od wewnątrz zadbać o paznokcie, czytała na tym serwisie o urodzie że niektóre składniki naszej diety mogą wspomóc regenerację paznokci, poczytajcie z resztą same http://www.medigo.pl/stopy-i-rece-uroda ... a-paznokci
bettti86
Extra Kobietka
 
Posty: 484
Dołączył(a): 4 gru 2012, o 12:11

Re: Odżywianie paznokci

Postprzez puderniczka » 18 lut 2013, o 11:51

ja też używałam odżywek z Eveline, ale raz nie było w sklepie i w aptece kupiłam sobie z Gala odżywkę keratynową i jest moim zdaniem jeszcze lepsza, paznokcie mam po niej jak po profesjonalnym manicurze, raczej do tej wcześniejszej już nie wrócę :)
to ta odżywka : http://www.gal.com.pl/pl/ulotki-kosmetyki/19-odzywka-keratynowa.html
puderniczka
Fajna Kobietka
 
Posty: 114
Dołączył(a): 15 paź 2011, o 19:56

Re: Odżywianie paznokci

Postprzez agawa1 » 18 lut 2013, o 14:43

tez polecam Eveline, pomagają i fajnie wyglądają na paznokciach

Zimno.. zimno.. coraz cieplej :D naprawa piecyków!
agawa1
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 18 lut 2013, o 14:38

Re: Odżywianie paznokci

Postprzez glamour » 18 lut 2013, o 17:57

Puderniczka , a jak tę odzywkę zastosować na paznokcie? Ten olejek należy rozcieńczyć z wodą i moczyć dłonie? Czy wystarczy rozprowadzić go po paznokciach ?
glamour
 

Re: Odżywianie paznokci

Postprzez telaviv » 19 lut 2013, o 00:37

Odżywka kreatynowa, to rzeczywiście jest to czego teraz twoje paznokcie potrzebują :), oprócz tego uważaj co jesz, gdyż wszystko wpływa na twój organizm.
Poszukaj sobie w internecie, jakie witaminy wpływają na wzmocnienie paznokci, i takiej diety próbuj się trzymać, oprócz tego odżywka z Gala, i paznokcie jak nowe wzmocnione :)

telaviv
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 19
Dołączył(a): 19 lis 2011, o 13:29

Re: Odżywianie paznokci

Postprzez Anadiya » 22 lut 2013, o 15:52

dobre odżywki ma firma Joko
Anadiya
Miła Kobietka
 
Posty: 29
Dołączył(a): 24 sty 2013, o 10:47

Re: Odżywianie paznokci

Postprzez mery » 22 lut 2013, o 19:33

Na początku września odkryłam rewelacyjną odżywkę do paznokci, teraz znowu ją kupiłam żeby lepiej odżywić moje rozdwajające się paznokcie;( Znacie sposoby domowe na odżywianie paznokci?

:D
mery
Miła Kobietka
 
Posty: 82
Dołączył(a): 23 lis 2012, o 16:50

Re: Odżywianie paznokci

Postprzez Doris1 » 22 lut 2013, o 23:14

A mogłabyś powiedzieć co to za odżywka, z chęcią wypróbowałabym ją również :)

różne rodzaje, jakie tylko chcesz - opakowania na płyty
Avatar użytkownika
Doris1
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 22 lut 2013, o 22:47

Re: Odżywianie paznokci

Postprzez Tusia » 26 lut 2013, o 11:17

Ja mam Phenomen Oil oraz wazelinkę z Jessici na suche skórki co by się nie zadzierały.
Tusia
 

Re: Odżywianie paznokci

Postprzez docha » 6 mar 2013, o 11:25

co to za wazelinka na skórki? paznokcie mam mocne, nie narzekam, ale skórki to mnie czasami do szału doprowadzają :/
Avatar użytkownika
docha
Extra Kobietka
 
