ODŻYWKA DO WŁOSÓW - KTÓRA NAJLEPSZA?

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

ODŻYWKA DO WŁOSÓW - KTÓRA NAJLEPSZA?

Postprzez kobieta_12345 » 7 kwi 2013, o 19:00

Mam bardzo zniszczone włosy od wielokrotnego prostowania i farbowania, są bardzo suche (jak siano). znacie jakieś dobre odżywki do włosów lub skuteczne domowe sposoby? :)
będę wdzięczna za każdą poradę ! :)))
kobieta_12345
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 5 sie 2012, o 12:52

Re: ODŻYWKA DO WŁOSÓW - KTÓRA NAJLEPSZA?

Postprzez Hadassa » 7 kwi 2013, o 19:22

Już gdzieś kiedyś wspominałam o Placenta :)
Na allegro spokojnie się ją dostanie :)

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: ODŻYWKA DO WŁOSÓW - KTÓRA NAJLEPSZA?

Postprzez miolko » 8 kwi 2013, o 17:21

Najbardziej chyba polecam domowy sposób - żółto, łyżeczka olejku rycynowego (zwłaszcza jak masz ciemne włosy, dla blondynek nie wskazane ;) do tego kilka kropel soku z cytryny, jak spłukujesz to zimną wodą, żeby żółtko sie nie ścięło ;)
miolko
Miła Kobietka
 
Posty: 29
Dołączył(a): 8 kwi 2013, o 17:16

Re: ODŻYWKA DO WŁOSÓW - KTÓRA NAJLEPSZA?

Postprzez Gabriell » 9 kwi 2013, o 14:53

Warto spróbować odżywek z linii Ziaja. Są dobre i nie obciążają zanadto włosów. Przerzuciłam się na nie po długim stosowaniu Pantene, który mocno mi zaszkodził ;/
Gabriell
 

Re: ODŻYWKA DO WŁOSÓW - KTÓRA NAJLEPSZA?

Postprzez allison » 10 kwi 2013, o 10:09

Ja bardzo lubię maski Kallos (używam jako odżywki). W Hebe wielki słój kosztuje 9,99 ;). Na allegro są sporo droższe.
allison
Fajna Kobietka
 
Posty: 165
Dołączył(a): 8 kwi 2013, o 14:37

Re: ODŻYWKA DO WŁOSÓW - KTÓRA NAJLEPSZA?

Postprzez bikini » 10 kwi 2013, o 13:16

Ja wpadłam ostatnio na krótki poradnik o pielęgnacji włosów i w zasadzie zawarta jest tam jak dla mnie cała najważniejsza wiedza na ten temat. Znaleźć go możecie na tym serwisie o urodzie. Zresztą artykułów jest tam dużo więcej i zawsze można poszerzyć swoją wiedzę z zakresu skutecznego dbania o siebie :)
Avatar użytkownika
bikini
Fajna Kobietka
 
Posty: 138
Dołączył(a): 15 lut 2013, o 11:58

Re: ODŻYWKA DO WŁOSÓW - KTÓRA NAJLEPSZA?

Postprzez helenka814 » 13 kwi 2013, o 11:39

nivea
pomarańczowe napisay, intense repair. ;)ObrazekObrazekObrazekObrazek
helenka814
Miła Kobietka
 
Posty: 58
Dołączył(a): 7 mar 2013, o 17:54

Re: ODŻYWKA DO WŁOSÓW - KTÓRA NAJLEPSZA?

Postprzez moniakorba » 15 kwi 2013, o 09:40

Polecam serum z Avonu ;) odbudowala mi wlosy w pol roku ;) Zielona buteleczka ;p

moniakorba
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 15 kwi 2013, o 09:27

Re: ODŻYWKA DO WŁOSÓW - KTÓRA NAJLEPSZA?

Postprzez malwina99 » 18 kwi 2013, o 15:16

ja polecam przede wszystkim odżywkę Biokap. Używam od jakiegoś czasu i wlosy są miękkie, sypkie i lśniące. Warto też zabezpieczać końcówki jakimś olejkiem czy serum, bo przy suchych włosach mogą się dość szybko zacząć rozdwajać. No i przede wszystkim ogranicz to co im najbardziej szkodzi - prostownica, suszarka, farby drogeryjne.

Farba do włosów? Tylko http://www.biokap.pl/
malwina99
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 22
Dołączył(a): 13 lut 2013, o 15:05

Re: ODŻYWKA DO WŁOSÓW - KTÓRA NAJLEPSZA?

Postprzez samanta » 24 kwi 2013, o 10:41

malwina99 napisał(a):ja polecam przede wszystkim odżywkę Biokap. Używam od jakiegoś czasu i wlosy są miękkie, sypkie i lśniące. Warto też zabezpieczać końcówki jakimś olejkiem czy serum, bo przy suchych włosach mogą się dość szybko zacząć rozdwajać. No i przede wszystkim ogranicz to co im najbardziej szkodzi - prostownica, suszarka, farby drogeryjne.



