OGRÓD

Nie wiesz jak urządzić mieszkanie? Jak uporać się z remontem? Jakie kwiaty kupić do ogrodu? Czyli tematy związane z naszym domowym zaciszem.

OGRÓD

Postprzez evka » 19 lip 2009, o 22:52

A kto wogule z was ma ogrod lub dzialke? ja mam przy domu nie duzy ale sie miescimy i przygotowujemy sie do remontu trzeba go odswiezyc ale to pewnie na jesien bardziej miejsce na drzewo juz sie prawie robi. Mazy mi sie magnolia bardzo je lubie
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
evka
 

Re: OGRÓD

Postprzez evka » 19 lip 2009, o 22:54

albo ta odmiana delikatna
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
evka
 

Re: OGRÓD

Postprzez meredith » 19 lip 2009, o 23:57

Ja mam ogromnie dużą działkę, blisko domu więc jest super. Teraz lato, ciepełko, to cały czas tam przesiaduję z moją córeczką :) :baby
meredith
 

Re: OGRÓD

Postprzez evka » 20 lip 2009, o 09:08

Kochana siostro ty masz wieksza dzialke niz ja ogród przed domem szczesciara hihi Ja tez przesiaduje caly czas na dworze jak pogoda jest ladna dzis jest jeszcze chlodno ale sloneczko swieci wiec moze sie ociepli hihihi :)
evka
 

Re: OGRÓD

Postprzez hanka32 » 20 lip 2009, o 11:23

WY SZCZĘŚCIARY MACIE DOBRZE BO MACIE GDZIE POSIEDZIEĆ ODPOCZĄĆ NA ŁONIE NATURY I MACIE GDZIE ZROBIĆ LATEM GRILA A JA NIE :cry: PRZEWAŻNIE JEDZIEMY NA GRILA DO TEŚCIÓW :lol:
hanka32
 

Re: OGRÓD

Postprzez evka » 20 lip 2009, o 13:37

Ja niewidze problemu trzeba kupic sobie dzialke hihih :witch
evka
 

Re: OGRÓD

Postprzez agat » 24 lip 2009, o 22:52

A my odpoczywamy na działce mojej mamy :)
w zupełności nam wystarcza.
W sumie też mamy swoją działeczkę , ale jakieś 30 km od domu więc rzadko tam bywamy. A działka mamy to tyko jakieś 4 km więc spacerkiem chodzimy :D
agat
 

Re: OGRÓD

Postprzez jagoda » 4 sie 2009, o 14:10

ja wprawdzie ogrodu nie mam ale przez długi czas zajmowałam się sporawą uprawą różyczek różnokolorowych ;) kwiaty niezwykle piekne ale bardzo wymagające oczywiście w zależnosci od tego na jaka ilość krzaczków się porywamy bo ja miałam pod swoja rączką koło 60 :)
jagoda
 

Re: OGRÓD

Postprzez Luśka » 4 sie 2009, o 14:28

ja też miałam styczność z różyczkami...w tamtym roku byłam w holandii pracować przy różach..sadzonki...obcinanie itp... oj pamiętam jakie miałam pokaleczone rączki..jak nie od sekatora to od cudownych kolców tych pięknych kwiatów..no ale ile pięknych odmian róż widziała....po prostu niektóre były przecudne:)
Luśka
 

Re: OGRÓD

Postprzez evka » 4 sie 2009, o 17:47

Ja kocham Róże mam kilka w swoim ogrodzie jak bedzie okazja to wam pokarze :kwiatek
evka
 

Re: OGRÓD

Postprzez evka » 8 wrz 2009, o 22:33

A ja robie jesienne porzadki na ogrodzie i niestety musialam wywalic winogrono przycielam piwonie i maz skosil trawe jutro tez bedzie co robic planujemy remont co gdzie i kiedy przesadzic oj czeka nas troche pracy ufff ;)
evka
 

Re: OGRÓD

Postprzez meredith » 10 wrz 2009, o 08:14

No nareszcie wywaliłas to winogrono :D
meredith
 

Re: OGRÓD

Postprzez evka » 10 wrz 2009, o 10:03

Tak i jeszcze nie jedno bedzie wywalone zaskocze wszystkich hihihihi :diabel I fotki tez wstawie ale to pewnie dopiero wiosna niestety odswiezanie ogrodu kosztuje ;)
evka
 

Re: OGRÓD

Postprzez puma.31 » 25 wrz 2009, o 15:27

Jejku jak wam zazdroszczę tych ogrodów działek samej mi się marzy własny ogród z mnóstwem kwiatów zieleni pięknym tarasem gdzie można byłoby odpocząć, po grillować z rodzinką lub znajomymi hm... coś pięknego jeśli macie zdjęcia swoich ogrodów to wrzućcie z chęcią zobaczę wasze pomysły może nadejdzie kiedyś czas że będę mogła podzielić się z wami własnym zielonym salonem:)) ale na pewno mieć takie cudeńko to ciężka praca kosić trawę, pielęgnować przycinać i masa innych rzeczy. Ostatnio natrafiłam na raport "Trendy w ogrodnictwie" w którym firma Husqvarna przy współpracy z The Future Laboratory przeprowadziła badania u osób posiadających ogrody na temat współczesnego ogrodnictwa warto poczytać przesyłam wam linka
http://www.kwiaciarstwo.info.pl/2601__T ... e---raport
i znalazłam super odlotową kosiarkę przyszłości Panthera Leo właśnie firmy Husqvarna
zobaczcie to cudeńko przyszłości
http://pl.engadget.com/2009/06/12/husqv ... z-scigacz/
puma.31
 