Posty: 490
Dołączył(a): 22 lut 2013, o 12:24

Re: Odżywianie paznokci

Postprzez KarolinaK » 6 mar 2013, o 11:28

A ja próbowałam już setek różnych odżywek do paznokci i nic :/ Mam je bardzo słabe, często się łamią, a rozdwajanie się to już norma. Jak do tej pory nie używałam żadnej odżywki, która pomogłaby mi. Nie wiem zupełnie czym może być spowodowana taka kiepska kondycja moich paznokci...
KarolinaK
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 6 mar 2013, o 11:24

Re: Odżywianie paznokci

Postprzez anusia3188 » 6 mar 2013, o 18:09

hejka:)

Ja polecam odżywke do paznokcie z ORFILAME jedna taka żołta jest regeneruje paznokcie i zielona wzmiacnia i pomaga w wzroście paznokcia - mi tez ciezko uchodować pazurki:)
anusia3188
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 6 mar 2013, o 13:27

Re: Odżywianie paznokci

Postprzez oena472 » 7 mar 2013, o 17:48

posiadam regenerum z apteki ; p sprawdza się, ale troche długo schnie. ObrazekObrazekObrazekObrazek
oena472
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 25
Dołączył(a): 7 mar 2013, o 17:38

Re: Odżywianie paznokci

Postprzez apollo » 13 mar 2013, o 15:50

Ja nieustannie korzystam z dokładnie tej samej odżywki, mianowicie New Nails. Efekty są zaskakująco dobre - od dawna nie mam żadnych problemów z paznokciami. Bardzo ładnie wyglądają, nie mam problemów z ich malowaniem... Jest dokładnie tak, jak chciałam ;-)
apollo
 

Re: Odżywianie paznokci

Postprzez Tusia » 16 mar 2013, o 02:45

docha napisał(a):co to za wazelinka na skórki? paznokcie mam mocne, nie narzekam, ale skórki to mnie czasami do szału doprowadzają :/


Wklejam zdjęcie :) Wielkość takiej okrągłej wazelinki do ust. Sprawdza mi się idealnie. Nawilża skórki wokół paznokci.
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Tusia
 

Re: Odżywianie paznokci

Postprzez kotlinka » 23 mar 2013, o 10:59

Na ulotce pisze jak stosować te kapsułki z olejkiem z Gal, najlepiej odkręcić ogonek i na umyte, suche paznokcie wycisnąć olejek i rozetrzeć:)
kotlinka
 

Re: Odżywianie paznokci

Postprzez apollo » 15 kwi 2013, o 15:02

Stale korzystam z dokładnie tej samej odżywki i nie mam jakichkolwiek problemów. Generalnie, jeśli będziecie dbały odpowiednio o paznokcie to z czasem one zaczną wyglądać korzystnie. Po kilku tygodniach jest już naprawdę ok, a przecież paznokcie niszczymy przez lata kiepskiej pielęgnacji ;/
apollo
 

Re: Odżywianie paznokci

Postprzez joleczka55 » 15 kwi 2013, o 18:56

Ja od zawsze miałam zdrowe i silne paznokcie. Jednak niedopasowanie lakieru ma duży wpływ na ich wygląd. Kupiłam kiedyś niebieski lakier do paznokci na targu. Nie było czasu na zamówienie, tam gdzie zwykle zamawiam, bo wesele się szykowało za 2 dni. Niestety, ale zniszczyłam paznokcie, które długo odrastały. Teraz już nigdy nie popełnię tego błędu, choćbym miałam iść z nie pomalowanymi pazurkami. Najbezpieczniej chyba kupić bezbarwny lakier do paznokci, który daje połysk, a jednocześnie jakby to nie było pasuje do wszystkiego. :)
joleczka55
 

Re: Odżywianie paznokci

Postprzez apollo » 1 lip 2013, o 15:30

To prawda - ale chodzi przede wszystkim o jakość lakierów. Moje paznokcie naprawdę wyglądały dramatycznie do momentu, kiedy zaczęłam stosować odżywkę, no i rozsądniej wybierałam kosmetyki. Teraz szajsu już u mnie nie uświadczysz ;-)
apollo
 
Pani Reklama

Następna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]