A czy używałaś może szamponów Biokap? Ja miałam odżywkę i byłam bardzo zadowolona, ale teraz szukam opinii o szamponie przeciw wypadaniu włosów, bo po zimie mam z tym problem...
samanta
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 17
Dołączył(a): 20 gru 2012, o 13:10

Re: ODŻYWKA DO WŁOSÓW - KTÓRA NAJLEPSZA?

Postprzez ola.nowik » 28 kwi 2013, o 17:31

spróbuj odżywek marki L'Occitane. Są bardzo dobre. Ja używam ODŻYWKI DO WŁOSÓW POZBAWIONYCH OBJĘTOŚCI :)

Ostatnio edytowano 6 maja 2013, o 09:54 przez ola.nowik, łącznie edytowano 1 raz
ola.nowik
 

Re: ODŻYWKA DO WŁOSÓW - KTÓRA NAJLEPSZA?

Postprzez Biopiekno_pl » 29 kwi 2013, o 14:03

Polecam ekspresową odżywkę Mango do intensywnej pielęgnacji włosów. To także łagodna płukanka. Olej z nasion brokuła i masło z mango zapewniają łatwe rozczesywanie włosów i połysk oraz zwiększają objętość fryzury. Nie uszkadza włosów.

www.biopiekno.pl - Kosmetyki naturalne, ekologiczne, organiczne i mineralne.
Biopiekno_pl
Miła Kobietka
 
Posty: 32
Dołączył(a): 12 lis 2012, o 19:14

Re: ODŻYWKA DO WŁOSÓW - KTÓRA NAJLEPSZA?

Postprzez biszka » 30 kwi 2013, o 00:48

jeśli szukasz produktu przeciw wypadaniu włosów polecam Biokap Anticaduta! Świetny szampon, mi poleciła mama i jestem z niego bardzo zadowolona. U mamy też sprawdził się fantastycznie. dodatkowo daje bardzo fajny efekt czystości i odświeżenia. Wystarczyły niecałe 2 miesiące na powstrzymanie wypadania.
biszka
 

Re: ODŻYWKA DO WŁOSÓW - KTÓRA NAJLEPSZA?

Postprzez dawajcalusa » 30 kwi 2013, o 10:29

Też praktycznie codziennie używam lokówki do włosów. Moja suszarko lokówka ma system jonizujący i wydaje mi się, że nie niszczy tak włosów jak zwykła. Używam też odżywek i masek do włosów- z aloesem, albo z wyciągiem z bambusa i staram się zabezpieczać włosy serum z olejkami. Dość regularnie staram się też podcinać końcówki u fryzjera i moje włosy wyglądają zdrowo. A co do odżywek to moją ulubioną jest midolo bambusowa.

Ostatnio edytowano 11 lis 2013, o 21:08 przez 456, łącznie edytowano 1 raz
Powód: spam
Avatar użytkownika
dawajcalusa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 30 kwi 2013, o 10:15
Lokalizacja: Chodecz

Re: ODŻYWKA DO WŁOSÓW - KTÓRA NAJLEPSZA?

Postprzez kamisiak88 » 3 maja 2013, o 17:14

Ja ostatnio wzięłam zwykła w promocji w rossmanie garniera doux z awokado i masłem jakimś tam(żółta), po pierwszym razie mi już lepiej, może dlatego, że moje włosy były bardzo spragnione jakiejś odżywki. Znacie cokolwiek OBCIĄŻAJĄCEGO włosy? Fryzjerka mi to poradziła, jako że nie będą mi się kręcić, bo coś je obciąży i będą proste. Jakoś mało w to wierzę, ale chwytam się wszystkiego...
kamisiak88
 

Re: ODŻYWKA DO WŁOSÓW - KTÓRA NAJLEPSZA?

Postprzez sialala » 7 maja 2013, o 12:32

Odżywki odżywkami ale nie zapominajmy o wewnetrznym odżywieniu włosów. Nawet najlepsza odżywka, która "wnika głeboko w strukture włosa" nie zdziała tyle, co suplementacja naszym swojskim skrzypem polnym, pokrzywą zwyczajną, kolagenem i innymi składnikami.

Na kondycje włosów świetnie wpływa także olej z wiesiołka dwuletniego- zdecydowanie poprawi także kondycje skóry!

Ostatnio edytowano 7 maja 2013, o 13:22 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: proszę niespamować
sialala
 

Re: ODŻYWKA DO WŁOSÓW - KTÓRA NAJLEPSZA?