Re: OGRÓD

Postprzez malgoska267 » 29 mar 2011, o 15:23

W ramach zdrowego odżywiania kusi mnie ostatnio żeby zacząć hodować zioła w domu.Ma z Was któraś jakieś doświadczenie w tym temacie?Jaka ziemia,jakie zioła łączyć w jednej doniczce,jakie doniczki,jak głęboko siać itd :)
malgoska267
 

Re: OGRÓD

Postprzez dzo » 29 mar 2011, o 15:25

jeżeli chodzi o zioła to ja niestety nie pomogę :? jakiś czas temu kupiłam sobie bazylię i zdechła mi nie wiedzieć czemu :?
dzo
 

Re: OGRÓD

Postprzez raulq7 » 26 maja 2011, o 12:55

Odświeżam temat. Mam zamiar zakupić donice ogrodowe na prezent tylko nie mogę się zdecydować które wybrać. Podobają mi się te za 179zł i 479zł. Które byście wybrały ?

treść zmieniona przez moderatora

proszę nie spamować
raulq7
 

Re: OGRÓD

Postprzez Toska » 9 lip 2011, o 20:58

Podobają mi się te dwie donice. Szukałam tam też krzeseł do ogrodu. Lato już jest, fajnie byłoby wyjść i posiedzieć. Długo szukałam czegoś oryginalnego. Nie mogłam znaleźć nigdzie, no chyba, że na amerykańskich aukcjach ;)
Dziś wypatrzyłam takie CUDEŃKA , będą pasować do mojeo ogrodu. Pomóżcie mi.

treść zmieniona przez moderatora

proszę nie spamować
Toska
 

Re: OGRÓD

Postprzez martynka » 9 mar 2012, o 21:54

Powoli zbliża się wiosna i wraz z nią sezon na korzystanie z ogrodu. Mam znajomą zapaloną miłośniczkę przesiadywania na świeżym powietrzu, która za niedługo będzie obchodziła urodziny. I zastanawiam się czy by jej czegoś z tej dziedziny nie kupić np. takie parasole do ogrodu. Wiele w nim przesiaduje a wiem, że poprzedni jej zestaw uległ zniszczeniu. Ile powinno się wydać na taki dobry parasol ?

treść zmieniona przez moderatora

proszę nie spamować
martynka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 9
Dołączył(a): 15 lut 2012, o 20:07

Re: OGRÓD

Postprzez aisoglam » 12 mar 2012, o 20:20

Mam dużą działkę na Mazurach i planuję zrobić niewielki ogródek.Interesują mnie rośliny ozdobne,które nie wymagają dużo zachodu i szybko się rozrastają.Ziemia jest tam sucha i piaszczysta.Może coś poradzicie?
aisoglam
Miła Kobietka
 
Posty: 62
Dołączył(a): 18 lut 2012, o 14:30

Re: OGRÓD

Postprzez berserker » 10 maja 2012, o 11:32

@up Daj trochę wrzosu latem ma świetne kolory i nie wymaga praktycznie żadnej opieki. Ale do tak dużej działki jak mówisz że masz będzie ci też potrzebna kosiarka o ile już jej nie masz, ale jeśli nie masz to polecę ci kosiarkę NAC jest z napędem więc nawet każda kobietka sobie da z nią radę do tego duża średnia koszenia i jest dość nie drogo jak na kosiarkę spalinową. ....

treść zmieniona przez moderatora

proszę nie spamować
berserker
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 19
Dołączył(a): 11 kwi 2012, o 12:09

Re: OGRÓD

Postprzez Ania07 » 10 maja 2012, o 13:11

Ale ślicznie ci zakwitła a moja ma 3 lata i jeszcze ani jednego kwiatka nie dała.

Ania07
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 9 maja 2012, o 11:55

Re: OGRÓD

Postprzez witch » 28 lip 2012, o 01:16

Róże mnie nie pociągają. Zasadziłam magnolię, zobaczymy co z niej wyrośnie, ale moją tegoroczną dumą jest Glorioza, pnąca lilia. wygląda na prawdę pięknie.
Obrazek

Czas tracony z rozkoszą nie jest czasem zmarnowanym.


Obrazek
Avatar użytkownika
witch
Fajna Kobietka
 
Posty: 107
Dołączył(a): 23 lip 2012, o 19:07

Re: OGRÓD

Postprzez Hibiskus » 29 lip 2012, o 22:59

Wow. Wygląda jak nie z tej ziemi. Nigdy wcześniej nie widziałam tych kwiatów, ale robią wrażenie. Piekne.

moje imię znaczy "czysta, bez skazy"
Avatar użytkownika
Hibiskus
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 15 lip 2012, o 17:07
Lokalizacja: Polska

Re: OGRÓD

Postprzez pomcia » 30 lip 2012, o 15:43

Śliczny kwiat i prawdziwa ozdoba ogrodu.
pomcia
 
Pani Reklama

Następna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]