Postprzez hot.n.cold » 25 maja 2013, o 13:29

Ja polecam olej sezamowy oraz wyciag z czarnych nasion... (nie wiem dokladnie co to, mam sprowadzone z emiratow, po angielsku napisane wyciag z czarnych nasion a rysunek sosny...) Olej sezamowy oczywiscie specjalnie do wlosow, nie taki kuchenny. Dzialaja rewelacjnie. Nakladam obydwa wieczorem na wlosy pol godz przed myciem. Myje wlosy i klade sie spac w mokrych wlosach! Rano tak puszyste i uniesione jakby byly natapirowane od gory. Troszke modeluje prostownica i gotowe. rewelacja!
hot.n.cold
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 20
Dołączył(a): 25 maja 2013, o 10:26

Re: ODŻYWKA DO WŁOSÓW - KTÓRA NAJLEPSZA?

Postprzez storczyk_12 » 28 maja 2013, o 10:12

Ja używałam szamponu przeciw wypadaniu włosów i u mnie bardzo dobrze się sprawdził :) trzeba tylko pamiętać, że może on wywołać efekt przesuszenia na farbowanych włosach, dlatego trzeba je intensywnie odżywiać (tak przeczytałam na FB BIOKAP). Jesli chodzi o działanie, to ja myłam włos 2 razy w tygodniu przez kilka miesięcy, chyba ok. 3 i zdecydowanie mniej włosów mi wypadało po zakończeniu kuracji.
storczyk_12
 

Re: ODŻYWKA DO WŁOSÓW - KTÓRA NAJLEPSZA?

Postprzez Jamelia » 10 cze 2013, o 16:22

Maski do włosów Biovax, używałam do moich wypadających. Podaję linka z fotkami żebyś się zorientowała jak wyglądają. A kupisz w zielarskim i w aptece raczej każdej http://www.google.pl/search?q=maski+do+ ... 66&bih=667

Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
Avatar użytkownika
Jamelia
Moderatorka
 
Posty: 3270
Dołączył(a): 6 sty 2013, o 14:47

Re: ODŻYWKA DO WŁOSÓW - KTÓRA NAJLEPSZA?

Postprzez mrw111 » 10 cze 2013, o 22:27

W Rossmanie ostatnio na promocji też kupiłam tą o której koleżanka wyżej wspomniała. Jak na taką niską cenę, całkiem dobrej jakości kosmetyk
mrw111
 

Re: ODŻYWKA DO WŁOSÓW - KTÓRA NAJLEPSZA?

Postprzez magma00 » 11 cze 2013, o 12:17

W przypadku wyboru odżywki najważniejsze jest jej przeznaczenie. Wszystko zależy od tego jakie masz włosy i jaki rezultat chcesz osiągnąć.

Na włosy zniszczone są inne maski, tak samo to włosów blond, ciemnych, farbowanych, prostujące, do włosów kręconych... i tak by można wyliczać.

Ja ze swojej strony polecam maskę do włosów Kosswell Structure Repair. Fajna maska na trochę zniszczone, suche włosy/końcówki. Włosy są po niej miękkie i miłe w dotyku, ponadto ładnie wyglądają. Opakowanie wystarcza na baaaaaardzo długo ;)
magma00
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 11 cze 2013, o 12:11

Re: ODŻYWKA DO WŁOSÓW - KTÓRA NAJLEPSZA?

Postprzez Wiki99 » 19 cze 2013, o 10:24

Ja z czystym sumieniem polecam tą http://kosmetyczny-kuferek-burn.blogspo ... ntant.html
Pachnie rewelacyjnie, nie trzeba jej trzymać na głowie długo - nakładam, masuje i spłukuję i włosy są gładkie i super pachnące.

Wiki99
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 19 cze 2013, o 09:54

Re: ODŻYWKA DO WŁOSÓW - KTÓRA NAJLEPSZA?

Postprzez CynamonkaZrodzynkiem » 19 cze 2013, o 11:16

Ja używałam kiedyś odżywek z Ziajii i byłam zadowolona ;)

Amantium irae amoris integratio.
Avatar użytkownika
CynamonkaZrodzynkiem
Extra Kobietka
 
Posty: 270
Dołączył(a): 22 lis 2012, o 13:20

Re: ODŻYWKA DO WŁOSÓW - KTÓRA NAJLEPSZA?

Postprzez Hadassa » 19 cze 2013, o 11:21

ja mam teraz tą ;) i jestem bardzo zadowolona...

Obrazek

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: ODŻYWKA DO WŁOSÓW - KTÓRA NAJLEPSZA?

Postprzez Carina » 19 cze 2013, o 11:57

też ja stosowałam.nie jest zła ale mi najlepiej pasuje ta z Gliss Kur - ULTIMATE REPAIR. Lub ta nieobciazajaca wlosow TOTAL REPAIR :)

"...przez noc droga do świtania -
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
Avatar użytkownika
Carina
Kobietka Expert
 
Posty: 2942
Dołączył(a): 14 cze 2013, o 09:19
Pani Reklama

Następna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]